Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

gejbule1
9. kvě 2011

Já jsem taky strašně zvědavá co komu kdy Malíčková řekne.
Já pořád čekám na ty výsledky co mi dělala.Nevím jestli až je bude mít mi napíše sama a nebo se mám hlásit sama 😖 .
Holky jak se dělá folikulometrie?To je jen ultrazvuk?
@tyna84 Máš pravdu,nejdůležitější je že se něco děje a jen se nečinně nečeká 🙂

fori
9. kvě 2011

@gejbule1 určitě se hlaš sama, já jí psala pořád 🙂 stále mi psala ještě nejsou, ješte ne 🙂 🙂 cca 5 dní po odberech by měly být. jen ten Annexin trvá 10 dní.

gejbule1
9. kvě 2011

@fori Já jsem ji psala po 10dnech a ona mi odepsala že už něco má ale ještě to není kompletní tak mi nechce dávat nějaké informace a pak to měnit že počkáme až to bude vše.Což naprosto chápu tak nechci být vlezlá a otravná jestli mi rozumíš 🙂
Ale určitě zase brzy napíšu,nevydržím to!!Počkám 14dní od odběrů a zase se nahlásím 😉

lola22
9. kvě 2011

@gejbule1 Folikulometrie je v postate ultrazvuk zevnitr, ale normalni ultarzvuk se asi taky dela zevnitr, ne? Je to uplne v pohode.

fori
9. kvě 2011

@gejbule1 tak to jo , já myslela, že jsi jí vůbec nepsala. tak ještě počkej. já jsem jí psala skoro pořád ale vždy jsem se jí omluvila, s tím, že jsem hrozně zvědavá jak to dopadlo. A pak mi napsala už sama, asi si mě chudák už pamatovala 🙂

adriadri
9. kvě 2011

@tyna84 K Maličkové jdu zítra v 9hod. Dám vědět co a jak.
Jdu tam poprvé, takže konzultace a krev.
Zeptám se ji i na tu BI, pokud vychází pokaždé jinak (jinak v Podolí,jinak u ní a jinak v Brně), čím to je? 🙂
@fori S tím kouřením a chozením na velkou-jsem byla já. Dělám to stejně jako ty. Cigaro + kafe - a jdu. 😉

fori
9. kvě 2011

@adriadri jooo, to jsi byla ty? a kouříš jen ráno nebo jako pořád?

gejbule1
9. kvě 2011

@adriadri tak zítra moooooc držím palce a hned písni jak jsi dopadla!!!

adriadri
9. kvě 2011

@fori Kouřím jen odpoledne po praci. Cca od 16 nebo 17 hod. 🙂
@gejbule1 Díky moc. Zítra určitě písnu. 😉

gejbule1
10. kvě 2011

Dobré ráno 😀 Dnes je krásně 😀 😀
Já jsem včera dostala výsledky všech testů.U všeho mám napsáno-V pořádku,úplně v pořádku,výborný.
Takže paní doktorka mi řekla že kdyby nevěděla co mám za sebou závěr by byl ZCELA ZDRÁVA BEZ DALŚÍ LÉČBY.Jen doporučuje až objevím // hned píchat miniheparin.A pak chodit do poradny k Apolináři.
Tak já fakt nevím proč mám tolik smůly když mi nic není ☹ ☹ .

gejbule1
10. kvě 2011

Jo ještě jsem tu chtěla napsat že Buněčná imunita je u dr.Malíčkové naprosto v pořádku 🙂 🙂 🙂 .
Tak tomu vůbec nerozumím.V Podolí takový děs a tady OK 😕 😕 😕 😕 😕

adriadri
10. kvě 2011

@gejbule1 Skvělá zpráva a tak velká gratulace. 🙂 🙂 🙂 Prosím napiš mi kolik jsi měla BI v Podolí. A jinak ti nic neřekla, kde může být zakopaný pes?

fori
10. kvě 2011

@adriadri a jak ty jsi dopadla dneska u malíčkový?

fori
10. kvě 2011

@gejbule1 tak to je divný, takže se máte snažit jo?

adriadri
10. kvě 2011

Holky dnes jsem byla u te Malickove. Skvela zenska-opravdu klobouk dolu.
Probehla konzultace, kde mi na zaklade vsech papiru, co jsem ji donesla, zjistila, ze je velmi divne, ze jsem pri mem IVF mela vytvorenych 31 folikulu. Ze je to silene moc, proto pak ten syndrom (ktereho se tak moc bojim). Na to ze mi bylo v te dobe 25-je to pry silene. Mysli si, ze v tom bude zakopany pes. Ale kdovi.
Doporucila mi jit rovnou do CARu-nejakeho kvalitniho, kde by zjisitili tuhletu pricinu - proc tolik folikulu. Mysli si, ze to muze byt jen nejaka malickost, ktera se hormony upravi a muzu pak prirozene otehotnet. Vse je ale ve hvezdach. No navrhla mi Apolinare, Gennet a Pronatal. Do jinych by moc asi nechodila. Ja si vybrala ten Gennet-rikala ze skvele, ze zde ani nebyvaji az tak dlouhe cekaci doby. Mam se co nejdrive objednat a at mi udelaji nejaky ten hormonalni profil (2den a 20den cyklu).
No a pak mi tam vzali nekolik ampulek krve a na vysledky si mam volat popr. napsat mailem za 10-14dnu. Taky mi jeste rekla, ze kdyby vysledky dopadly dobre, tak jeji prace u me skoncila. Musi si to resit uz ten Car a kvalitni gynekolog-doporucila mi Brandejskou.
Tak drzte palce, aby byl problem opravdu jen v tech folikulech. I kdyz u sveho gyndare mam vse v naprostem poradku. Tak nevim.
A ohledne toho proc jsou ty vysledky vzdy jine, tak jsem se ani nemusela ptat. Sama rikala, ze v Podoli a nekde na Morave, jsou vysledky hodne zkreslene a ne tak podrobne. Neresi zadnou pricinu. Tak holky asi tak. 🙂
Myslim, ze jsme vsechny v dobrych rukou 😉

svoba
10. kvě 2011

@adriadri fajn. alespon ses posunula dál. tj blíž k vysněnému miminku. 😀

lola22
10. kvě 2011

@gejbule1 Hm tak to je fakt zvlastni, ze nic neodhalila, tak treba pomuze ten miniheparin.
@adriadri Tak dobry, uvidis co ti zjisti z krve, dej pak vědet.

svoba
10. kvě 2011

tak já hlásím. keltská čarodějka je stará paní. bývalá zdravotní sestra. dělá léčitelku už 20let. jedno sezení stojí 400. jen člověka ošahává a povídá. je milá. brněly mě ruce a nohy, při tom "čištění". dělá ted často neplodnost. má snad úspěchy. dle jejích slov. zkusim to tak dva tři měsíce. pak se uvidí jak dál ...

adriadri
10. kvě 2011

@svoba Jasne zkousej to dal. Ja taky zatim porad piju ty byliny. Uz piju jen ten jeden caj a kazdy den. Az je vsechny vypiju, tak se uvidi, zda za ni znovu pojedeme. Spise me to tedy moc nenadchlo.
Stejne pak uz budu mit asi jinou lecbu v tom Gennetu. Pokud me tedy rovnou neposlou na IVF. To se budu asi hadat.

svoba
10. kvě 2011

@adriadri - a neměla bys k ní pak na kontrolu? jako že by vás zase projela tim kyvadlem ...

adriadri
10. kvě 2011

@svoba To víš, že bych za ní měla znovu zajít. Ale možna ani ne, když to dokaže přes telefon. Cim vic nad tim premyslim, tim vic mi to prijde divne. Bojim se, ze kdyz k ni znovu pujdeme, tak zase nam da to same a opet zaplatime 1600. Tak ti nevim.

tyna84
10. kvě 2011

Ahojky včera jsem byla u Apolináře a tam to vypadá zatím všechno moc dobře, začínám věřit, že to nešlo buď kvůli snížený BI a nebo kvůli tý štítný. Snad to tak bude, musím v to věřit a doufat, že už se nám poštěstí. Paní doktorka říkala, ať si užijeme víkend, že budu mít zrovna ovulaci 😀 a že jestli neotěhotním tak 5-6 den cyklu půjdu na vyšetření průchodnosti vejcovodů, tohle vyšetření mi ještě chybí ☹

svoba
10. kvě 2011

@adriadri - já zase ale těm bylinkám dost věřim. kdybych je mohla, zase je piju nebo k ní zajdu. já mám pro změnu smíšené pocity z tý čarodějky. všechno je jen kšeft. jenže nezkus to ....

adriadri
10. kvě 2011

@svoba No vis, ja bych bylinkam verila, ale nesmela by je davat vsem stejne. To je jako Madar v Podoli. (ber me s rezervou 🙂 ). Myslim si, ze zde vyleci ovulaci, mozna znici male cysticky a takoveto veci. Ja mam vse v poradku. U me bude problem nekde jinde. No i kdyz.... Malickova vlastne neco rikala o tech folikulech, ale to bylo po hormonalni lecbe. No kazdopadne byliny piji kazdy den+dodrzuji stravu, kterou mi nastavila. Zatim jsem vubec nezhresila. 🙂 Jen v restauraci si dala hranolky a ty zrejme byly smazene v rostlinnem oleji-nevim. No hold.... Zase tolik se snad pro jednou nestane. 😉

adriadri
10. kvě 2011

@tyna84 Je to celkem rychlost, co? Drzim ti moc palecky. Taky si myslim, ze se to nejak pohlo a to jsem zatim byla poprve u Malickove. 🙂

svoba
10. kvě 2011

@adriadri bylinkám taky věřim. jojo, jedna léčba na vše.přesně jako Madar 😠. známe. mně by dietu už asi napsat nemohla. taky čekám, až napíšeš, že jsi těhotná. to bych se k ní hlásila hnedle. 😀
hele a jak jsi přišla vlastně na to, že to předepisuje všem stejně? nějak jsem zapomněla. předem promin.

svoba
10. kvě 2011

@adriadri jinak jsem ti chtěla ještě napsat. třeba já dnes po tý návštěvě u paní čarodějky. paní je opravdu milá, asi i léčí, ale mě to vše už nějak otravuje. mrzí mě dávat peníze pořád za alespon malou naději. hlavně kolikrát vidim na těch lidech jen zájem o prachy. nahrabat si na cizim neštěstí ☹

tyna84
10. kvě 2011

@adriadri No právě, od tý doby co jsem u Malíčkový to jde hrozně rychle a jsem ráda 🙂 V Podolí to bylo jen prednison , prednison a kontrola u nás 7-9 týden gravidity ( to by mě zajímalo jestli bych se dočkala) Můj sstrejda je internista a říkal, že prednison je největší svinstvo na světě, tak jsem ráda, že už ho neberu

adriadri
10. kvě 2011

@svoba Ta bylinkarka mela nabalene balicky. Nevim uz presne kolik, ale cca 10baleni. Kazdy balicek obsahoval namichane byliny vzdy na neco jineho (na zlucnik, na ledviny, na streva, gynekolicky, ......) Takze kdyz ti zjisti,ze mas problem jeste ve strevech da ti jeden balicek na toto urceny, kdyz zjisti, ze mas zanet v ledvinach, da ti jiny balicek. Vsechny byliny jsou namichane ale uplne stejne. Co kdyz zjisti, ze zanet v ledvine neni, ale ze pracuje jen treba na 80%, tak ti podle me da stejny balicek. Chapes jak to myslim?
Psala jsem taky, ze kdysi jsem byla u jineho bylinkare-mu jsem popsala muj problem a ten mi namichal byliny dle me diagnozy-tzn. ze jsem si pro balicek namichanych bylin prisla za nekolik hodin popr. druhy den. Jinak taky chapu, ze jsi techto alternativnich leceb prosla hodne a chapu, ze te uz ty penize ani nebavi davat. Uz jsme tady o tom jednou tady na foru taky "rozumovaly", jak kazdy chce hrabat jen prachy 😀

adriadri
10. kvě 2011

@tyna84 No ja jsem zase rada, ze jsem ho jeste ani nezacala brat. Mela jsem totiz s predepsanim problemy. Ale neni vylouceno, ze mi ho treba Malickova predepise. No uvidim, jak dopadnou vysledky a zda uz mezitim budu zaregistrovana v Gennetu. Tam treba tuto lecbu podporovat taky nebudou. 😒