Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

fori
18. bře 2011

tak po 5 týdnech co jsem vysadila prednison mám BI stejnou ( kondom jsme nepoužívali), prý i o trochu lepší, srážlivost krve a Annexin V ještě nejsou, prý v pondělí. takže zatím dobrý....

svoba
18. bře 2011

@zvalentova - držim palce!

lola22
21. bře 2011

@fori Aha BI stejnou, trochu lepsi? A normalne jste se snazili? Bez kondomu? To rada slysim. Dej vedet jak dopadne zbytek, taky drzim palce.

fori
21. bře 2011

@lola22 před vysazením prednisonu jsem měla BI dobrou, po 5 týdnech nebrání prednisonu jsem jí měla taky dobrou ba mírně lepší. takže jsem ráda, že když jsem prednison vysadila a kondom jsme nepoužívali tak se BI vůbec nezhoršila. Ale dr. říkala že se zkoršit může, jako časem.

lola22
21. bře 2011

@fori Ja myslela, ze se staci snazit jednou bez kondomu a prednisonu a hned se zase pokazi,tak asi to nejde tak rychle, to je dobre. Tak pak dej vedet, co ti naordinovala. Ja budu vedet vysledky za tyden a jsem uz moc zvedava🙂

fori
22. bře 2011

@lola22 no tak rychle to asi nebude, myslím si , že se ti BI bez prednisonu a kondomu zhorší třeba po dvou měsících.I když jsem chodila do Podolí, a měli jsme poctivě dodržovat kondom a jedla jsem prednison, tak jsme se i tak o plodný dny snažili, a BI se mi taky zlepšila. Nečeka jsem až mi Madar povolí snažení, snažili jsme se vždy, a BI se i tak zlepšila, i když on trvdí , že když nebudeš poctivě používat kondom tak se ti BI nezlepčí. I Malíčková říká, kondom ihned zahodtě a snažte se. U mě se to tak potvrdilo.

adriadri
22. bře 2011

@fori Ahoj fori, jak ti dopadly všechny výsledky u Malíčkové? Psala jsi, že je budeš znát v pondělí. A jaká je další léčba?

fori
23. bře 2011

@adriadri prosimtě, BI jak už jsem psala byla hotová v pátek, a tu mám stále dobrou, ale další výsledky zatím nejsou. Psala jsem jí v pondělí a nic, včera a taky nic tak snad dneska???? jsem jak na trnííí. Neboj dám ti hnde vědet...... 🙂 🙂

adriadri
23. bře 2011

@fori OK, budu čekat. Dost mě to zajímá. 🙂

lola22
23. bře 2011

@adriadri
@fori Me to taky zajima🙂

svoba
25. bře 2011

@fori - a kdyby byly výsledky ok, začnete se hned snažit?

fori
25. bře 2011

@svoba holky mám výsledky!!! no hrůza. tady jsem to celé zkopírovala, co mi dr. napsala.

Vyplyva z nich, ze mate autoimunitni onemocneni zvane antifosfolipidovy
syndrom. Aby to nebylo tak jednoduche, mate tu lepsi variantu - tj.
tvorite protilatky proti placentarnimu protisrazlivemu faktoru (annexinu
V), ktere Vas ohrozuji pouze v gravidite, a to vznikem drobnych krevnich
srazenin v cevach placenty. Mimo tehotenstvi nejste krevnimi srazeninami
ohrozena, tedy nehrozi Vam infarkt, mrtvice...
Navrhuji, abyste si co nejdrive naplanovala s pomoci centra asistovane
reprodukce pokus o graviditu. At uz to bude casovany pohlavni styk,
inseminace, umele oplodneni ... to necham na Vas a gynekolozich. Od
prvniho dne cyklu, ve kterem se pustite do tehotneni, bude vsak potrebne
redit Vasi krev podkoznimi injekcemi. Injekce se aplikuji 1x denne do
bricha, naucim Vas to ja, pote budete pichat sama (nebo partner), a to
po celou graviditu a sestinedeli.

Jinak BI mám zatím v normě.
K paní doktorce jdu 6.4..
tak to je zatím vše. pa pa

adriadri
25. bře 2011

@fori Díky moc za tvou zprávu od Malíčkové. Víš, co mě na tom nejvíce rozčiluje? Kdybys tohle nikdy nezjistila, tak bys šla na umělé a v podstatě bys nikdy dítě nedonosila. Posilali by tě tam znovu a znovu. Kolik bys jich podstoupila, než by se někdo o tohle zajímal? V tomhle mě ti doktoři fakt s...... No kažodpádně ti budu držet palečky. Aspoň víš, že to jde a problém se našel. 🙂 Hlavu vzhuru a hurrrááá do toho. 😉

adriadri
25. bře 2011

Holky, koho zajíma ta paní Havlíčkova: Byla jsem u ní včera i s manžou. Je to starší paní, příjemná a docela i hodně mluvná 🙂 Je totálně proti umělým dětem a vubec vsemu umelemu. Lecbu provadi na zaklade nejakeho zavazi na provazku a zjistuje, kde je problem v tele. Nasla mi zanety v male panvicce a na levem vajecniku. Pry me lekari neprelecili dostatecne. A ma BI se ji ukazuje v poradku. Dostala jsem nejake byliny, ktere se ruzne uzivaji. V dobe menzesu musi byt pauza. Manza dostal taky nejake byliny, ale jen na nejake bakterie v plicich, ktere mu tam nasla. Leci totiz uplne vse-nejen neplodnost. Cena je tech 800 na jednoho.
Dale nam naridila, co nesmime jist a pit. Byliny bychom meli uzivat nejakou dobu-cca 3mesice. Vzdy kdyz dojdou , mame prijdet pro dalsi.
S lecbou zacinam v pristim tydnu, protoze se mi hlasi menzes. 🙂 Takze vam vsem pak dam vedet, zda se dite povedlo nebo ne. Ona sama rikala, ze zde by po preleceni bylinami problem byt nemel.... Tak uvidime.

jesterka001
25. bře 2011

@fori Ahoj, mám to samé co ty. Píchala jsem si injekce při mém třetím IVF. Teď si je píchat nemám a snažíme se přirozeně. Můžu se zeptat, jak velkou máš hodnotu toho Annexinu V?

svoba
25. bře 2011

@fori - nezoufej! hlavně že znáš problém (a ten má řešení!). ted hurá do snažení doma či v CARu. injekce zvládneš. alespon víš, kde je problém. hlavu vzhůru!!!!!!! držim palce! informuj 🙂

svoba
25. bře 2011

@adriadri - přesně tak. kdybych nešla k Malíčkový, dál byhc se jen soužila. nikdo tě pořádně nevyšetří, v CARu jen hrabou prachy. hanba jim!

svoba
25. bře 2011

@adriadri - dík za info! ještě mi řekni, ona je z Jesenic, vid? jak se to tam hledá autem? a piješ denně čaje? takže tam pojedeš jakoby na kotrolu za 3měsíce či po dobrání? a mezitím se nesmíte snažit? a dej určo vědět, co to s tebou dělá.

svoba
25. bře 2011

@adriadri - promin za tolik otázek 🙂

lola22
25. bře 2011

@fori Diky za info, tak hlavne ze zjistila moznou pricinu neuspechu! Injekce budou neprijemny, ale snad si na ne rychle zvyknes! Drzim moc palce! Ja si budu volat pro vysledky v pondeli, tak jsem tmoc zvedava, co mi zjisti.

fori
25. bře 2011

@adriadri jo díky, a nejvíc na prd je, že v podolí tohle nedělaj. takže kdybych nešla sama k Malíčkový, tak pořád řeším BI, kterou mám ten pry dobrou.....

fori
25. bře 2011

@jesterka001 ANNEXIN v únoru byl 28,3 a ted 40. limit je 0-25. a d-dymery 230. limit je snad do 170.

fori
25. bře 2011

@svoba dík za podporu, informovat vás budu . nebojte .. 🙂 🙂

fori
25. bře 2011

@lola22 no já akorát bojím toho, že když se budem snažit doma, tak že se mi zase rozhodí na BI. a kor když jsem ted bez Prednisonu.

adriadri
25. bře 2011

@fori Jo jo, BI se ti zrejme zlepsila tim Prednisonem. Ja bych k ni sla, az cca za 4 mesice, ted zkusim tu pani Havlickovou, bez chemie jen byliny. I kdyz jsem nikdy na takovouto lecbu nebyla, jdu do toho. Prednisonu se bojim, kdyz vim,co se mnou delala hormonalni lecba na IVF. ☹ Tobe hlavne drzim palecky a snad to vyjde. Byt tebou jdu hned na to IVF s temi injekcemi. Neni na co cekat. 🙂

fori
25. bře 2011

@adriadri no já vůbec nevím co ted, vůbec jsem s tímto nepočítala, navíc už máme zaplacenou dovolenou v itálii, a ted mi dr, řekne at jdu na umelé co nejdřív. a kdyby se to povedlo, tak těhu k moři fakt jet nechci....

adriadri
25. bře 2011

@svoba Pani Havlickova je z Jesenic u Prahy, presnou adresu klidne dodam. Je to takova ta nova vystavba rodinnych domu. Nasli jsme to pres navigaci. Na schrance ma jmeno Havlickovi. Snazit se muzeme normalne, nic nezakazuje v tomto smeru. Ale cca ten jeden mesic se musim procistit-tzn. bude ze me pry vytekat silny vytok. Kdyz nejaka bylina dojde, mame si pro ni zajet, jen zavolat bez objednani. Pocitam, ze cca za dva mesice k ni pujdu na "kontrolu", kdy mi rekne presnou ovulaci podle hlenu.
Co se tyce tech caju, prevazne se piji denne, nektere rano, jine odpoledne a jine vecer. 2x tydne mam nejakou materi kasicu pod jazyk a pak spolknout. Jeste jsem to nezkousela, protoze jak jsem psala, musim mit po menzes. Takze reknu pristi tyden.
Nevim, jakeho jsi zamereni, zda na takove lecby veris. Ja az tak moc ne, ale tohle zkusim. I muj manza je pro. Dokonce koupil hned sadlo, musime totiz varit jen a jen na sadle. 🙂Zadny olej, jen olivovy do studene kuchyne.
Jinak samo budu prubezne informovat. 🙂

adriadri
25. bře 2011

@fori A kdy jedete na dovolenou? V lete? Je blbe, ze ji uz mate zaplacenou. Taky bych byla na vazkach,hlavne uz kvuli tomu, ze se ti zase muze rozhodit BI - i kdyz kdovi jaka byla predtim. Co ti rekl Madar je jedna vec, ale u Malickove je to podrobnejsi. Ta pani Havlickova mi rekla, ze pry Malickova spolupracuje s Plzni. Imunologii totiz delaji jen dve instituce v CR a to Podoli a Plzen.
To znamena, ze mozna tva BI byla v pohode celou dobu, ale problem byl celou dobu nekde jinde a to v tom, co ti napsala Malickova. No probrala bych to byt tebou s tvym muzem (pritelem) dohodnete se a pak uvidis. 🙂 Nic ale neni prece ztraceno, ne? 🙂

fori
25. bře 2011

@adriadri nejradči bych se na tu dovču vykašlala a šla na umělý ale přítel chce jet na doču. jedem 11 června , na týden. no uvidím co mi na to řekne Malíčková

fori
25. bře 2011

@adriadri jo a prednison jsem brala skoro rok, a Bi se mi zlepšila ale u Malíčkový 100% dobrá není, ale napsala mi že není v popředí problému. tak fakt nevím...