Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

fori
21. pro 2011

@verru a fakt jsi to nikomu neřekla jo?? ani manželovi?? ty budou teda koukat, já si tohle vždycky prála...... tyy joooo. a ješte jsi už v 15 týdnu, tak to máš vyhráno, ty bubou teda koukat. budute mít opravdu nááádherné vánoce. tiše zavidíííím 😀

lola22
21. pro 2011

@fori Já si to taky vždycky představovala, že to dám rodině k Vánocům. No k těmhle to už nestihnu, ale příští rok je náš!!!Už to holky musíme zlomit!

mv
21. pro 2011

@sedmitecka

@adriadri
díky za tipy.Na březen se snad už konečně objednám....

verru
21. pro 2011

@fori Manža ten to pochopitelně ví, to bych neutajila🙂 Navíc jsem byla týden v nemocnici, protože jsem měla hematom, ale teď už je to OK. Nikdo jiný to ale vůbec neví, takže to bude fakt super. Ten 15tt je ale fakt tak na hraně to utajit, bříško už se pomalu klube 😎 Navíc už se o tom chci bavit a chci být obletovaná a prostě si to veřejně užívat😀

fori
22. pro 2011

@verru to je krásnýýýý, tak ještě 2 dny a vykřič to do světa..... 😀 😀 a uživej si tu chvíli až jim to budeš říkat, po tom čekání si to zasloužíš. 😀

fori
22. pro 2011

@lola22 to mi povidej, taky si říkám že rok 2012 bude můj. jak se svatbou tak s miminkem. 😀

lola22
22. pro 2011

@fori Jee, svatba🙂 To ti závidím, já bych se klidně vdávala znova. Při přípravě svatby budeš mít tolik starostí, že se mimi povede jedna dvě.

svoba
22. pro 2011

tak já hlásim, že v lednu ani únoru na IVF nepůjdem 😀

verru
22. pro 2011

@svoba Znamená to to, co si myslím??? Jestli to, tak strašně moc gratuluju!!!!!!!

svoba
22. pro 2011

@verru jj. //. ale nepředbíhejme ... jsem opatrná. jsem nemocná a mám toho za sebou už moc. jsem přesto ale moc šťastná 🙂

verru
23. pro 2011

@svoba Alespoň ale potichounktu se radovat můžeme a hlavně můžete! Moc držím palce, aby vše bylo OK. Takže nakonec přirozeně? To je paráda!

lola22
23. pro 2011

@svoba Tak tomu říkám dobrá zpráva pod stromeček! Moooooc ti to přeju a gratuluju, ať je všechno v pořádku!
Jinak všem tady přeju krásný Vánoce a příští rok je NÁŠ!!!🙂

jasmi
25. pro 2011

@svoba ..mooooc gratuluju, to je krásná zpráva...
Nám tady všem taky přeju krásné dny a ještě lepší rok 2012, ať se nám všem povede ten malý uzlíček štěstí 🙂a na Vánoce 2012 je nás u stromečku více..
Já te´d čekám na další výsledky u Malíčkový, je fakt super, věřím, že mi na něco přijde a že se to po šesté povede🙂
Pěkné a klidné dny ..

fori
27. pro 2011

@svoba tak to je bomba.... moc gratuluji. já jdu 13 ledna na 1 injekci a začínám stimulovat na IVF.

svoba
28. pro 2011

@fori děkuju! je to zázrak.
držim moc palce a myslim na vás!!!!!

svoba
28. pro 2011

@verru
@lola22
@jasmi
díky! zatím se bojím radovat 😉

zvalentova
28. pro 2011

@svoba ahojky, tak co už je to lepší? Držíme všichni palce a čekáme na nové pozitivní zprávy.

svoba
28. pro 2011

@zvalentova dnes jsem byla u Malíčkový. za chvíli jí jdu volat pro první výsledky. lepší to není. špinim pořád ☹

svoba
28. pro 2011

tak hcg mám ok. vysoké. ale Malíčková mi poslala první výsledky a dle nich mám rozházenou štítnou žlázu (kvůli kombinaci celiakie a těhotenství) TSH - to je furt něco. další kolečko po doktorech...

lenkacar
30. pro 2011

tak mě to zase nevyšlo ..3ivf v prd...18.1. jedem na imuno na kontrolu ..

mv
31. pro 2011

@svoba no to je ale překvápko, skvělý.jen tak dál.... 😉

@lenkacar jako neke...tak snad KET dopadne.ani nemá cenu ti psát, jak jsem ti to přála a doufala, že nahlásíš dobré zprávy...

Já mám jít v lednu do studie na IVF,jde to mimo pojišťovnu, takže pokus navíc, ale ještě nevím.nechce se mi....

svoba
31. pro 2011

ze srdce přeji všem šťastný nový rok a hlavně miminko v bříšku či v náručí!!! 🙂

sisstin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkacar
1. led 2012

@mv bud ráda mazej do toho

adriadri
2. led 2012

Ahojte holky, předem dodatečně přeji všem vše nej do nového roku a hlavně, ať se tento rok všechny dočkáme toho zázraku pod srdíčkem. 🙂

@svoba OBROVSKA GRATULACE!!!!!! Tak to je fakt moc krásný dáreček. Moc ti držím palečky,aby vše dopadlo a skončilo krásným koncem. 😉
Asi to vše špatné, co jsi prožívala, se v dobré obrátilo. 😉
A jak na tom teď jsi? Co Malíčková?

svoba
2. led 2012

@adriadri díky! zatím se raduju potichoučku. člověk si musí projít nějakou cestou, aby zmoudřel a poučil se. i když bohužel znám i případy, kdy to měly ženský zcela zadarmo. 😠
Malíčková mi ihned zjistila rozhozenou štítnou žlázu, tu jsem měla před tím ok. zbytek výsledků tento týden. nezbývá než se modlit 🙂

rozmarynek
2. led 2012

Ahoj holky. Nejdrive vsem preji strasne moc zdravicka a stesticka v tom novem roce a vsem snazilkam aby se jim uz letos konecne zadarilo!!!!

Nasla jsem vas nahodou (na Konikovi jsem uz delsi dobu ale v jinych diskuzich - dokonce v jedne starsi i z vasi Sedmikraskou 🙂 ) a to diky hozeni do vyhledavace problemy s imunitou.
Pred vanocema jsem dostala od jedne holciny tady s konika kontakt na Dr. Malickovou a tak jsem jeste rychle bezela za ni pred koncem roku udelat si to vysetreni kterym v repro centrech tak opovrhuji a neprikladaji zadny duraz 🙂!!! No a svete div se, po vsech vysetrenich za posledni 2 roky ktere vzdy vysly uplne v poradku mam konecne neco hmatatelneho v ruce jako moznou pricinu!!!! Zitra jdu za Dr. malickovou dohodnout lecbu a zahajuji 8 tydenni terapii nez si pujdu do CARu pro mrazacky.
Co se tyka meho nalezu tak mi napsala:" Vaše bílé krvinky-lymfocyty tvoří více působků zvaných embryotoxické
cytokiny." ...je přítomna zvýšená intracelulární produkce embryotoxických cytokinů (zejm. TNFalfa a Interleukin 2). Před ET léčebná imunointervence Prednison 10 mg a Pentomer R 600 mg/d.

Chtela jsem se zeptat zda jste nektera mela podobny nalez a jake tady na vasi diskuzi mate zkusenosti s otehotnenim po preleceni? Imunologie je pro mne pole neorane a jsem v tech pojmech a clancich na internetu uplne zmatena 🙂.
Predem moc dekuji!!!!!

lola22
2. led 2012

@rozmarynek Ahoj, mě zjistila Malíčková taky mírně zvýšený TNFalfa, dávala mi injekce gamaglobulinu, uplne se to nesnížilo, tak mi teď před 1. IVF nasadila medrol (obdoba prednisonu), jestli to bude úspěšné, to ti řeknu za 6 týdnů🙂 Prednison ti to sníží, neboj. Interleukin 2 o tom nic nevím, možná ho mám ale taky trochu zvýšený.

jasmi
2. led 2012

svoba.....stále držím palce 🙂
rozmarýnek....já mám to stejné, nasazen medrol, ale po 6 týdnech se to ještě zhoršilo a minulý týden mám výsledek:
diagnoza varianty antifosfolipidoveho syndromu s pozitivitou protilatek proti annexinu V ☹ + ty cytokiny
Nyní musím brát jednak medrol + pentomer, ale i nitrosvalove imunoglobuliny (cca 6-8
davek), pokud se prý ani tak neuspěje, tak budeme uvazovat o obrovskych davkach
nitrozilnich imunoglobulinu
Ale jsem šťastná, že se na něco přišlo, po 5 nezdařených těhotenstvích a 5 letech!!(první v roce 2007 byla abrupce placenty, což by taky mohlo souviset)..matně si pamatuji, že je tu někdo, kdo má taky antif.syndrom a anexin...??
Naní mi ještě vyšla vysoká hodnota prolaktinu (na konci cyklu), asi 1200, ale na netu jsem četla, že se to nemá měřit po probuzení, ale to mi nikdo neřekl a šla jsem na krev asi hodinu po probuzení..je to možné, že by to mohlo být tím?Normal hodnota je 109-590...
Díky moc za rady...

kockacz
2. led 2012

@rozmarynek ahojky, taky mam cerstve po vysetreni u Dr. Malickove zjistene zvysene TNF alfa a beru Prednison 10 mg a Pentomer R 600 mg/d. Ten gamaglobulin mi rikala az v druhe fazi, pokud tyhle leky nezaberou. Pry se to tyka tak 1/5 zen, na ktere lecba nezabere. Zatim nemuzu nic moc rict, beru leky teprve 14 dni, pricemz lecba je na 8 tydnu. Pak kontrolni odber. Leky snasim v pohode, zadne nevolnosti a tak. Ale asi opravdu neco bude na tom, ze imunita bude narusena - jen co jsem mezi svatky sla do prace, okamzite jsem prvni den chytla virozu ☹ Bohuzel ten Pentomer pry budu muset brat az do otehotneni a pak jeste nejakou dobu. Takze nic moc. Chteli bychom kvuli tomu asi zkusit IUI, abychom to urychlili 😝 (jsem po 3 spontannich potratech v rane fazi- bez zjisteni jine priciny)