• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

10. července 2017 
Děkuji všem za podporu. Termín mám až 16.12 ( už aby bylo po....) Jedna holčina psala, že pak hned otěhotněla, tak nezbývá nežž doufat... :slight_smile:
2. lis 2011 v 17:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dnes jsem byla v Gennetu na kontrolním UZT. Cysty zmizely. Hurááááá!!!! :slight_smile: Mám ohromnou radost.
Od příštího týdne začínám stimulovat na IVF. Menzes mám dostat nějak začátkem týdne. Nevím, kdy se dostavuje, když dobírám antikoncepci. Poslední prášek beru v sobotu...
Tak teď jen doufat, aby vše vyšlo.
4. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriadri držim palce! :wink:
4. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriadri taky ti držím palce aby ti to vyšlo....... :grinning:
6. lis 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriadri Ahoj, taky moc držím palce!!!
Jinak já dneska byla na 7. IUI a krmě toho jsem se dozvedela, ze mám v krvi zvýšený hormon FSH, který prý ovlivňuje dozrávání vajíček a při zvýšení je malá šance na otěhotnění i při iVF, takže fakt super! :frowning2: Takže příští měsíc mám jít znovu na krev, prý často kolísá. Já už se na to fakt vys....u.
7. lis 2011 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes jsem byla u Malíčkový. ani mě netestovala, páč viděla výsledky pár dní staré z gastra (tatáž nemocnice). mám jen skvělé zprávy. ona vidí do lidí, hned odhadla, co si myslím a uklidňovala mě. tak dnes si po dloué době ve sprše nepopláču. hurááá! :slight_smile:
8. lis 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba no a co ti teda řekla??
8. lis 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 já jdu ted na 4 IUI, mě krev v caru neberou?? jakto?? chodíš k Apoli ne?? a čím to klesne?
8. lis 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori no, že jsem v pořádku, přeci. :wink:
8. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba no a dál co?, máte se snažit nebo jít na umělé??
8. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori zatím přirozeně, ale je malá šance s manželovýma spermiema. i když se to už povedlo. na jaře IVF ICSI - máme zamražené nebo zkusit čerstvé :slight_smile:
po roce odložíme kondomy. jen jestli to budeme umět i bez nich :grinning:
8. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba tak to je super, že jsi zdravá. A po kterých stránkách? imunologicky a celiakii pod kontrolou?
8. lis 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba no to jsem chtěla vědet :slight_smile: vím že to sperma máte právě blbý, já bych šla rovnou do caru. a proč čekáte až na jaro?
8. lis 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Ahoj, chodím do Pronatalu a tam mi delali horm.rozbor z krve, to ti urcite u Apoli taky delali. Od vcerejska jsem ten hormon FHS dost studovala a sice to neni nic moc, ale jelikoz jinou hodnotu mam vysokou (nejaky AMH hormon) a ten je pry smerodatnejsi co se tyka zasoby vajicek, tak snad to pujde. Uvidim co mi v CARu reknou.
Kazdopadne jsem vcera mela fakt depku, ze jsem nejaky radikalnejsi reseni furt odkladala a ted uz muze byt pozde, takze dnes vsem radim necekat a jednat nez bude pozde.
8. lis 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba Taky moc gratuluju!
8. lis 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 imunologicky. celiakie pod kontrolou. ta je na do smrti. ale ted jsem ok. :slight_smile:
8. lis 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori spermie nemá manžel skoro žádný. ale on nikdy neměl a přesto jsme počali přirozeně. tak tomu dáme čtyři měsíce. chodim ted na cvičení a akupunkturu. nechci to uspěchat. a taky nevim, jak s tou prací do budoucna.
8. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 aha, mě brali krev jen při vstupním pohovoru, pak už ne. no tak uvidíš, snad se to brzo srovná. jinak si taky myslím, že je lepší na nic nečekat....... :grinning:
@lola22 díky! je to malé vítězství. ale byla jsme pochválena a Malíčková mě povzbuzovala, tak jí věřím. :slight_smile:
@svoba tak držím place, třeba budou // pod stromeček
8. lis 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sipkova1 to je sci-fi s manželovýma spermiema. ale tak třeba zázrak ....
8. lis 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba Na akupunkturu chodis k te Dr. Biljakove? Ja jsem se konecne rozhoupala a jdu tam porpve 22.11.
9. lis 2011 v 08:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 jj. no, připrav se, že to bolí. ale pomáhá to. :wink:
9. lis 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba A co přesně bolí? Ty jehličky?
9. lis 2011 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 pozri si fsh a prolaktin - tie dva by mali byt v pomere 1:2 aby bola rovnovaha.
ja som to tak nemala..a nasadil mi injekcie a uz som tehu
9. lis 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 nejen. ale nechci tě děsit. jen to chce odhodlání. a to mi přijde, že má každá snažilka :wink:
9. lis 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba Jsem na to moc zvedava a uz se tesim:slight_smile:
9. lis 2011 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cmeliatko Kouknu se doma, diky a jakymi injekcemi te vylecili?
9. lis 2011 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 22.11 mam termin...zistim :slight_smile:
9. lis 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 pak určitě napiš, jaký to bylo :slight_smile:
9. lis 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek