• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

10. července 2017 
@lulu10 Ahoj, mne v Prahe kazali brat 5 mg denne cca 5 tyzdnov a potom sa snazit o babo, ale znizit davku na 2.5 mg.....tak ho beriem teraz.....
4. únor 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gerdusha ahoj, podla mna tam radsej cim skor zavolaj a povedz ze beries antibiotika. Pretoze ak si dobre spominam ked sme sa tam s manzelom objednavali, povedali ze by sa nemali brat lieky cca 3 mesiace....pripadne Ti posunu termin...drzim palce :slight_smile:
4. únor 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lulu10 ,

to fakt? nepojdete od ivt?
5. únor 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gerdusha Ahoj. Tak tie odpovede lekarok sa zdhoduju, mne tiez aj imunologicka, aj este orl lekarka povedali, ze to je mala davka. Hadam, ked vsetky odpovedaju rovnako, tak odpovedaju dobre :wink:
5. únor 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gerdusha no ja som nikdy nebola na IVF, vzdy som otehu doma a uplne lahko...tak mi dr.M a aj Š vobec neodporucaju IVF
6. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaya47 ,

tebe robili testy na protilatky? vysetrovali ti imunitu v ramci sterility/neplodnosti? u nas na slovensku,? alebo si bola v prahe
6. únor 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gerdusha Vysetrovala mi to imunologicka v BA. Iba spermie a trofoblast - z krvi.
Ale v sukromnej klinike procare, kde maju aj labak asi sukromny, tak neviem, ci v nom moze lekarka aj od inadial testovat.
6. únor 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana.cb ahoj, ja tiež uvažujem, že navštívim nejaké centrum asistovanej reprodukcie. Už rok a pol sa snažíme a už som stratila aj trpezlivoť, merať teploty, sledovať hlieny,......... Snáď v centre zistia príčiny neúspechu.
7. únor 2012 v 15:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba tak hlásím že výsledky lepku jsou taky ok takže nezbývá než opravdu doufat že po přeléčení urea už se zadaří - anebo potom už zbývá jedině setnout hlavu protože pak už je to 100% psychika :angry:
8. únor 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 gratuluju! tak ted tu mrchu ureaplasmu. nechodte se koupat, bacha na sladkosti (všechny bakterie v moč.trubici milujou cukr). psychika udělá hodně. zrovna včera mi říkala kamarádka, že si myslela, že nám to IVF ted v lednu vyjde, protože jsem už byla tak pokorná a vyrovnaná, že to prostě musí vyjít. držim palce!
8. únor 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba díky
no s koupáním to vidím bledě, zítra jedeme na dovču na Slovensko na lyže a chceme jet i do Bešeňové do termálů prohřát kosti, ale máme ATB ještě do příštího pondělka no tak snad to bude ok
8. únor 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 urea se dobře chytá právě v bazénech a koupalištích. tak bacha!
8. únor 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba jj vím, ale neovlivním to ,jedině tak že tam nepůjdu, ale nechci se o to připravit, holt musím věřit že když pořád bereme ty ATB tak že to zase nechytneme (pokud jsme se toho teda zbavili :sunglasses: ) a možná že v teplé až horké vodě navíc obsahující různé příznivé minerály (Bešeňová byly původně lázně pro ženské gyn. problémy) se jí snad nelíbí
8. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 já se kvůli tomu jeden rok v létě vůbec nekoupala, jak jsem se bála. ale je-li tohle jediná překážka, tak to bude dobré po přeléčení. :slight_smile:
8. únor 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba já se koupu jen v moři, když jsme na dovolené tak mě u bazénu nikdo nevidí, doma máme bazén takže v létě na veřejné koupaliště nechodím vůbec, no nechám to koňovi :zipper_mouth:
8. únor 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 uvidíš. pak vás stejně zase vyšetří. pak už jen čekat ... :wink:
8. únor 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svoba jj přesně jak píšeš, kontrolní stěr ukáže
8. únor 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@s9480 nemá cenu se předem nervovat ... a pak se třeba hned zadaří :wink:
8. únor 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosim vas o radu...
este som nebola na testy v specializovanej klinike, ale je velmi pravdepodobne, ze mam protilatky proti trofoblastu. mam endometriozu najvyssieho stupna. som tesne pred dalsim IVF a nasadili mi Prednison, ale iba 2,5 mg denne. ma takato nizka davka vôbec nejaky zmysel? embryotransfer by mal byt cca o 5 tyzdnov ak vsetko pôjde ako ma...
dakujem za kazdu radu
8. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mabumi já si myslím že je to málo, mě doktorka dala 4 mg Medrolu to je stejný jako Prednison,ale první 3 týdny jsem brala 8 mg, a pak mi to stáhla na 4mg. ted jdu na 1 IVF, a sama si občas vezmu zase 8 mg.
8. únor 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vám chci říct, že jsem včera byla na punkci , dneksa máme 4 embrya a už mi řekli, že v úterý bude ET. snad se nic nepokazí..... a ted jen to nejdůležitejší..... aby se to chytlo :grinning:
11. únor 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fori držím všechny paluchy :grinning: mě to čeká za měsíc
11. únor 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa.patrik tak at ti vše dobře dopadne
11. únor 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori Tobě taky čekám pozitivní zprávičky :slight_smile:
11. únor 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci Vás tu všechny povzbudit. Ještě tomu nemůžu uvěřit, ale po více jak 4 letech marného snažení jsem dneska našla po IVF pozitivní těhot.test:slight_smile: Poprvé v životě:slight_smile:
12. únor 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lola22 Ahoj, tak to moooooc blahopřeju :grinning:
12. únor 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 Taky velka gratulace, at vse bezi jak ma :slight_smile:
12. únor 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola22 moc gratuluju!!!!!!!! přeju vše dobré!!!! průběžně informuj :wink:
12. únor 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fori chytne! odpočívej a hlavně psychická pohoda :slight_smile:
12. únor 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mabumi já měla minimálně zvýšenou alergii na sperma a brala jsem 5mg denně. to je velmi nízná dávka. ale nejsem lékař, tak nevim ...
12. únor 2012 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek