Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

crazy11
13. bře 2014

@buba08 No vsak to prave zistujem, ze kde mi to podali, ved to je infuzia. Ale mam info, ze v CAR Martin to robia... lenze cestovat za kazdym do Martina. No tak uvidime.

crazy11
13. bře 2014

@buba08 No vsak to prave zistujem, ze kde mi to podali, ved to je infuzia. Ale mam info, ze v CAR Martin to robia... lenze cestovat za kazdym do Martina. No tak uvidime.
@jessie222 prosim ta a kolku budes platit za to v tom Brne? Ides do Reprofitu? Nerozumiem tomu, ze preco to nerobia aj v BA, sme tu v tychto veciach riadne pozadu 😠

coralin
13. bře 2014

@dashi Ahoj, paní doktorka je skvělá, snaží se hledat možnosti, když nějaký lék nevyhovuje, chodím k ní už delší dobu. Jak jsi se měla v lázních? Já jsem tam byla v létě a moc jsem si to tam užila 🙂

dashi
14. bře 2014

@coralin jela jsem koncem ledna, ale počásko přálo....no úžasně, jak jinak, hlavně odpadne stres, psychika se zlepší, prostě pohodička. No já doufám, že pani doktora pomůže 🙂 A ty se snažíš o mimčo?

coralin
14. bře 2014

@dashi už leta.. a k ní chodím také docela dlouho, v lázních mě to také bavilo🙂 a ten aquapark 🙂

radina
14. bře 2014

Ahojte, CAR na antolskej picha intralipid 😉

organicshop13
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dashi
17. bře 2014

@coralin ,@crazy11 Ahoj holky dělá Dr. Malíčková taky vyšetření štítné žlázy?

otylka_konik
18. bře 2014

ahoj holky, mohla bych se k vám přidat?

sofie1974
18. bře 2014

@dashi
myslím si, že pokud toto vyšetření nemáš, že Ti ho v rámci komplexního vyšetření udělá

coralin
18. bře 2014

@dashi To nevím, mně jí kdysi dávno dělali u nás na poliklinice

coralin
18. bře 2014

@lenocka004 Ahojky, tak jsem byla na testech.... ☹

coralin
18. bře 2014

@leonetka Ahojky, tak mám schválené imunoglobuliny v kapačkách.. uvidíme co to přinese, ale testy mi dopadly hrozně

otylka_konik
19. bře 2014

@coralin - držím moc moc palce.
Mě bohužel imnoglobulin moc nepomohl. Mám vysoké TNF Alfa a výsledky mám jednou nahoře jednou dole.

otylka_konik
19. bře 2014

Holky je tu někdo, kdo měl velmi špatné výsledky TNF alfa i po kortikoidech a pomohly jim k těhotenství Intralipidy?

leonetka
19. bře 2014

@coralin a intralipidy ti nezabrali, ci si neskusala? Mne uz prisli vysledky a mam predpisany Medrol a intralipidy + Fraxik. Este nic z toho neberiem, najprv musim tie kortikoidy aspon 2 mesiace.
@otylka_konik inak pri prvych odberoch pred pol rokom som mala TNF alfa tiez vysoke. teraz pri druhych ich mam v norme. vobec nic som v tom obdobi nebrala, kleslo to samo. 😕 ja tym imunologickym vysledkom prestavam nejako verit.

** inak kocky mame aj sukromku, kto nechce pisat oficialne, dajte mi vediet, pridam vas**

coralin
19. bře 2014

@leonetka Ahojky, já budu mít imunoglobuliny, před, po a v průběhu transferu. Intralipidy jsem zatím nezkoušela . Medrol jsem měla před tím, byl lepší než prednison, ale hodně jsem přibrala.

coralin
19. bře 2014

@otylka_konik TNF Díky. Alfa moc dobře znám, to jsme na tom podobně. Kolik je máš? Já je mám pořád nahoře a klesnou mi jen po lécích, ale po transferu a neúspěchu hned taky vyletěj. Měla jsi injekce nebo kapačky? Jak jsi na to reagovala?

otylka_konik
19. bře 2014

@coralin - já mám 70% tedy teď naposled to bylo 69.9 a v lednu 49 - po celou dobu beru od října 12mg Metypredu a výsledky jsou děsné. 😠
Jdu do skupinky Leonetky - jsi tam také? Probereme to tam.

zibi
20. bře 2014

baby idem pichat ten intralipid..mali ste z neho nejake neziaduce ucinky? kazdy ma s tym strasi ...

buba08
20. bře 2014

@leonetka ahoj, mozes ma pridat do sukromky, dakujem 🙂

buba08
20. bře 2014

@coralin ahoj, tak ti imunoglobuliny nakoniec schvalili? to je super, teraz uz len aby zabrali, drzim palce 🙂

buba08
20. bře 2014

@zibi kto ti ich pichne? predpisal ti ich imunolog?

buba08
20. bře 2014

@leonetka bola si na vysetreni u Malickovej alebo kto ti navrhol liecbu medrol - intralipidy - fraxik?

sismisi
20. bře 2014

Ahoj holky, pokud jsme objednaní k MUDr. Malíčkové, kolik je potřeba celkem absolvovat "návštěv"? Vstupní vyšetření a tam udělají vše, takže jen jedna? Nebo je potřeba přijít víckrát? Děkuji

zibi
20. bře 2014

@buba08 mne ich predpisala girovska a pichne mi ich imunolog v nasom meste som sa dohodla s nim a nemusim nikde chodit co som rada 😉

coralin
20. bře 2014

@buba08 to uvidíme, díky

coralin
20. bře 2014

@sismisi Ahoj, záleží co ti najde.... ale při první návštěvě dostaneš papíry na krev a pak určitě jdeš znovu, až budou výsledky z krve, cca za týden. Pak dle potřeby

coralin
20. bře 2014

@otylka_konik Ahoj a jak snášíš Metypred? v té druhé skupině jsem také... snad. Jinak to máš teda dost podobně jako já, což mě teda děsíš.

leonetka
21. bře 2014

@otylka_konik @coralin ste tam uz obe. ved vam musela dost aj do posty notifikacia 😕