Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

adriadri
26. kvě 2011

@fori Diky za zaslani popisu TNF Alfa. Sice tomu az tolik nerozumim, ale vyslo mi z toho, ze zrejme cele tehu budu trnout, zda bude vse ok. To se mam teda na co tesit. A ta retardace plodu je taky moc fajn. ☹
10mg jen 3 tydny a pak uz jen 5mg. Cele po dobu 3 mesicu. Chci zacit na 1.6. - to je den deti!!! Tak snad se nejake to ditko rozhodne a prijde k nam. 😀

fori
26. kvě 2011

@adriadri musíš to brát jinak. Psali tam že kdo má zvýšené hodnoty tak to způsobujue potraty. déle , že když je zvýšené TNF alfa tak byly zvýšené NK bunky a to přesně máš ty. Těma lékama se to určitě zpraví, tomu věr, a pak to bude v poho. Mě Malíčková říkala, že jsem mohla být za ten rok třeba 4x těhu ale jak mám taky zvýšené nějáké ty hodnoty tak to tělo prostě ihned odmítne. A třeba to tak bylo i u tebe. Stejně to působí i na spermie.Ale až se ti výsledky zlepší tak to půjde, já myslím že určitě..... 🙂

adriadri
26. kvě 2011

@fori Tomu ja verim, ze se to snad zlepsi. 😉 Ale obavam se toho, ze opravdu cele tehu bud jako na trni. Pichat injekce(ty mi nevadi), ale k tomu jeste, zda dite bude ok. No nevim nevim, jestli to ta priroda nezaridila radeji takto, abych zadne deti nemela. No uvidim, co mi rekne Malickova a snad mi to vysvetli, jak pro blbce a uklidni me. 😀

fori
26. kvě 2011

@adriadri trnout celé těhu tady budem všichni...... ale myslím si, že jak pomine cca 16 tt tak to bude v poho. 🙂

snazilka14
26. kvě 2011

@fori , adriadri : holky, ja nepochybuju ze vsechny tehu budem a trnout asi taky budem...ale takhle dopredu bych to radsi neresila 😀 , sama k tomu mam sklony, a nikdy mi to nedelalo dobre, zvlast psychice to mocnepomaha...

jesterka001
26. kvě 2011

@adriadri Ahoj, můžu se tě zeptat, kolik máš hodnotu toho TNF-alfa? Já jí mám taky zvýšenou - 50,77%

svoba
26. kvě 2011

@lola22 nám ji naštěstí nenašli. normálně se objednej na urologii. chtěj výtěry z moč.trubice na ureaplasmu a chlamydie. to nejde zjistit jen z moči. při neplodnosti to hraje zásadní roli. jak jsem psala kamarádka měla po třech neúspěšnejch IVF, pak jim zjistili (když jí má jeden, má ji i druhý partner-proto stačí vyšetřit nejdřív jen jednoho, spíš ženu) ureu, přeléčili je (půl roku atb) a pak počali přirozeně.
jinak chlamydie jdou i z krve.
jinak na ty výtoky - na to já jsme už expert. zkus to přirozenou cestou. nejsem žádná čarodějka, ale cpát do sebe neustále nějaký čípky není řešení.

lola22
26. kvě 2011

@svoba Diky, tak se zkusim objednat. Chlamidie uz mi testovali driv. A co používás pri te prirozene lecbe? Ja tea tree olej, lactobacily a zmenu jidelnicku, hodne se to uz zlepsilo.

adriadri
26. kvě 2011

@jesterka001 Ta TNF-alfa mi vyšla 67,9% Coz je hodne. Ty to mas zvysene jen o necelych 7%. To ja jsem na tom hur. ☹

adriadri
26. kvě 2011

@svoba Tak jsem si na strankach toho meho fyzioterapeuta nasla, jak probiha prvni a pak dalsi terapie. Vysetreni kostrce je zde normalne uvedeno. Bohuzel jsem se nedovolala, na tel. jsou jen do 11hod.
Poslala jsem jim tedy mail s tim, ze bych se chtela objednat popr.at mi pak zavolaji. 😉

jesterka001
26. kvě 2011

@adriadri Nic si z toho nedělej! Já mám zvýšeno spousty jiných hodnot!!! A jestli tě to uklidní, tak já loni otěhotněla přirozeně a to jsem týden před početím měla TNF ALFA 63,9%. Tak neboj 🙂

svoba
26. kvě 2011

@lola22 - tak zkus ještě tu ureaplasmu. z moč.trubice. nic příjemnýho, ale dá se to v klidu vydržet.
určitě naprosto vynech cukry. já si vyplachuju pochvu heřmánkovým čajem(ve sprše, jednou denně). pak tea tree oil na tampon(přes den) a na noc tampon namočený v bílém jogurtu. nechutný, ale pomáhá to. věř mi.

svoba
26. kvě 2011

@adriadri -ještě tam zkoušej volat. ona ta kostrč k tomu prostě patří. vždyt na to nijak extra nespěcháš, ne? třeba jsou zase hodně dobrý, maj hodně pacientů 😉

adriadri
26. kvě 2011

@svoba Volat tam uz nemusim. Na zaznamniku maji uvedeno, ze tam je sekretarka denne jen do 11hod. Ja jsem jim poslal mail. Ze mam zajem o cviceni metodou Moj., ze mam diagnostikovanou primarni sterilitu a at mi pak zavolaji, popr. rovnou navrhnou nejake datum, kdy mam prijit.. 🙂
Na strankach maji take napsano, ze se tam ma chodit prvni tyden po menzes.

zvalentova
26. kvě 2011

@adriadri určitě se zkoušej dovolat, dohoda o termínu je pak lepší. Já na první konzultaci čekala necelé 3 měsíce, za další cca 2 měsíce byla velká mobilizace páteře. 😉

svoba
26. kvě 2011

@adriadri aha. no, tak ted už jen čekat. já zvažuju fyzioterapeutku taky ještě během léta. pobolívají mě stále záda. jinak jsem ti zapomněla napsat, že první tři měsíce po srovnání by se nemělo otěhotnět. snad hrozí vyšší riziko potratu. ale holky psaly, že otěhotněly hned a vše ok. tak nevim ....

adriadri
26. kvě 2011

@svoba Ano, v tom mas pravdu, proto s tim tak specham. 3 mesice budu stejne brat ten prednison. Takze urcite neotehotnim. Ja stejne fakt nikdy neotehotnela, tak proc by to melo byt behem 3 mesicu???? 🙂

@zvalentova Doufam, ze snad tak dlouho cekat nebudu. To by me docela stvalo. ☹

svoba
26. kvě 2011

@adriadri - hele, neříkej dvakrát. třebas zrovna během těch tří měsíců otěhotníš. já otěhotněla chvíli po druhym rovnání přes konečník. chvíli jsem ten potrat na to svalovala. ale díky Malíčkový vim, kde byl problém. a nespěchej! to bude dobré 😉

adriadri
27. kvě 2011

@svoba Myslim si, ze to tak rychle nebude. Nejakou dobu bude trvat, nez se mi upravi vsechny hotnoty. Jsou hodne od hranice. ☹ A rikam si, ze pokud to nevyjde do konce roku, pujdeme teda na to IVF, ale zda pomuze taky nevim. 😠
A ty budes chodit zase k te tve fyzioterapeutce nebo k jine?

lola22
27. kvě 2011

@svoba Diky, vubec mi to nepripada nechutny 😉

katrin32
27. kvě 2011

@svoba Ahoj, můžu se tě zeptat co je to za fyzioterapeuta co tě rovná?

lola22
27. kvě 2011

@adriadri Ja myslim, ze nedoporucujou to otehotneni behem prvnich 3 mesicu protoze je vyssi pravdepodobnost mimodelozniho tehotenstvi.

zvalentova
27. kvě 2011

@lola22 ahoj, narovánání je děsné, ale jako všechno se to dá vydržet. 😉

adriadri
27. kvě 2011

@lola22 No je to mozne, spise si myslim, ze se jedna o potraty. Ale u me to nehrozi. 😉 Ja budu davat do kupy hlavne tu BI a TNF-Alfu a Leiden V. Takze ja jsem v klidu. S tehu to fakt tak rychle nevidim. 😉

lola22
27. kvě 2011

@zvalentova Ja se tam nechystam, ja uz to absolvovala 6krat. Adriadri se chysta. Me to taky bolelo, ale pry fakt holky, co to maji v poradku to neboli.

snazilka14
27. kvě 2011

@adriadri
@svoba ja chodim na Mojzisovou na fyzioterapii na polikliniku v Malesicich. Slecna co me rovnala je moc prijemna, mam uz za sebou celkovou rehabilitaci a dalo se to prezit....blby je, ze ted kdyz jsem mela jit na prvni kontrolu, prisla mi od ni sms ze je akutne hospitalizovana a vsechny terminy odvolava. Tak nevim, jak dlouho cekat....kam chodite vy?

zvalentova
27. kvě 2011

@lola22 tak já si také užila, paní se rozlývala jak to mám "krásně" křivé, ale dá se to.

svoba
27. kvě 2011

@adriadri znáš to, člověk míní, pán Bůh mění.
chci zkusit jednu starou paní. prý dělá rovnání páteře, i mojžíšku, i masáže. bolí mě v kříži.

svoba
27. kvě 2011

@lola22 kamarádka mi doporučovala dát půlku česneku do gázy a dát na noc. to jsem tedy nezkoušela, ale prý to taky pomáhá.

svoba
27. kvě 2011

@katrin32 já chodila dřív. chodila jse na Prahu 7. můžu poslat odkaz, budeš-li chtít. ted nechodim. ona mi řekla, že jsem celkem ok. jen mám trochu vpáčený ramena. ale jinak nic nebrání těhotentsví.
jinak před těhu se taky doporučuju dornova metoda. to je něco obdobnýho. jen se tolik nezaměřuje na prokrvení pánve.