Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

ismail
7. črc 2009

taky prestavam verit, ale na druhou stranu, bojim se dalsiho MA a Podoli vysledky ma

lucule
7. črc 2009

marki taky bych se nejradeji na to vybodla, tayk cvicim mojzu, beru vitaminy wobenzym, prednison, merim teplotu, ted jsem delala pro jistotu ovulacni testy..... na to proste nejde nemyslet.
Snad nam ted holky pomuzou dovoleny a konecne otehotnime!

ladus77
7. črc 2009

Holky presne!!! Beru listovku, Prednison, gumsex, teplotu merim abych vedela jestli ovu vubec je a mojzisovku cvicim uz rok (no nekdy ne moc poctive, ale snazim se) ovu testy mam v supliku... Wobenzym jsem brala, takze tim ten zanet nebude. Proste se to obcas stane, asi stres, nachlazeni, oslabeni organizmu, ale ja fakt nevim, vzdyt to maji miliony zenskych. Dlouho bylo v telefonu ticho, premyslela cim to muze byt ze se to jeste zhorsilo a pak prisla s tim zanetem, ze je to tim. Ale je to divny, gumsex byl, Prednison taky... a hlavne, jak to ze se mi zhorsila BI na manzelovy spermie, ale na cizi zustala stejna??? Neni to divny?
No a sex na povel, musime, prece je ovu, to taky zname 😒
No, musime jim verit, vysledky urcite maji, jenom bych si prala aby se nektere s tech vysledku uz TADY projevily 🙂 😉

jasmina309
7. črc 2009

Tak holky, já vím, je to děs, ale když už sme se dali na vjnu, tak bojujme!!!! 🙂
Vytoužené miminko musí na konci této cesty přijít 🙂 . Nejsme první ani poslední a zkusme věřit! já sem o to taky snažím a po příletu z Egypta se budu těšit, až zase (ted už po roce) na PODZIM rozjedu svou 4 stimulaci na iVF 🙂
Tak holky, hlavu vzhůru a postavme se osudu 🙂

sylvia21
7. črc 2009

Jasminka uprimne Ti fandim a prajem Ti nevzdavat sa toho optimizmu, co teraz mas.
Ja mam tiez problem s imunitou a kopec dalsich , sem tam tu na vas mrknem ale v poslednom case uz toho vela nepisem, teda skoro vobec nic. Ale tento tvoj optimizmus ma oslovil. 🙂 Vdaka 😉 Krasny den.

marki.la
autor
7. črc 2009

ať už holky zvolíme cokoli, přeji nám všem, aby jsme alespoň do konce tohoto roku všechny sem napsaly, že jsme těhulky......................to by byla bombaaaaaaaaaaaa..............................a když budeme věřit, tak to tak bude a basta fidly. Takže teď je to tajný úkol pro všechny..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

lucule
8. črc 2009

holky dekuji za vas optimismus.... marki do konce roku vsechny otehotnime 😉

ismail
8. črc 2009

Tak, tak holky, musime doufat 😉

pimpulka1
8. črc 2009

Musímé VĚŘIT 😉 a já nám všem k tomu otěhotnění, přeji hlavně veselé konce 😀

suvik
8. črc 2009

v pondělí jsem byla na ultrazvukovém stanovení ovulace, folík byl 1, měl 21 mm, tak jsme se v úterý ráno snažili, pokud to dnes vyjde,tak to ještě pojistíme, Prednison beru 2,5 mg(od výsledků z Podolí už ne 5mg). Od zítřka zase kondom 😵 . Moc bych si přála, abycho měli konečně miminko. Snažíme se už 3,5 roku 😖

pimpulka1
8. črc 2009

Držím pěsti 🙂

ladus77
8. črc 2009

Jojo, musime myslet pozitivne 🙂 Ja jsem se dnes zase objednala do Podoli, jdeme 8.10. Tak uz at je to tady.
Taky drzim moc pesti vsem tady 😉 a taky preju krasnou dovcu, kdo jedete. My vyrazime pristi utery, aspon si udelame nejakou radost a kdyz ted nemam Prednous, tak si aspon dame nejake to vinko a koktejl 😉 😉

jasmina309
8. črc 2009

Super super super 🙂
JEDNOU TO MUSÍ VYJÍT!!!
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Silvia- jen tak dál! Na mě se taky kupí zdravotní problémy.A to nejen "ženský", ale bez optimismu bych to nikdy nepřekonala! Tobě a všem přeju mnoho štěstí !!!

lucule
9. črc 2009

suvik a ostatni holky drzim palce at to vyjde 😉 😉

suvik
9. črc 2009

díky všem i já vám držím palečky!! 😉 😉

ismail
9. črc 2009

suvik, taky drzim palecky 🙂 presne, jednou to vyjde nam vsem 😉

lucies
10. črc 2009

Ahoj holky, uplne nahodou jsem sem po dlouhe dobe zavitala. Naštěstí už nic řešit nemusím (mám doma 13 měsíční holčičku). Nemám moc času sem psát, ale po 4 potratech a 2 letech braní Prednisonu mohu doporučit toto: pokud berete prednison 3 měsíce a došlo ke zhoršení a po dalších 3 měsících není problém vyřešen, zajděte si do CAR Apolinář - ordinuje tam doktorka Malíčková (imunita), která pomohla mně a dalším kamarádkám k miminku. Dělá to jinak, ale s výsledky. Kdyžtak se podívejte do tématu "Alergie na sperma", kdysi jsem tam psala svůj příběh. Jistě vám ji schválí i MUDr. Kadkalenko z Podolí, sama s ní spolupracovala a ví jaká je kapacita. Držte se a nevzdávejte to, určitě se dočkáte (i já už po 4 letech a potratech nevěřila).

ladus77
10. črc 2009

Ahoj Lucies, no to jsem prave ja, ktere se ty vysledky po Prednisonu zhorsily, zatim doufam, ze to po tech dalsich 3 mesicich uz bude ok, ale tak spis pro konzultaci bych si rada s tou p. doktorkou Malickovou promluvila a prodiskutovala co si o tom mysli ona. Nikde jsem nenasla kontakt, ani na strankach Apolinare, nemas na ni prosim mail nebo tel. cislo? Budu ti moc vdecna, predem diky!!! 🙂

pimpulka1
11. črc 2009

Ahoj holky, tak zítra frčíme do Prahy, abychom v pondělí zavítali na kontrolu do Podolí... no utekly ty tři měsíce 🙂

ismail
11. črc 2009

ahoj, pimpulka, tak to tam rychle zvladnete, jeste cekani na vysledky a hotovo 🙂

ladus77
12. črc 2009

AHoj Pimpulko, taky preju prijemnou 😉 kontrolu a hlavne dobre vysledky!!! 🙂

marki.la
autor
12. črc 2009

Pimpulko, ať to dopadne ok a konečně se můžete snažit 😉

jasmina309
12. črc 2009

Lucies ahoj 🙂
Tak na takovej příspěvek jako od tebe čekám už od jara.
Tajně sem doufala, že se někde objeví příspěvek, který se bude týkat dr Malíčkové od Apolináře. Tam totiž chodím já a to i do Car. Dr věřím, je velmi inteligentní a v její přítomnosti si připadám jako "křupan" 😀 😀
Hlavní je, že po 2 měsících se mi po léčbě prednisonem hodnoty v krvi hezky upravují a tajně doufám, že v září nám dý zelenou do 4IVF. 🙂
jinak ještě jednou díky za příspěvek a tobě přeju at si užíváš vašeho štěstíčka!!!

Ladus 77- nevím jak to je, ale dr dochází přímo na Car v Apolináři v určitý dny v týdnu. Vždy se objednávám přímo v Car telefonicky-224967418
Zkusit to můžeš. za konzultaci nic nedáš! Jo a hlavně- nečeká se tak šíleně, jako jinde na imuno. Můžeš jít už i za týden od objednání.
🙂 Což je milé.
Tak hodně štěstí a příjemný pěkný příští týden všem!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

lucule
13. črc 2009

pimpulko, taky drzim palce k dobrým vysledkum a hlavne k otehotneni 😉

Ladus pak napis jak dopadla konzultace u Dr. Malickove. Taky by me zajimalo jak je mozne ze se u tebe vysledky zhorsily... O dr. Malickove jsem taky cetla samou chvalu,pokud se jeste par mesicu u nas nezadari, tak se k ni taky vydam na konzultaci.

ladus77
13. črc 2009

Ahojky, dekuju za telefon na pani doktorku. Ted uz to asi nestihnu, za 3 hodiny odjizdime smer Brno-Turany a letime na Mallorcu 🙂 🙂 🙂 ale urcite se ji zkusim dovolat nebo objednat potom az se vratime, treba v srpnu. Musi byt taky zadanka??? Asi jo, co? A Jasminko, ty nechodis do Podoli? Oni ti tu BI merili v Apolinari u tehle doktorky Malickove??? Urcite v tomhle smeru neco podniknu...takze diky moc.
Jinak se holky mejte fajn, ja jdu dobalovat 😉

ladus77
13. črc 2009

A az se vratim, tak ocekavam nejake ty pozitivni zpravicky... 🙂 🙂 🙂

ellysa
13. črc 2009

ahojte som tu nová. Práve nám prišli výsledky z podolí- BI mírne pozitivní (spermata partnera 52%, cizí spermie 49%, trofoblast 73 %. Mali ste niektorá podobné výsledky. Doporučili mi brať prednison 5 mg-6 týždňov, potom znížiť na 2,5 mg a snažiť sa len cez ovuláciu. Ako je to potom s kontrolami? Mám sa znova objednať do Prahy? Nič také nám tam nenapísali. Strašne sa bojím, som po dvoch MA a neviem, či mám byť smutná, že máme takýto problém, alebo to brať pozitívne a veriť, že liečba zaberie. 😖

ellysa
13. črc 2009

ešte ma napdalo, možno je to úplná blbosť, ale ospravedlnte maza to prosím 😉 - ak mám zníženú imunitu voči spermiám, neriešilo by to umelé oplodnenie? Myslím tým, ak nemám imunitu voči embryu, či by to neriešilo vloženie rovno embryjka.

jasmina309
13. črc 2009

Ellysa, vítej do klubu Prednisonek 🙂
Tento lék, ti pomůže hladiny srovnat, jak to potžebují mudři, aby jsi mohla těhotnět a mimi udržet a donosit. Neboj, při kontrole se uvidí, jak to bude dál. Každá to máme jinak. Zkus dočíst nezpět a uvidíš 🙂

Ladus, krásnou dovolenou přeju 🙂 . Jestli letíš na Malorku na týden, tak to až se budeš vracet , vystřídám tě , ale na druhou stranu poletím. Egypt. 🙂
jinak mám problém, jako vždy, když potřebuju dostat MS, tak ta potvora ne a ne přijít. už 6 den zpoždění a za 6 dní na mě čeká moříčko. Snad nebudu na Ms lákat žraloky 😀 😀 😀

Jinak dr Malíčková je imuložka, stejně jako v Podolí, ale má ordinační hodiny v Car u Apolináře.Po 2 potratech sem absolvovala všechna vyšetření a imunologie byla poslední. kromě imunity my i objevili MTHFR heterozygot.A mírně zvýšenou štítnou žlázu.
Až se vrátím z dovči budu dále zobat Prednison. Asi měsíc a pak mám odběry další po kterých se uvidí, jak to bude se mnou dál...

zvire
13. črc 2009

Ahoj holky,
s tím otěhotněním na poprvé opravdu neblázněte, to opravdu není tak běžné. Dokonce i já, která jsem tip "hodím na ní slipy a hned je těhotná" jsem otěhotněla napoprvé jen jednou ze čtyř případů. První dcera se nám povedla napodruhé, druhá dokonce napočtvrté. Pak jsme měly dva spontánní potraty, ten první tedy byl na první pokus, ale ten druhý zase až napočtvrté. Navíc máte nervy, hrozně o to stojíte, takže... no ale to určitě všechno víte. Jak jsem už psala, mně vždycky pomohlo sledovat si bazální teplotu. Dělala jsem to jen dva měsíce a v obou těch sledovaných měsících jsem otěhotněla. Což je samozřejmě náhoda, ale je to taková moje psychická berlička.

S těmi záněty je to vskutku zajímavé, já mám dlouhodobě svého drahého streptokoka agalat., kterého se zřejmě nedá zbavit ani přírodní léčbou ani ATB. Tak to asi nemám šanci imunitu snížit....no uvidíme.

Zajímalo by mně, proč Dr. Madár neaplikuje také metody Dr. Malíčkové (jak jsem pochopila, jde hlavně o to nebrat Prednison příliš dlouho, udělat mezeru...). Snad o tom musí taky vědět.

No nic, mně první kontrola teprve čeká, jak jsem již psala dříve, neopouští mne pocit, že jsem chemická továrna Lovosice....než se prozobu přes Euthyrox k Prednisonu, vitamínům a občas antibiotikům, uběhne celé dopoledne. doufám, že to k něčemu bude.

Užívejte si dovolených