Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

sylvia21
4. bře 2009

lucule - mohlo by to takto pokracovat a zakazdym by som odchadzala len s dobrymi spravami. To by som bola rada 😉 tuk tuk tuk 🙂 na drevo 🙂

ismail
11. bře 2009

Ahoj holky, jak se mate?
Mame za sebou kontrolu v Podoli, doktorka byla optimisticka, rikala, ze kdyz je jen mine pozitivni melo by to byt uz dobre. 🙂 Ptala jsem se pokud ne, co dal, tak rikala, kontrola po dvou mesicich. Tak snad, ted jeste preckat cekani na vysledky 😒

marki.la
autor
11. bře 2009

🙂 ismail, to je fajn, to budete mít jistě ok. Tak teď budeš čekat na výsledky nebo už budete snažílkovat? mě to čeká až za měsíc a týden, už aby to bylo

katrin32
11. bře 2009

Ahoj holky, tak my začneme snažilkovat, tak ať nám to dobře dopadne a ty potvory líný at se dostanou tam kam mají 🙂

ismail
12. bře 2009

marki.la nene, urcite cekat, prece jen, kdyby to bylo porad spatne, tak bych to nerada uspisila. Neboj, ono to leti,brzy se dockas 🙂
katrin jeste jednou gratuluju a kdybys mela chvilku,pisni vysledky,diky

marki.la
autor
12. bře 2009

🙂 jé katrin, tak ať příští měsíc máš u fotky tt 😀

lucule
12. bře 2009

Ahoj holky,
ismail tak to je supr, ze uz mate za sebou kontrolni vysledky. Tak budu držet palce, aby dopadly dobře 😉 pak napis...
Ja beru prednison teprve druhy tyden, takze jeste dlooooooouho budu, ale taky nam to snad rychle utece 😎 Ze jo marki?? 😉
Katrin at se zadari!!!

lucule
12. bře 2009

Jo a Katrin muzu se prosim te zeptat jaky jsi mela ty vysledky pred lecbou a po? Dekuji

marki.la
autor
13. bře 2009

ismail a říkali Ti za jakou dobu budou ty výsledky, asi taky až těch 5 týdnů, že?

jana.cb
13. bře 2009

Ahojky holky po delsi dobe zase 😉 jsem tu jen na skok 😵 vysledky z Podoli jsou cca za 3 tydny od nabrani a vasi navstevy tam 😉 nam tedy dycky tak prisly dele fakt ne 😉

jana.cb
13. bře 2009

tak sup sup at jste tu uz samy tehulky 😵 😵 moc vam drzim palecky tak se na vas prijdu zase juknout co je tu noveho 😉 a snad tu budou od vsech jen same pozitivni zpravicky 😉

marki.la
autor
13. bře 2009

Jani, právě že Katrin tady to přišlo až za 5 týdnů...asi vezmu nějaký úplateček, že to potřebuji rychle, protože mě už fakt nebaví čekat. 😉

fifinka31
13. bře 2009

Ahoj holky chci se jen zeptat na tu imunologii,ta se dela jen na tu alergii na sperma nebo se muze zjistit i neco jineho?Necetla sem celou dikusi.
A kde vam to vysetreni delali?Poslal vas na ne vas Dr v CAR?A nemusim mit za sebou treba neuspesne IVF aby mi to udelaly ze ne.Jsem po laparce,vse ok,manzel je ma pomalejsi ale taky docela ok,ovu probiha,tak se snazim zjisti co muzu udelat dale pro zjisteni kde je problem ze se nam uz 2 roky nedari.Dekuji za pripadne odpovedi.

ismail
13. bře 2009

marki.la, me rekli, ze si mam zavolat za mesic, minule jsem volala po trech tydnech, jeste nebyly a byli presne po ctyrech tydnech.
Jani, zdravim, koukam, ze se ti to rychle krati, to je super 🙂
fifinka, zjistuje se spoustu veci, u muze podorobny spermiogram a zda si netvori protispermiove protilatky. U zeny imunologicke vysetreni a pak bunecna imunita, kterou my mame pozitivni, bude na spermie nebo trofoblast nebo oboje dohormady. Vysetreni se dela v Podoli v UPMD v Praze, zadanku ti muze napsat kdokoliv, z Caru nebo obvodni gynekolog, jinak tam vetsinou chodi lidi, kterim se nedari nebo maji za sebou potrat.

fifinka31
14. bře 2009

Ismail diky,no ja jsem z OV takze musim pohledat neco blize.Prave se bojim toho ze dokud se neco nestane(potrat)tak mne tam dr.neposle,stve mne ze spoustu veci Dr. resi az uz je pozde.

jusinka
14. bře 2009

Ahoj hoilky 😉 , je tu některá, co má protilátky proti zona pellucida ☹ ?

marki.la
autor
14. bře 2009

fifinko, nikde jinde než v Praze a Plzni se to nedělá. je mi líto ☹

ismail
14. bře 2009

fifinka, bohuzel je to tak, spousta lidi tam musi dojet.
jusinka, to mam v poradku, tak bohuzel neporadim

marki.la
autor
14. bře 2009

fifinko, já jsem z Opavy

jusinka
14. bře 2009

Ismile, přesto díky 😉

jana.cb
15. bře 2009

Äž 5 tydnu??? 😕 😕 tak to slysim poprve ze to tak dlouho trva tedy ale mozny je vsechno mozna tam maji jeste vic lidi nez meli mno co ja vim ...ale bezne to do 3 tydnu prijde mno ..... 😒
Ja to cekani taky nesnasela ty jo to bylo to nejhorsi cekat na vysledky zda se to zlepsilo ci ne 😖 to byly nerviky 😠
No jako krati uz jen 7 tydnu a rozdvojim se 😀 desne se to tahle a je to dlouhy uz aby tu mala byla s nama 😉 ale i vy se zanedlouho dockate a najdete vytouzene // a zvladnete to az do konce to vim 😵

jana.cb
15. bře 2009

jen to chce trpelivost ja vim ze me se to rika ale my si taky tim vsim museli projit a vysledek se dostavil jako u vetsiny holcin takze i u vas to bude ok a budou mimisci 😵 😵

jana.cb
15. bře 2009

tak ja sem zas nakouknu jak pokracujete kocky moje ale fakt palecky drzim furt a vsem tady 😵 😵 mejte se moc hezky a ja jdu snidat tak pa pa 😉

ismail
15. bře 2009

jusinka, neni zac, ale v tomhle bohuzel neporadim ☹
Jani, ahoj, jojo, mas pravdu, cekani je des,minule to trvalo presne 4 tydny a ted mi rekli volat za mesic 😒
opatruj se, uz mas jen chvilku a budes mit malou v naruci 🙂

fifinka31
15. bře 2009

Holky,to aji ten postkoitalni test se dela az tam?to snad nee-a timhle se zjisti ta alergie na sperma?
Jinak ja kdyz si vyjela na netu mista kde se dela imunolog.vyš.tak mi vyjelo i gyncentrum v OV-tak nevim,mne by pro zacatek stacilo zjistit jen jestli nejsem alerg.na manzovo sperma.
Joo,a ted sem si vzpomnela ze mi vlastne vcera znama co sla taky na imuno psala ze sla do...a ted zas nevim-Olmik nebo Brno.Urco jedno z toho.
Jet az do prahy to by se mi fakt nechtelo 😒
No nebudu predbihat sem cerstve po laparce,este ani neplodime,tak nejdriv zkusime tak 3 cykly a pak uvidime ze.
Tak se mejte hezky holky.pa

jana.cb
15. bře 2009

Ahojky fifinko - ono kdyz si das vyhledat imuno a co kdo dela tak ti vyjede spousty odkazu to jo ale tohle dela oprvadu jen Praha Podoli nebo Plzen nikdo jinej ..kazdej jinej imunolog ti udela nejaky zaklani Imuno ale tohle co delaji v Podoli a Lozni coz je reprodukcni imuno tak fakt jen tam a jezdi tam lidi az trebas z Bratislavy a jinych koutu CR 😉 nikdo jinej ti nesjede tohle vsechno co oni a neudelaji podribne testy a taky maji jako jediný v CR atest delat to takze pokud ti nekdo jinej tohle nabizi ze ti to udela tak tomu ale vubec never panz stejne pak skoncis v Podoli 😉 kamaradka z Prahy na to byla nekde u Apolinare ted bych kecala presne u jaky laborky ale taky znamy jmeno a nabizeli ji to ale nezjistili ji vubec nic a to jednou mela MA a podruhe potratila a pak sla do Podoli a byla v soku ze ji zjistili hodne zvysenou BI a protilatky na trofoblast 😉 takze byt tebou tak tu cestu obetuju protoze se to vyplati a zatim co ja vim tak Podoli pomohlo snad vsem nejen tady a uz cekaji miminka 😉 vcetne me trebas 😉 a ver tomu ze se mi ani manzelovi vubec nechtelo jezdit do Prahy a nekolikrat my tam byli asi 5x celkem po dobu 5 mesicu + - i v tehu pak 😉 ale nebyt jich tak bych asi tehotna horko tezko byla 😉

jana.cb
15. bře 2009

jinak ten test tam taky delaji ale tobe ho delat nebudou pokud je mi znamo 😉 tobe vezmou asi 4 ampule krve a manzelovi sperma a cca za 3 tydny budes mit kompletno rozbor spermiogramu, vase BI a to na co jses alergicka zda trofoblast ci sperma a ja nevim co vsechno mozny jeste tim zjisti ...ale delaji komplet rozbor a je toho peknej papir vcetne stitny zlazy apod 😉 takze zadny jiny testy se nedelaji coz je i logicky protoze pokud ti to vyjde vse negativni tak proc delat ten post.test ze? 😉 pokud vim tak je zalozeny n a principu ze se tam musis dostavit hodku po styku aby vedeli kolik spermii prezilo kam se dostali kolik je jich zivych apod ale pokud mas pruchodne vejcovody coz zjisti DR laparkou si HSGčkerm a manzovo spermio bude gut tak proc delat ten test 😉
Ja se jednou v Podoli ptala jak zjistuju ty protilatky a ten hodne podrobnej spermiogram a jejich zivotnost a je to na principu caast zivych a cast ususenych spermii se mísí s tvoji krvi a ceka se reakce popr kultivace apod proto vysledky trvaji tak dlouho a vem si ze tam maji denne 8 paru a to 2 mesice dopredu objednaci lhuty takze je to docela husty 😉

jana.cb
15. bře 2009

No konecne rozhodnuti je jen na tobe ale jsem si vic nez jista ze nikdo jinej nez Podolůi ani Plzen ti neudela co to potrebujes ke spravnej diagnostice 😉 a kvuli miminku preci cesta do prahy je nic ne????

fifinka31
15. bře 2009

Jani dekuji za vycerpavajici reakci 🙂
No ja mam vejcovody pruchodne,a manza je ma pomalejsi ale zase jich ma dost.Dr usoudil ze se s tim da oteho,ale tyhle dva fakty mi nezaruci ze neni problem nekde jinde ze.Kazdopadne se ted urcite budeme nakou dobu snazit zas jakoby od znova kdyz sem cerstve po laparce,a cas ukaze,treba pujdu pak na IVF rovnou,treba si udelame ten vylet do Prahy nakonec 😉
Jako beru ze kdyz nekdo potrati a treba i vickrat ze si zajede az do Prahy,taky bych jela bez rozmysleni.
Ja za cele 2 roky snazeni nevidela nikdy u sebe ani naznak //-takze proste uvidim co bude no.Mej se pekne, a at se ti narodi krasne a zdrave ditko 😉

jana.cb
16. bře 2009

Fifinko vubec nemas zac 😉 Jo jo to urcite dejte domaci snazenicko to kazdopadne a uvidite 😉 na Prahu je vzdy casu dost 😎 ale vetsinou to tak byva kdyz jsou pruchodny a spermio ok a nedari se tak ze je problem v protilatkach na spermíky a kdyz nekdo otehotni a prijde o to at uz potratem ci MA tak je to vetsinou protilatkama na trfoblast ale v obou pripadech je tam rozhozena BI at uz zvysena ci snizena .... 😉 a byla by skoda jit u vas na ivf kdyz by jsi mela jen alergii na spermiky coz se da uplne paradne prelecit ne? 😉
My meli na trfoblast coze je na embrijka ....a kdybych sla na ivf pred Podolim tak by stejne nevyslo protoze ty protilatky by tam byly coz si myslim ze je uplne stejny jako kdyby jste na ivf sly vy a meli protilatky na spermiky to by bud skoniclo MA nebo by se to nechytlo vubec ci mozna preklinickym tehotenstvim .....teda to neni z moji hlavy ale z hlavy Dr Madara z Podoli a myho Dr v CARU a taky si myslim ze by to tak bylo ....jsou taci kterym to vyjde i kdyz to maji to jo ale je to minimum lidi a uprimne receno riskovat vyhozeni 15.000 za ivf jen tak oknem co nemusi taky vyjit je docela hazard dle me .....
Takze to urcite zkousejte a budu vam stejne jako tady holkam drzet moooc palecky 😎 😎 a kdyby to nahdou nevyslo tak sup do Podoli a bud neco najodu a prelecis se nebo nic nenajedou a pak muzes uplne klidne jit na ivf 😉 dekuju moc a pa pa kocko 😉
JInak bre ranko vsem tady preji holciny 😉 😉