Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

fori
25. říj 2011

@svoba no to mi ani neříkej, jak jím ten medrol (8mg) tak mi řekla že pokud mi po nem bude bolet žaludek tak jí mám hned volat. no a já jí ted volám a asi teda zbytečně. ted nevím co mám dělat.... jestli to mám třeba na den vysadit a nebo co dááál??? sakra!!!

svoba
25. říj 2011

@fori já jí včera celý den volala, abych se objednala. marně. tak jsem jí psala mail a ona mi odpověděla, že je mimo ordinaci do 31.10., a at se ozvu potom, že se domluvíme.
tak ti nevim ....

svoba
25. říj 2011

@fori a bolí tě tedy žaludek? zkus jí napsat mail. telefon nezvedá, ale třeba na dovolený či nějaký služebce mail používá.

svoba
25. říj 2011

@fori kecám - tady přeposílám její odpověd: Dobry den, tento tyden neordinuji. V praci budu opet 31.10.2011.

misa.patrik
25. říj 2011

@fori ale já musím umělě 🙂 já nemám ani jeden vejcovod 😀 takže přirozeně už nemužu otěhotnět 🙂

misa.patrik
25. říj 2011

Ted jsem volala do Prahy na imuno tak mám Prednison ted 2 dny užívat jen 2,5mg denně a pak ho do 25.11.vysadit pak zas 2 dny 2,5mg a od 28.11. 5mg denně.Do Caru jsem objednaná 24.1. 🙂

fori
25. říj 2011

@misa.patrik to jak jsi psala musím přece jen na IVF ??...... tak jsem to špatně pochopila. pokud ti dovolili snažení tak na IVF právě jdi.... dokud bereš ten Prednison. neměla jsi by jsi ho jíst déle než půl roku, ale toto Madar neřeší. já z Podolí odešla....... já bych měla jít na IVF v lednu, tak jsem taky zvědavá, co bude a nebude

fori
25. říj 2011

@svoba no jako pobolívá, není to nějak hrozný......... tak uvidím, zatím jí psát nebudu.

adriadri
26. říj 2011

@svoba Zda cysty porad mam, nevim. Na kontrolni UTZ jdu v patek 4.11. Ve stredu jdu znovu na injekce gamaglobulinu.
Antikoncepci uzivam stale, akorat celou dobu spinim. ☹ To je tak vzdy pri uzivani prvni mesic - tedy aspon u me. ☹

misa.patrik
26. říj 2011

@fori Aha 🙂 no mě to včera nedalo a volala jsem tam,mluvila jsem s nějakou paní doktorkou 🙂 jmeno jsem přeslechla,jsem do CARu objednaná na 24.1. tak mi říkala at ted snžim dávku na 2,5mg na dva dny a na měsíc at ten Prednison vysadím a 28.11. ho mám zase nasadit a tech 5mg mám pak užívat až do 8tt 🙂 no jsem z toho jelen ale snad ví co dělají,já už užívam 5mg 4 měsíce

svoba
26. říj 2011

@fori bude od pondělka, tak snad ti nebude hur. sorry, ja zazmatkovala s tim datem 🙂

svoba
26. říj 2011

@adriadri tak to ja vzdy o cyste-cystach vim. boli to jako prase. sotva lezu. ac jsou malinky. no, driv pri uzivani antiko se mi to nestavalo. ale asi nasayovat ji nebudu. stejně máme uz snazení za pár ... 😉

adriadri
26. říj 2011

@svoba Tak ja o tech svych vubec nevedela. Ani pri menzesu jsem nemela nejake vetsi bolesti. Jen trvala hrozne kratce-3dny. Mozna to bylo ale tou anikoncepci, co jsem zacala prvni den menstr.uzivat.
No v patek uvidime, musim na UTZ tesne pred tim nez to dostanu.

svoba
26. říj 2011

@adriadri a kdyby zmizely, tak další měsíc IVF?

adriadri
26. říj 2011

@svoba Ano 🙂
Pokud by nezmizely, tak nevim, jak dlouho bych antikonc. brala. Mam totiz souhlas od pojistovny na IVF platny 3mesice, museli bychom pak zadat znovu. To ale az tolik nevadi.
Spise se musi zjistit, jakeho typu ty cysty jsou. Zda jsou takove, co nevadi a na IVF se presto muze jit a nebo ty co vadi a musi se pockat, az tam nebudou. Mohou nastat problemy behem IVF i pripadneho tehu.
Do toho ja nejdu. 😒
Hold budu muset cekat a cekat. ☹ Akorat mi bude vadit to, ze jsem chranena temi prasky a tak je nadeje na prirozene tehu nulova. ☹

svoba
26. říj 2011

@adriadri Mam kamaradku, ktera mela velkou cystu (nebezpecnou) behem tehotenstvi (i pred - otehotnela neplanovane, ale byli uz po jednom neuspesnem IVF) a musela cele tehotenstvi lezet - rizikove. No, a ted ma zdrave miminko. Tak se neboj! To půjde 😉

fori
26. říj 2011

@misa.patrik tak toje v pohodě, když ho na měsíc vysadíš, pak ho zase můžeš jíst .... já jím ted medrol 8mg ale jen 3 týdny a potom 4 mg po dobu půl roka. v tom se mám snažit otěhotnět. kam chodíš do caru? do Podolí??

misa.patrik
26. říj 2011

@fori nene já to mám do Prahy 500Km 🙂 my jezdíme do Reprofitu na konzultace Olomouc a zákroky Brno 🙂 No já jsem měla právě strach že jak to vysadím že se mi to zase poharpe a imunita 😒

valaquenta
26. říj 2011

prisli mi vysledky z genetiky len vobec neviem co znamenaju ana neg, ovarium foliku.bb slabo pozit.az pozit.,testes spermatogonie pozitivne.nevie niekto co to znamena?dakujem

lenkacar
26. říj 2011

@fori prednison 10mg,anopyrin ,pentomer a clexane od ET ..nemám čas na léčbu ..musim to risknout

fori
27. říj 2011

@lenkacar tak ti držím palce 😀

gejbule1
27. říj 2011

Ahoj holky,jdu Vás po delší pauze pozdravit a kouknout se jak se Vám daří 🙂 .
Moc Vám držím palce ať se brzy objeví // 🙂 🙂

jesterka001
27. říj 2011

@lenkacar To bereš všechno dohromady? Pentomer, Prednison i Anopyrin?

tyna84
27. říj 2011

Ahoj všem,
dnes jsem si byla u Apolináře domluvit IUI a odcházela jsem s brekem. Mudr. Řeřábek mi udělal pěknou čáru přez rozpočet...Já tam byla nedávno na vyšetření průchodnosti, ale doktorce to nějak nešlo a řekla mi, že to je v pořádku, že spermie určitě proplujou, ale ona se tam tím instrumentem nemůže dostat. Já jí věřila a nechala jsem to být, prostě jsem blbá a dneska mi bylo sděleno ať si domluvím nástup na laparo ☹
Byl jste na tom někdo u Apolináře? Já na jedný byla už v 17cti na Bulovce a mám z toho hrozný zážitek, bylo mi potom strašně špatně.Doufám, že už míchaj lepší narkózy 😒

zvalentova
27. říj 2011

@tyna84 ahoj na laparce jsem byla na Homolce, ale Apol. bych se rozhodně nebála, zvlášť když seš u nich v péči.

jesterka001
27. říj 2011

@tyna84 Ahoj, na laparce jsem sice u Apolináře nebyla, ale byla jsem tam 3x pod narkozou na odběr vajíček před IVF. Vůbec se nemáš čeho bát, teď už jsou narkózy opravdu na jiný úrovni 🙂 Vůbec mě po nich nic nebylo. Tak hlavu vzhůru 😉

lenkacar
27. říj 2011

mě 4krát nic nebylo po narkoze a po 5 jsem myslela že zhebnu ..

fori
1. lis 2011

@tyna84 každý na narkozu reaguje jinak . já jí měla celem..4x. 2x po potratu - o.k, 1x slepák- o.k. a naposled před rokem v Hloubětíne na zámečku na laparce a to mi bylo fakt zle, ale hned mi dali kapačku a bylo dobře. neboj, to bude dobrý.

lola22
1. lis 2011

@adriadri Ahoj tak jak to s tebou vypada? Co cysty? Drzim ti moc palce!!

adriadri
1. lis 2011

@tyna84 Ja mela narkozu celkem taky 4x - a vsechny byly v pohode. 😉
@lola22 Jak to vypada s cystami, dam vedet v patek. 🙂 Jdu tam na 8:30. Moc bych si prala, aby byly pryc. Tu antikoncepci moc dlouho brat nechci - prece jen je to svinstvo.