Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

lucule
6. kvě 2009

Ladus77 jojo me rekli 4-0-4. A drahy to teda je. Ja uz beru druhy baleni, ale snad mi to pomuze 🙂
Ismail ja taky vim o spouste holcinach co otehotneli po preleceni. Musime doufat..... Ale uz me to cekani taky nebavi 😒 Pristi tyden uz jdu konecne na kontrolu do podoli.

capenka
6. kvě 2009

ahoj holky chtěla jsem se zeptat brala jste prednison a anopyrin před IVF a jaké dávce anopyrin už beru 50 mg ale prednison nechtějí v Caru napsat.mám opakované potraty imunoložka souhlásí s Prednisonem ale bojí aby se gynekologům nevrtala do řemesla

marki.la
autor
6. kvě 2009

capenko, já beru Prednison 5mg denně a jakmile budu mít dobré výsledky 2,5 mg denně do 12tt....

ismail
6. kvě 2009

capenko, ja jsem na tom stejne jako marki, akorat uz mam davku snizenou a kontrolu v Podoli az v tehotenstvi

ladus77
6. kvě 2009

Ahoj Capenko, nechodis nahodou do Fertimedu? Moc tam nepisu, ale obcas si kelisky ctu 🙂 Sobek ti Prednison nepredepsal co? Mne taky ne, ale napsal mi ho gynekolog, tak to beru dal a cekam co mi reknou v Praze. On je hrozne proti Prednisonu, ze je to svinstvo atd. nastesti na vysetreni imunity mne poslal Vodicka, ten je moc hodnej, a potvrdilo se to.Ale jinak jsem tam spokojena, to zas jo. Ja byt tebou tak bych to urcite brala, at ti to predepise ta imunolozka. Ja doufam, ze se nam zadari prirozene a ze na IVF nebudeme muset. A kdyby nahodou, tak bych si to taky nechala predepsat. Ja jsem ale nikdy tehotna nebyla ani nepotratila, takze doufam, ze ta BI zpusobila to, ze nam to neslo a ze uz to bude ok.

katapola
6. kvě 2009

Capenko, mně ho ve Fertimedu taky nepředepsali. Zatím s užíváním Prednisonu vyčkávám.

pimpulka1
6. kvě 2009

Ahoj snažilenky 🙂 tak zítra frčím do nemocnice na tu hysteroskopii, mám už docela stažený žaludek :( Já vím, nic to není, ale přesto... holky čím vším musíme projít, to přeci nakonec vyjít musí. Nedá mi to, abych čas od času nezaviděla těm, co si každé těhulkovství užijí 😒

marki.la
autor
6. kvě 2009

pimpulko, ať Ti to dobře dopadne 😉

ismail
6. kvě 2009

pimpulko, at to mas brzy za sebou a vse je v pohode 🙂

capenka
7. kvě 2009

ahoj holky tak jo Fertimedu to nenapsali ale jsem zvědavá co na to řekne Sobek imunoložka napsala papír že je nutné při 3 opakovaných potratech zajistit to Prednison samozřejmě ho napsala do IVF 5 mg a po IVF 2,5 mg ,ježiš to jsem zvědavá jak bude grglat a imunoložka říkala že mi ho napíše bez problémů ale že mu to mám říct v pondělí jedem do OL,a v pondělí si vyzvednu ten prednison zítra všude zavřeno.je zajímavý že ostatní centra to dávaj automaticky prednison a on že to chce protilátky obejít ICSI ,no ještě mám brát anopyrin 100mg dá se to brát zarověn s prednisonem holky radte

pimpulka1
8. kvě 2009

🙂 dopadlo to na jedničku, vše v pořádku 🙂 tak teď ještě porazit BI a pak se jen těšit na drobečka 😀 ... opět jsem se setkala s holčinama, co prodělaly MA, bylo mi jich líto, asi vážně jen když to člověk zažije, tak dokáže pochopit ten prázdný pocit ☹ .... ale veseli, příští týden začnu užívat ten Wobenzym, moc díky za tip a krásný víkend snažilenky a spolubojovnice. 😉

lucule
8. kvě 2009

pimpulko tak to je super 😉

jasmina309
8. kvě 2009

Zdravím vás holky.
Já beru Prednison na zvýšenouv BI, nebo jak to napsat... Jednu tbl denně. U mě to ale nebude na 3 měsíce ale asi na 2, kdy mám kontrolu. Takže začala sem 9 dubna a včera sem byla u nás u obvodní si nechat udělat odběry, na kontrolu a v centru kam chodím na imuno se mám ukázat tak v půlce řervna.
Jen sem asi po léku nějaká divná, jako když právě :vybuchnu" či co??? Hrozný napětí a nic mě netěší 😒
Jsem z toho špatná a už se těším, až lék doberu, nebo mi hrábne 🙂

Jinak vás všechny zdravím, sem tu u vás nová 🙂

ismail
8. kvě 2009

pimpulka, super a mas to z krku 😉
jasmina,vitej, zrejme prednison budes brat nez budes mit vysledky a ty trvaji dlouho, cca 4-5 tydnu a pak ti zrejme snizi davku, takovy je vetsinou postup. Na kazdeho pusobi lek jina, neda se nic delat 😒

suvik
9. kvě 2009

Ahojky, zdravím vás tu všechny a především Jani.cb 🙂

Pročetla jsem si tuhle diskusi, protože se mne týká. V lednu jsme byli na imuno v Podolí u dr. Kadkalenko. Objednání jsme byli 2 měsíce, na výsledky jsme čekali 6 týdnů, což mi příijde fakt dost dlouho.
Přesný výsledek všetření nemá u sebe, ale jsem ve zkratce "alergická" na manželovo sperma.
Tudíž Prednison 5 mg 1 tbl denně, sexík s kondomem. Na konci května nás čeká kontrola.
Těším se a zároveň bojím výsledku (i když se ho nejspíš dozvím zase za 5-6 týdnů).

Jak dlouho jste čekali na kontrolní výsledky??

pimpulka1
9. kvě 2009

JJ mám další šutřík z krku 😀 Jasminko tak s tím napětím to máme stejně, taky jsem podrážděnější a častěji vybuchuji 🙄 A taky bývám nervóznější. Myslím, že to je i tím stresem, protože tahle cesta za miminkem není zrovna nejrůžovější. Tak ať to přežijem a hlavně naše okolí 😉

ismail
9. kvě 2009

na vysledky jsem cekala dlouho, poprve 4 tydny, podruhe tydnu cca 5 😒

suvik
10. kvě 2009

Doufala jsem, že to bude po druhé - při kontrole kratší. Takže ne. Ach jo 😒
Chtěla bych vědět co nejdřív, jestli je léčba Prednisonem k něčemu.

katapola
12. kvě 2009

Ahoj holky. Tak jsem byla včera v glaukomové poradně s dotazem, zda můžu brát Prednison 5mg, a odpověď zní ANO. Akorát ve Fertimedu mi ho nenapíšou, tak to budu muset vykoumat nějak jinak. Kromě toho jsem se o 5 týdnech dověděla výsledky na test chlamýdií - musím na něj znova, test se z jakýchsi mně neznámých příčin nezdařil☹

ismail
13. kvě 2009

ahojky, katapola, super, tak smele do toho a hlavne at zabere a na kontrole je uz vsechno v pohode. 🙂

jana.cb
13. kvě 2009

AHojky holky tak uz jsme 3 😉

marki.la
autor
13. kvě 2009

Jani, tak to mooooc gratuluji 🙂

marki.la
autor
13. kvě 2009

Kristýnka je moc krásná 😉 😉 😉

ismail
13. kvě 2009

ahoj Jani, taky moc gratuluju, nakukovala jsem a cetla o tvem porodu, Kristynka je moc krasna a je super, ze je hodna 🙂

suvik
13. kvě 2009

Jani, gratuluju!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Ať se vám daří!!!

lucule
14. kvě 2009

Jani pridavam se ke gratulacim 😉

pimpulka1
14. kvě 2009

Taky Jani blahopřeji 🙂 🙂 🙂 víš že jsi teď na dovolené a ta se přeci užívá 😀 😀 😀 .. jinak teda vůbec nevím, kde jste viděli fotečky Kristýnky, já je nemůžu najít ☹

katapola
14. kvě 2009

Taky se připojuji ke gratulacím. 🙂

jana.cb
14. kvě 2009

Moc vam dekuji kocky moje za gratulace 😉 a ted uz tu chci videt dalsi maminy at muzu gratulovat ja vam!!! 😵 😵

jana.cb
14. kvě 2009