Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

fori
5. kvě 2011

Já jsem to v práci řekla už před rokem , že se snažíme o mimčo. Nemůžu vypadnout ze dne na den, a nechat je v tom samotný. Takže jsem jim to řekla, s tím, že popř.až budu těhu tak zaučím novou holčinu. Ale rok v prdeli, mezi tím tu otěhotněly 3 holky a já -blbka co se s tím chlubila tak nic. připadám si jak idiot ☹
občas se mě zeptají tak co? kdy už to budeš mít? A já na to ,,no snad brzo'' a blbě se u toho usmívám, ale nejradči bych mu řekla ,,co je ti kurva do toho''. Pár holkám a šefovi jsem řekla jaky mám problémy..... tak to jako vědí... a vím , že mi drží palce.... No nedá se nic dělat, chtěla jsem se tu jen vykecat 😝 🙂 no a hned mi je líp.
Akorát se vás zeptám, ted jsem teda měla asi akorát plodný dny o které jsme se teda snažili, a myslíte si že mužu dneska vyrazit na kole do terénu, myslím tím polňačky a trochu i silnice. Jako kdybych se nám to přeba povedlo( doufám každý měsíc) tak abych to jako ze sebe nevyklepala - nebo nevím jak to nasat, ale určo mi rozumíte... 🙂

fori
5. kvě 2011

@jesterka001 tak zkus ty léčitelé, holky to tu brobíraly, cca 3 stránky zpět. Když už ti doktoři nepomůžou....... 🙂

tyna84
5. kvě 2011

Ahoj holky tak hlásím zprávy z vyšetření od Malíčkový:
Dobry den,
upravit subklinickou hypothyreosu leky je pomerne snadne a rychle, jde
to i do tydne - zda se tedy, ze Vas endokrinolog uspel s lecbou.
Vas partner je imunologicky zdrav - viz priloha.
Vase vysledky budecne imunity jsou NAPROSTO VZORNE, navic nemate zadnou
trombofilni mutaci. Protilatkova imunita neni zatim kompletni, avsak to
co je, je take uplne vzorne. Vyckejme na definitivni nalezy a taky na
zitrejsi navrhy dr.jarosove.
Drzim palce,
KM
No tak ještě uvidíme zítra, doufám že i tam to bude v pořádku 😕 Držte mi palce papa

kosvancova
5. kvě 2011

Ahoj holky, kdysi jsem do této diskuze chodila čerpat rady. Taky jsem chodila do Podolí (brala jsem půl roku prednison a bez úspěchu), teď už asi rok chodím k dr. Malíčkový. Přišla mi na to, že mám BI v pořádku, ale mám v těle nějaký chronický zánět. Poslala mě na vyšetření na ORL, zubní a gyndu. Nikde na nic významného nepřišli, tak mi navrhla léčbu antibiotiky naslepo. To jsem ale odmítla a mezitím jsem zkoušela bylinkáře - neúspěšně. V září jsem byla na laparce, kde mi odoperovali malá ložiska endometriozy. Po laparce mě dlouho bolelo břicho a tak jsem se dostala k jedné léčitelce, která léčí prostřednictvím své energie (přikládá ruku na místo, kde je problém). Byla jsem k tomu ze začátku docela skeptická, ale ono to fakt funguje, sice je to na dlouho, ale má to výsledky. Zbavila mě bolestí břicha, krvácení po styku a teď pracujeme na posílení dělohy. Asi před měsícem jsem byla na kontrole u dr. Malíčkové a ten chron.zánět už nemám! Sama dr. na to koukala docela překvapeně, protože jsem žádnou léčbu neměla. Jen mám ještě nějaký problém s bílýma krvinkama, že se špatně brání infekcím, takže teď beru Imunor.
Jinak se snažíme už skoro 4 roky (před 3 lety jsem měla 1 MA), prošla jsem si různými obdobími a musím říct, že teď už jsem v pohodě, těhotným kamarádkám nezávidím, moc jim to přeju a sama se cítím spokojenější... Možná je to trochu i tou léčitelkou, že vidím konečně nějaká zlepšení, a taky jsme začali s manželem podnikat, takže nemám tolik času na "to" myslet (i když na to samozřejmě myslím i tak).. Každopádně stále doufám, že se to jednou podaří ;)
@fori myslím, že ze sebe případné embryjko určitě vyklepat nemůžeš, takže klidně na kole jet můžeš

svoba
5. kvě 2011

@fori to tě obdiuju. já, kdybych v práci, oznámila, že chci otěhotnět, vyhodí mě. maj mě tam dlouho, ale spíš hledaj starší s odrostlýma dětma. což vlastně chápu.
já se takhle "chlubila" kamarádce, že se snažíme a ona už má ted rodit a já nic. ona mi nic o snahách neřekla, jen ted zpětně přiznala, že jim to trvalo rok. a to jsme se vídaly často. tak jsem už poučená a mlčím.
vajíčko se zachytává do řas. takže "vytřepat" bys ho neměla. sport je ok. 🙂 držim moc palce!!!

svoba
5. kvě 2011

@jesterka001 přesně. zkusila bych léčitele. třeba bylinkáře, mám dobrou doktorku na akupunkturu. nic za to nedáš. jen holt peníze.
jinak mně na imunitu radila lékařka laktobacily. ty kvalitnější. a brát delší dobu. at se ve střevech pěkně zahnízdí a imunita pak líp funguje.
hodně zdaru! 🙂

jesterka001
5. kvě 2011

@svoba
@fori Díky 🙂 A nevíte o nějakém? Já znám jen Hakla, ale není už v lidských silách se k němu dostat.

kosvancova
5. kvě 2011

@jesterka001 a nechceš zkusit tu mou léčitelku? viz pár příspěvků výše. Co máš přesně za problém s imunitou?

svoba
5. kvě 2011

@jesterka001 já mám dobrou lékařku na akupunkturu. je z Prahy. je to lékařka, Ruska. je milá. je to sice bolestivý, ale působí to. je to dražší. nebo zkus i třeba mojžíšku. 🙂 jestli chceš pošlu kontakty IP 😉

svoba
5. kvě 2011

@jesterka001 jinak dobrá imunoložka (zabývá se celkově imunitou, ne neplodností) je tahle lékařka - Dr. Liliana Martincová (imunologie a alergologie,Nám. dr. Holého, Libeň

svoba
5. kvě 2011

jo, abych vás pobavila. příští týden jdu ke keltské čarodějce. kamarádce odblokovala hodně stresu. prý je to dobrá léčitelka. dělá hodně s karmou (nebo něco takového). tvrdí, že některá žena nemůže otěhotnět, protože je na ní "kletba" - což je třeba závist někoho z okolí, nevědomé ublížení někomu druhému, ... ona to jakoby odblokuje.

jesterka001
5. kvě 2011

@svoba Mojžíšku cvičím a nic. Když mi kontakt pošlešna akupunkturu, budu moc ráda, díky 🙂

@kosvancova Já nevím co mám přesně za problém, přesně to Malíčková vlastně nikdy nenazvala. Ve výsledcích krve mám zvýšeno asi dvanáct hodnot, ale nic mi to neříká. Pak mám ještě antifosfolipidový syndrom, to je jediné, co vím 🙂

svoba
5. kvě 2011

@jesterka001 - poslala jsem ti to 😉

verru
5. kvě 2011

@gejbule1 Já k ní jdu hned v pondělí? Proč?

vanule
5. kvě 2011

chci se Vás zkušených zeptat 😉 na podzim jsme byli v Podolí,výsledek mi připadá jako přes kopírák-mírně snížená BI, nasazen Prednison teď půl tablety. Máme za sebou 3IUI (poslední minulý týden) takže čekání na výsledek....ale po Prednisonu jsem nějaké to kilo přibrala a výsledek žádný. můžu nějak ukončit jeho uživání??? ještě dodám, že dle výsledku z Podolí je to jen mírně zvýšené proto další kontrola netřeba. Od toho prosince kdy beru Prednison mi nikdo nebral krev co a jak (jestli to nedělá nějakou paseku) Úplně Vám závidím dr Malíčkovou, bohužel pro nás hooodně z ruky.

lola22
5. kvě 2011

@svoba No jo,clovek zkusi vsechno, vid? Tak dej pak vedet jaky to bylo. Posli mi prosim taky kontakt, kam chodis na akupunkturu. Ja zacal chodit k jedny cinance z TCM Bohemia a dala mi zatim takovy tsrasne hnusny byliny na mesic, tak uvidim. .

lola22
5. kvě 2011

@vanule Prednison se vysazuje tak, ze posledni 3 davky (2,5 mg) beres obden. A budes si pak nekde lecit imunitu nebo jen vysadis prednison a dej se vule Bozi🙂

gejbule1
5. kvě 2011

@verru jen jsem chtěla vědět jak jste která daleko s léčbou 🙂 Abych mohla držet palce.
@svoba něco na tom bude.já mám problémy taky se střevem.Taky mi byly doporučeny laktobacily.Ty jsi je už začala brát?Já jsem tomu nějak nechtěla věřit že to pomůže.
Jinak vám holky všem moc držím palce 🙂 🙂 🙂

katrin32
5. kvě 2011

@svoba ahoj, kam ti přesně ty jehličky píchá? jinak dej vědět o čarodějce, vypadá to zajímavě 😵

verru
5. kvě 2011

@gejbule1 No já beru Medrol, ten mi zabral a protilátky proti spermiím mám teď v normě. Ve středu jsem podstoupila 2. IUI a když to nevyjde, tak si ještě před prázdninami střihnu své 1. IVF...léky už mám nafasované doma. V pondělí to ještě budu konzultovat právě s Dr. Malíčkovou...

Co Vy?

svoba
5. kvě 2011

@katrin32 jehličky píchá do dlaní. bolí to, ale dá se to přežít.

svoba
5. kvě 2011

@gejbule1 jojo, laktobacily už beru. uvidíme. já ted hodně bojuju s imunitou. ne kvuli plodnosti. ale celkově.
uvidíme, jak keltská čarodějka. určitě napíšu.
držim palce!

svoba
5. kvě 2011

@lola22 jasně. pošlu. já k ní chodila strašně dlouho. hodně se soustředí na neplodnost. kamarádka díky ní otwhotněla. jenže není všemocná. BI asi nezmění. ale umí prokrvit ženský orgány. vždy mě pak brní vejcovody a děloha.
kdybys chtěla nějaký info, klidně napiš 😉

fori
6. kvě 2011

@jesterka001 ten antifosf.syndrom mám také, máš ty výsledky tý krve?? fakt by mě zajímalo které hodnoty ti vyšli špatně.

fori
6. kvě 2011

@verru jak se vůbec berou ty léky před IVF - to je norm. stimulace?? A to IUI jsi měla taky se stimulací nebo bez??

fori
6. kvě 2011

A jinak k těm léčitelům - já znám nějákýho Šímu. Je v Praze. dává bylinky, hodně lidem pomohl ale co se týče nachlazení . zabívá se všeobecným léčitelstvím. Napsal o tom všem knihu, četla jsem jí, a je tam článek i o neplodnosti. On tvrdí, že tělo pokud je nemocné tak je jenom zanesené prostě sajrajtem, a on ti ho jako vyčistí. Já k němu půjdu, až když lékaři už nepomohou. A když jsi v léčbě u něj , tak nesmíš brát léky. To je vše. Jo a bylinný koupele dává.... 🙂

verru
6. kvě 2011

@fori Před IFV mám naplánovou normální stimulaci - injekce Fotimon. Před IUI jsem brala jen tamoxifen a po IUI už nic. Ale asi je to taky tím, že jsem měla poměrně pravidelný cyklus a pokaždé ovulaci i když až kolem 20. DC

fori
6. kvě 2011

@verru a ten tamoxifen jsi měla tedy na stimulaci? kolik jsi měla uvolněných vajíček?

jesterka001
6. kvě 2011

@fori Opsala jsem jen ty zvýšené hodnoty, ale mimo Antifosfolipidového syndromu (Annexin) a antiovariálního mi to nic neříká:
APLAb IgM screening: 18,3 (0-10)
Anti-kardiolipin IgM - 12 (0-10)
Anti-kys. fosfatid. - 13 (0-10)
Anti-Annexin IgG/IgA - 92,31 (0-25)
Anti-ovariální IgG - 13,7 (0-10)
IRI - 2,4 (1-1,5)
IFNg - 38,3% (11-31)
TNF ALFA 50,7% (12-44)
INTERLEUKIN 2 - 30,4% (8-28)

Hodnoty v závorkách jsou jak by to mělo vypadat, ale to asi víš 🙂

gejbule1
6. kvě 2011

Já jsem zkusila taky kde co.Nejednoho léčitele,kartářku,astologa ale čarodějku ještě ne.Je to docela zajímavý.
@svoba musíš pak písnout jak to probíhá.Moje kamarádka mi nabízela taky jednu tak se ji zeptám jak se jmenuje.
A taky je prý výborná.
Já ty lactobacily zkusím taky za to nic nedám jen peníze.Myslím jako že neublíží.
Já si zase psala s Malíčkovou a ještě nemá kompletní výsledky tak pořád čekám ale jsem strašně zvědavá.
@verru třeba už nic nebudeš potřebovat!!Moc držím palce.Kdy budeš testovat jestli to vyšlo?
@fori Já slyšela v Praze o Kovářovi ale je prý nadlidský výkon se k němu dostat ☹