Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

lola22
19. čer 2012

Holky nebyla jste některá u Dr. Malíčkový tento týden? Je tam? Nechci tam jet zítra zbytečně.

jasmi
20. čer 2012

Ahoj holky, už dlouho se chystám napsat, teď mne ty vaše dotazy aspoň donutily🙂 Jojo, malíčková tam určo je, byla jsem u ní v pondělí a dnes mi poslala pondělní výsledky mailem🙂
Holky, jsem těhotná, dnes 7+5..čekala jsem na srdíčko..píchám clexane, píchám gamaglobuliny a doufám...je to mé 6. těhotenství,5 dopadlo blbě...ale až v tomto jsem pod kontrolou MUDr. malíčkové...je fakt skvělá, přišla mi (teda doufám🙂) na příčinu všeho..
JInak Fori mi dodává naději, jsi už tak daleko, často na tebe myslím a raduju se s tebou..
Tož tak, už jsem konečně posbírala odvahu a napsala vám...
tak se holky těhule držte a vy ostatní věřte Malíčkové, je fakt nejlepší...já běhala po celé ČR 5 let!!!

fori
22. čer 2012

@jasmi no suupeeeer, moc ti gratuluji.... promn ted v tom mám zmatek? jsi po IVF? nebo to šlo přirozeně?? ježíš to mám radost.....

fori
22. čer 2012

@jasmi těd jsem si přečetla zpětně naší diskuzi. takže ti Malíčková přeléčila imunitu a dobrý vid?? no jsem moc ráda.... mě ted už vysadila Clexane a mám Anopyrin... jen na 14 dní - pak musím zase na krev.... 🙂 🙂

jasmi
22. čer 2012

@fori moc díky 🙂 aha, ona ti vysadila clexane, jak to?Ty máš taky antifosf.syndrom,ne?Já bych k ní strašně chtěla jezdit, ale mám to daleko, tak mi poradilo jednu hematoložku ve Zlíně, která mi právě kontroluje ty d-dimery a antiXa. Prosím tě a když ti berou na Karláku ty d-dimery, máš výsledku hned ten den?Já právě v tom zlíně čekám a je ot ten den, ale řeknu ti, je to tak na 5 hodin a vzhledem k tomu, že tam jedu hodinu, tak to mám taky na celej den. Je to teď děs, je mi dost pořád blbě a pořád cestuju mezi Prahou a Zlínem..A taky mi píchají ty gamaglobuliny, no je toho dost..
Jojo, u mě to jde naštěstí přirozeně, už 6x🙂v podolí jsem se léčila taky rok a bylo z toho 5.špětné těhu..no já se vlastně celejch pět let někde léčila a k ničemu to nebylo...až teď to vypadá nadějně..teda kromě toho prvního..abrupce placenty..
To je super, že máš na chvíli pauzu od clexanu..jak to??
Mi dnes ve Zlíně řekli,že jsem dost naředěné,tak tam jedu zase za 14 dní, že by mi dala Clexanu méně, ale zatím pořád 0,4..
Ty jsi z Prahy?

fori
22. čer 2012

@jasmi no já mám d-dimery už 3 měsíce v normě a tak mi ten Clexane zkusila vysadit. i průtoky pupečníkem mám v pořádku a to je hlavní..ale beru Anopyrin na ředení krve.. jinak d- direy jsou za 1,5 hodinu hotové. takže já jdu v 8,30 na krev a v 10,OO jdu k Malíčkový a vždy konzultujem co dál... a je to super... jinak já začínala na 0.4 pak to snižila na 0,3. annexin trvá cca 13 dní takže výsledky ted zatím nevím.... jinak já jsem z Kralup, to je 20km od Prahy

frndzalica
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jasmi
23. čer 2012

@fori tak to je paráda..1,5 hodiny..to je lepší než ve Zlíně..myslím, že by mi vyšlo líp dojíždět 4 hodiny do prahy..a ty průtoky ti dělaly kde?Malíčková myslím dělá i u Apolináře, že?Já tak kdysi (po mém 2.těhu) byla u Kouckého..k němu bych právě chtěla potom chodit..chci se domluvit s Malíčkovou..Ty to máš fajn, že to máš tak blízko..
Ráda bych byla po celou dobu v Praze, musím se domluvit s Malíčkovou, jedu tam za měsíc..

fori
23. čer 2012

@jasmi hele ty průtoky se dělají při ultrazvuku a ty ti udělají kdekoli , jenom je dobrý je mít po 20 tynu každých 5 neděl.... ale i ve Zlíně je budou dělat. ale pokud máš lepší jezdit do Prahy, tak bych to vydržela.... jezdíte autem nebo vlakem.?? jinak Malíčková dělá imunitu pro Apolináře.... kdyby jdi chtěla dám ti pak kontakt na jednoho výborného lékaře, co mi bude ted do konce těhu dělat ultrazvuky a kontrolovat ty průtoky.... Malíčková mi říkala , že je jeden z nejlepších.... dělá jak u Apoli tak má i soukromou praxi, to je asi jednoduší se k němu dostat.... no moc ti držím palce.... joooo a pokud ti mohu radit do 12tt žádnej sex!!!!!!!! 🙂 je lepší to vůbec ničím nedráždit. a Utogestan bereš??? A Femibion??

kockacz
23. čer 2012

@jasmi Ahojky, taky hrozne moc gratuluju a drzim palce! Je to fajn videt, ze to precejen jde i po tolika nezdarech. Jen tak dal a pisni obcas, jak jsi na tom 😀

jasmi
24. čer 2012

@fori díky, budu ráda ze ten kontakt, kdyžtak na IP..jojo, s tím sexem vím, už jsme se za ta léta naučili odříkání 🙂 i přemáhání v plodný dny🙂...utroš neberu, prý to v mém případě nemá cenu, říkal mi KOucký na porodnici a femibion uže beru hodně dlouho🙂 ty bereš utroš?
@kockacz moc díky..i já tobě přeju ať se ti po létě zadaří, máte čekat 3 měsíce?A Malíčková ti pořád sleduje ty TNF?už ví, co s tebou dál?..no, je to síla, na každou z nás zabere něco jinýho..ta imuno, to je fakt věda..

fori
24. čer 2012

@jasmi já brala Uttroš do 12tt. pak už teda ne...

mihaji
25. čer 2012

@jasmi Ahojky, moc gratuluju, to je krásná zpráva. 🙂

@fori Mě s tím sexem docela doktorka v Podolí překvapila. Vůbec jsem to netušila. Ona tedy říkala, že do 13.tt raději ne a když, tak jedině s kondomem, takže je ti asi jasný, jak to dopadne.
Ještěže jsme do té doby stihli jenom jednou, asi týden po IUI.
U Malíčkové je fakt super, že máte ty výsledky téměř hned. Já zase čekám měsíc. Jediné, co mi testovali hned, byla srážlivost a to doktorka říkala, že by volala jen kdyby to bylo špatné. Můžu zatím jen doufat, že je všechno v pořádku.

fori
25. čer 2012

@mihaji no ty čekačky v podolí jsou na prd. jinak mě prostě říkal doktor žádný sex dokud se zcela nevytvoří placenta a to prý je ve 12tt.. ale klidně můžete i do 13tt nesexovat, tím líp.. my teda ani ted tomu moc nedáme.. mám stále problémy s nadýmáním 🙂 to je hnus.... to jsem teda nečekala že budu mít.. jsem pořád jak balon.. a ta zácpa.... to je hroznýýýýýý.. a ty bereš jen prednison ?

mihaji
25. čer 2012

@fori Jo, ty mě fakt štvou, ale hlavně, aby bylo všechno v pořádku. Až budeme zkoušet druhé mimčo, půjdu rovnou k Malíčkové.
Já jsem teda nafouklá jak prase už od začátku, ale extra problémy s nadýmáním naštěstí nemám. Ale radši to nebudeme pokoušet.
Já toho beru, skrz imunologii Prednison a Anopyrin. Jinak ještě Mg, Ca, Fe, Letrox a Femibion 800.

adik73
25. čer 2012

@fori
@mihaji ahojte baby,tak uz mam vysledkdy od Malickovej,zistila mi ,ze tvorim protilatky proti faktorom zrazania krvi a proti placentarnemu protizrazanlivemu faktoru. O par tyzdnov idem na kontrolne testy a potom sa uvidi co dalej

fori
25. čer 2012

@adik73 no to přesně mám taky 🙂 počítej pak taky s injekcema na ředění krve 🙂

adik73
25. čer 2012

@fori a tie injekcie musis brat az do konca tehu?

fori
26. čer 2012

@adik73 já si je píchala už chvilku před otěhotněním... a pak jsem je píchala až do tech... protože d dimery mám v pořádku- ak mi je vysadila ale pokud bych je měla zvýšený budu píchat až do porodu...

moruse
1. črc 2012

@svoba Ahoj, mám na tebe takovou prosbu. Jednou jsem od tebe četla, že dr. Malíčkový syn je celiak. Protože vím, kolik takový věci stojí, ráda bych jejímu synovi koupila něco dobrého. Víš to určitě? Bavili jste se o tom? Děkuji

svoba
1. črc 2012

@moruse ahoj! chyba lávky. ona mi jednou říkala, že její syn držel bezlepkovou dietu. já mu taky něco posílala. ona mi pak ale vše vysvětlila. on celiakii nemá. držel dietu chvíli kvůli nějakým jiným problémům. takže za mě - jestli jí chceš udělat radost, koupila bych jí kytku a pro rodinu bonboniéru. syn celiak není. 🙂 snad jsem to dobře objasnila. sama jsem to pochopila špatně. a hned jsem to sem nepsala ...

svoba
1. črc 2012

utrogestan by se měl brát jen v prvním trimestru. říkala mi to gynekoložka 🙂

moruse
2. črc 2012

@svoba Děkuji! Ona je prostě tak úžasná, že si něco zaslouží.

svoba
2. črc 2012

@moruse mám stejný pocit. pomohla tady už tolika holkám. 🙂 ale bezlepkové věci pro jejího syna nééé! 😀 hihi! já ji dala kytku a čaj v krabičce, tušim. a jestli se malý narodí a bude vše ok, manžel jí ještě kytku jistě poveze 🙂

fori
2. črc 2012

Tak po cca 2 letech mám imunologii totálně v pořádku... i ten blbej Anexin se srovnal...... 🙂

fori
2. črc 2012

@svoba
@moruse holky já pro ní mám balíček z Manufaktury - vinná sada... budu to dávat za měsíc.... a k tomu jí koupím čokoládu.tot vše. 🙂

svoba
2. črc 2012

@fori ona si to fakt zaslouží. my ji chceme dát něco po úspěšném porodu. nebýt jí ... darmo mluvit. ted k ní půjdu naposledy 🙂 pak zase za pár měsíců. asi 🙂

moruse
2. črc 2012

Jen pro info - dr Malíčková je jen do středy a pak má asi dovolenou a bude až po 23.7.
Jinak já přemýšlela o nějakém dobrém víně.

jasmi
2. črc 2012

@svoba ..jojo, taky plánuju ji koupit něco velkýho ...jednou po, snad, porodu🙂 já ani nevěděla, že jsi tak daleko, to je paráda
Já te´d měla trochu bobky, teda pořád mám..minulou středu jsem začala malinko špinit..já vím, je spousta holek, co i krvácí a nic to neznamená, ale u mě znamenala i kapka vždycky konec. Tak jsem hned ve čtvrtek naběhla na utz a bylo vše Ok, mimi mělo 2 cm🙂 no tak snad je to ok i dnes, když pořád špiním, sice malinko, ale každej den aspoň jednou...Tak nevím, možná je to i clexanem?prý jsem hodně naředěná, na hranici, tak nevím...to by musel člověk chodit na utz každej den, to je fakt na palici...no, musím věřit, že 6.pokus vyjde...
@moruse
@mihaji .......tak jsem s váma těhu podobně, á mám teď 10.týden, podle utz termín na konci ledna, ale s mojí anamnéyou budu happy, když vydržím do prosince..
@moruse ..aha, tak tam nebude, dobrý vědět, v tom termínu jem se tam chtěla objednat, tak musím až po 23.7..díky za info..

svoba
2. črc 2012

@jasmi a bereš utrogestan? ten mi na špinění pomohl. snad u nás vše dobře dopadne. je to náročný. ale jsme moc štastní! je to zázrak. neuveřitelný. 🙂 lež a odpočívej! držim palce!