• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

20. listopadu 2016 
Adriano, ahoj, ja si myslela, ze jsi to ty :slight_smile: Clovek patra kde se da, vid. Pokud si dobre pamatuju, tak ty jsi mela jen na spermie partnera, ja mam i na smes cizi, tak mozna proto uz nemusis na kontrolu, jinak nevim....
9. únor 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marki, mě už 33 :frowning2: a strašně ten čas letííííííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Ismail, asi ano, máme jen to a jen 17%, ale i tak se stále nedaří :frowning2:
9. únor 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me bude 29 a nic :unamused:
Adriano, to je mi moc lito, nezbyva nez zkouset dal....
9. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, teď se už určitě zadaří, nám po vysazení Prednisonu a Silver Tobě na IVF... :wink:
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marki, kéž by :slight_smile: Ted jedu do lázní příští týden a pak hne d jdem do toho Nativku... je to muj první Nativ, tak jsem vubec zvědavá jak budu reagovat....:wink: Prednisonek baštím o sto šest už měsíc :grinning:))))

Marki a ty pak budeš prednison vysazovat a pak se až snažit??? Já ho totiž musím baštit až do 12 tt, když se zadaří...
10. únor 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho holky, urcite se zadari, musi :wink:
Adriano, o nativu jsem slysela, budu moc drzet palecky :slight_smile:
Myslim, ze vetsinou se prednison vysazuje az okolo 12 tydne, maximalne se snizi na polovicni davku, tedy pulku prasku denne, ael nevysadi.
Konecne mam mrchu, s petidennim zpozdenim a spinenim, ale je tady, aspon neco, bala jsem se pripadnych dalsich komplikaci :angry:
10. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ismail, gratuluji k mrše.... :wink:
10. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Silver a kam do lázní, do František?
10. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marki, jedu do Klimkovic.... budu je tam mít spojené ještě s léčením krční páteře po loňské autonehodě... takže dvě mouchy jednou ranou :grinning:))))
10. únor 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ismail, děkuji za palečky... :slight_smile:
10. únor 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marki, dekuju, aspon neco...
Adri, aspon si tam odpocines :slight_smile:
11. únor 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute děvčátka, nestalo se Vám, že díky prednisonu jste měly bolestiviou ovulaci. Já jsem se dneska ve 4 hodiny zbudila bolestí, bolel mě podbřišek i celé břicho, myslela jsem si, že to je slepák, hodila jsem do sebe 2 brufeny a snažila to zaspat. Ráno měřím teplotu a stoupla, takže to byla ovulka, bylo to hrozné, podobně jsem to prožívala, když jsem brala clostylbegyt, ale nebylo to tak hrozné...jinak hezký víkend
13. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marki, ano já mám ovu taky bolestivou u toho a i špiním trošku.... :frowning2:
13. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak aspoň nejsem sama :wink:
13. únor 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak dlouho už to bereš ? a jak dlouho ještě budeš ?
14. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja mam take bolestivou ovulaci, zacina me pichat podbrisek cca 4 den cyklu, nemyslim si, ze by me tohle prednison nejak zmenil..
14. únor 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Beru to první měsíc, na kontrolu jdu až 28. 4. :frowning2: ..a teď se mi i obhodily záda vyrážkama, to jsem měla naposledy v pubertě :grinning:
16. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marki.la- a všichni, kterých se toto téma týká............... Před 3 lety jsem vysadila antikoncepci, ale tenkrát ještě ne za účelem otěhotnět, ale ze zdravotních důvodů. Rok na to, jsem to začala řešit, a začalo snažení....... :wink: Různá vyšetření, atd. Po roce nás doktor poslal na imunologii do Prahy k Dr. Madaru. Samozdřejmně že si vytvářím protilátky proti partnerovým spermiím. :rolling_eyes: Takže teď je to rok, co mi to zjistili, postup jsme měli jako u všech stejný - Prednison, kondom - a stále nic. Prednisom mám taky brát aspon do prvního trimestru, ale já už ztrácím naději, že se dostanu vůbec tak daleko :confounded: Četla jsem si články od Jana.cb a asi bych to už taky řešila jako ona, hned na asistovanou, protože to čekání je vážně na mašlu........ :rolling_eyes: po tom roce doufání a hlavně zoufalství při každé svini červené, která přišla :stuck_out_tongue_closed_eyes: se objednávám na konzultaci do asistovaného centra. doktor radil IUI, ale nevím, jestli nejít rovnou na IVF. Ta léčba v Podolí mi připadá, že je u každého stejná........... ale nevím, jak úspěšná........... u mě bohužel nepomohla..............
16. únor 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj rezto, a vy porad mate protilatky? A co Vam k tomu Dr. Madar rekl?
16. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rezto, to není moc povzbuzující :frowning2: , já ale nemám strach z toho, že neotěhotním, mě se to povedlo už 3x.......takže zatím nebudu raději o IVF uvažovat. A Vám nezjistili už nic jiného? A jak píše lucule, jak dopadly výslekdky, jak dlouho jsi ho brala???
16. únor 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezeto, vím že to bude znít špatně, ale IVF s tímhle není řešení...:frowning2: já mám to samé co ty, od dr. Madara, prednison 3 měsíce před pokusem indikovaný do 12 tt, a už máme za sebou 2 IVF+ISCI+AH+PK a stejně zatím nic, nikdy nai náznak... IVF není řešení...:frowning2: a pokud to nejde , tak máte třeba jiný problém... někde je zakopaný pes a musí se najít kde, my ho stale taky hledáme..ale máme už veškerá dostupná vyšetření za sebou a stále nic...:frowning2: tak ted zkouším poslední šanci - lázně a pak hned do dalšího pokusu, tak spolehán, že ted už to konečně vyjde !!!! nepodnost je fakt prevít :frowning2:
ale jednou se dočkáme všechny !!! věřím tomu !!! :slight_smile:
16. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata,vsechny vas zdravim :slight_smile:
marki.la, me se take udelala po prednisonu vyrazka, na zadech a ze strany na krku, ted poslednich par dni je to lepsi, tak se obavam, jestli pusobi, tak jak ma :unamused:
rezto, to opravdu neni povzbuzujici, zajima me to same co ostatni devcata
16. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ismail, to víš že pořád působí, prostě už jsi si na něj zvykla, tak nemáš negativní účinky.....buď ráda :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
marki.la, snad jo, po 2 mesicih by si telo zvyknout mohlo. Navic ode dneska mam na krku novou vyrazku..
17. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já beru už prednison třetí měsíc, vůbec jsem nepozorovala žádné špatné účinky, spíš si myslím, že mi asi nezabírá :wink: no uvídíme jak dopadnou výsledky :wink:
17. únor 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

ja uz beriem prednison teraz treti mesiac. Dnes zacinam dlhy protokol. Na prve IVF sme neboli uspesny. A medzi tym mi zistili protilatky na trofoblast. Takze ten prednison by mi mal pomoct utlmit protilatky a do 14tt by som ho mala uzivat. Zaujimalo by ma, ze ak sa mi nepodari otehotniet teraz, ako bude pokracovat liecba prednisonom? Nemate niektora skusenosti?
17. únor 2009 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nějak jsem se dneska nemohla najít :slight_smile: no tak to jsme na tom stejně se silver........ no ale taky mě moc nepotěšila ..... :sweat_smile: my máme za sebou taky všechny vyšetření, v prosinci jsem byla na laparce - zdravá jak rybička, spermiogram partnera po prvním byl lehce pod normou ohledně množství, ale další 2 odběry OK, no a mě doktor Madar na kontrole po 3 měsících řekl, že jsem přeléčená.......... a pak už jsem u něj nebyla, ani to nevyžadoval, jen když budu těhotná........... Ted mě posílají k doktoru Machačovi do Reprofitu v OC no a tam už se bude řešit nějaká asistovka, zatím jsme s bývalým doktorem mluvili o IUI. Myslíš silver, že to nepomůže??? :confounded: já aspoň doufala, že tímto způsobem se to obejde, když to "stříknou" :sweat_smile: rovnou dovnitř........
17. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sylvia, já beru prednison už rok, a jsem v pohodě. První 3 měsíce 5, a pak už jen 2,5. Moje obvodní doktorka se jen divila, že mi nebere gynekolog co 3 měsíce krev na cukry v krvi, ale doktor říkal, že při takové dávce, se není čeho bát. Jo a ještě mi říkal, :slight_smile: že z kortikoidů roste hlava :grinning: ale jen ve velkých dávkách. Takže pokud to máš stejná jak já, tak se ničeho neboj. Jen holky tady psali o vyrážce, ale to je na každého individuální........... já jsem exematik, takže mě vyráží něco jiného, a třeba v tom exému.......
17. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
omlouvám se s tou krví, ne co 3 měsíce, ale co 6 týdnů........... :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rezto, ale když jsi přeléčená, tak možná je fakt problém jidne a iui ti pomůže :slight_smile:
17. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek