Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

adriadri
25. bře 2011

@fori Je prava, ze kdybys zapadla, tak by to bylo riziko tam jet. Je to jine, nez kdyz otehotnis prirozenou cestou. To se plod udrzi (mam spoustu kamosek, co normalne cestovaly a nic se nestalo). No hold to tedy nech na Malickove,je to prece jen odbornik. Drzim palecky, nacekala ses dost a zaslouzis si uz prece to radostnou zpravu dvou carek 🙂

adriadri
25. bře 2011

@fori Vim, ze jsi ho brala rok, psala jsi o tom. Prave ze si myslim, ze to neni ten hlavni problem. Vis, co mi rikala i ta Havlickova? Ze tam mela holku, ktera byla objednana na prekontrolu toho BI po prednisnu, ona se ale mezi tim prelecila u ni (Havlickove) a mela si dojit na vysledky. Dosla za Madarem a ten ji rekl, ze BI je porad spatna a ta holka mu rekla a jakto, ze jsem uz tehotna i pres spatne BI? Madar pak vzkazal Havlickove, ze mu vzala ksef. Tak si to preber, treba je to kec nebo?......

fori
25. bře 2011

@adriadri já tomu věřím, i můj gynekolog mi říkal že oni ty testy mají divný, prej vykazujou plno pacientek s BI. Ale říkám. u malíčkový jí taky nemám 2X dobrou. tak prostě uvidím no...

adriadri
25. bře 2011

@fori Kdy jdes k te Malickove? Jsem zvedava, co ti rekne. A uz mas vyhlidnuty nejaky CAR nebo nekam uz dochazis?

fori
25. bře 2011

@adriadri jdu k ní 6. dubna. jinak chodíme do ISCARU. ona po mě chce abych do toho 6 dubna už šla do ISCARU a domluvila se co a jak. mě to přijde zase nějak hrrr......

adriadri
25. bře 2011

@fori No ja slysela, ze ten ISCAR je nic moc. Ale uvidis. Je to mozna hrr, ale na co taky cekat. Chapej to i z druhe strany. Berou to tak, ze dite chces, tak proc si davat pauzu. Treba by se zhorsila i ta BI a ja nevim,co jeste. No ja nevim, mozna bych do toho sla. Ale musis si to nejak domluvit s tvym pritelem. Musite se na necem dohodnout. Dite nebude tvoje ale VASE. 🙂

lola22
26. bře 2011

@fori No to jsem se te chtela zrovna zeptat. Dneska jsem o tom rano premyslela. Ptala ses ji proc ti neda nic na tu BI?

svoba
26. bře 2011

@fori - není to ždáná katastrofa. ber to tak. já to mám na doživotí. ale zase je tu šance, že budeme mít děti 🙂

svoba
26. bře 2011

@adriadri - já právě už skoro všechny bylinky na otěhotnění brala. i mateří kašičku. věřim tomu. ale problém je evidentně jinde. stále to zvažuju. zase jsem z Kunratic, tak to mám za rohem. 🙂
dej taky vědět, jak to snášíš. evidentně je to hodně věcí najednou. to je taky problém. u mě tedy. protože ted začínám bojovat s bezlepkovou dietou. nevim co kupovat, co jíst, atd ...
k tomu chodim stále na akupunkturu. je to děs. vše je tak drahý ☹

mv
27. bře 2011

@fori fakt zajímavý,každej jinej názor a pak si vyber, co?
Asi to chce věřit jen jednomu doktorovi a podle něj se zařídit a nepitvat se v tom dále.já chodím tay do ISCARU,je tam teď dobrej chaos, mají nové doktory a ti se zabíhají.sama sestra mi v pátek říkala, že ještě nemaj služby na duben psaný, týden před koncem měsíce a vědi prd.... 😠
Jsem docela ráda, že o dalším pousu uvažuju až na podzim( v větnu máme dovču, srpen pa taky a v září chci do lázní na měsíc),teď jít bych z toho rozhodně neměla dobrej pocit jít tam na IVF.A pokud bych už tam nemohla chodit tam ke svému doktorovi, co povýšil, tak jsem rozhodlá z CARu odejít do Gennetu.

mv
27. bře 2011

@adriadri já o pí.Havlíčkové manželovi už říala, byl docela pro.Sama váhám, mám pár zkušeností s bylinama ne dobrých, naposled kontryhel,to bylo něco, rozházelo mi to cyklus na několik měsíců a sliznici jsem měla s ním nejnižší, za poslední roky.. ☹ To samé, mi vůbec nesedl Femigard, možná i proto,že i v něm je kontryhel.
Takže se docela už bylinek bojím.
Fakt nevím...hlavně že nezakazuje styk bez kondomu a snad i úpravu jídelníčku bych zvládla, jediné, co nejsem ochotna oželet v jídle, je maso, jinak cokoliv.ale bez masa neumím žít...
😉

fori
27. bře 2011

@lola22 no zeptám se jí na to až tam pojedu. ale říkala že prednison i už dát nechce. ? myslím si že se bude taky jako divit že to chci odložit až na červen. uplně se jí bojím říct , že kvuli dovoleny. ale zase v unoru mi psala že mi léčba potrvá 7 neděl, tak jsme si právě doma řekli, že ješte pojedem na tu dovču. Premyslím že půjdu do caru k Apolináři.... v ISCARU jsme byli jen 1 a moc to tam na mě dobrý dojem neudělalo... nevím no

mv
28. bře 2011

@fori rozhodně tě nechci od ISCARU odrazovat,všude si člověk musí hlídat své a být důsledný,jinak tě semelou,ať půjdeš kamkoliv... 😒
U Apoli já byla 1x a stačilo mi to na vstupním pohovoru a kámoška tam chodí půl roku a vlastně s ní nic nedělali, tak odešla.Každý CAR má něco...

fori
28. bře 2011

@mv když to je fakt těžký, jsou tu holky co chodí do Iscaru a v poho, pak jsou tu ty co na něj nadávají. tak je to i s Apolinářem...... tak já fakt nevím...... A co ti vadilo u Apolináře??

lola22
28. bře 2011

@fori No my uz mame taky dovolenou na cerven, tak jsme na tom podobne. A proc vlastne chces jit hned na IVF? Nepremyslela si, ze bys zkusila s injekcemi nejdriv treba IUI? Ja ji budu volat za chvili, tak jsem moc zvedava.

fori
28. bře 2011

@lola22 já nechci jít hned na IVF. asi to zkusíme 2 měsíce doma, pak IUI a přinejhorším IVF. Ale malíčková mi ješte psala že bude lepší rovnou to IUI neb IVF, že to máme časově podchycený...... asi kvůli tem injekcím

lola22
28. bře 2011

Tak ted jsem mluvila s Dr. Malickovou, mam trochu zvysene protilatky a BI je taky mirne vyssi, pry neodpovida tomu, ze jsem rok jedla prednison. Posle mi zpravu a pujdu ke sve gynekolozce nechat si udelat postkoit. test. Ke kordikoidum uz se vracet nechce, pripadne ty gamaglubuliny podle vysledku toho testu. Poslete mi prosim, kdo s nimi mate jake zkusenosti. Nekde jsem cetla, ze jsou dost drahe, doplacely jste neco? Diky

lola22
28. bře 2011

@fori Tak to jo, uz tomu rozumim🙂

fori
28. bře 2011

@lola22 a nevíš přesně ty hodnoty?? jak jsi to měla zvýšený?? porovnala bych to s těma mýma. jak dlouho jsi jedla ty kortikoidy?

lola22
28. bře 2011

@fori Ja s ni mluvila zatim jen telefonicky, BI mi presne nerekla, protilatky proti spermiim mam 61,9 (norma je 60) a normalně těhotníci ženy mají pry tak 20. Posle mi jeste mail pro moji gynekolozku, tak tam mozna budou presne udaje k te Bi, tak pak ti to napisu. Ja prednison jedla od lonskeho ledna, takze tak 13 mesicu, ale v rijnu jsem mela mesic pauzu, takze dlouho, predlouho.

fori
28. bře 2011

@lola22 ted jsem koukala na moje výsledky já to měla na spermie 36,9 takže to bylo v pohodě a prednison jsem brala 10 mesíců. a zajímalo by mě jaky jsi měla ty INTRACEL. CYTOKINY. tak až ty výsledky budeš mít tak do nich prosím jukni.

lola22
28. bře 2011

@fori Tak už mam ty vysledky, je tam spousty cisel🙂 Nevis jak ona znaci tu BI?

mv
28. bře 2011

@fori já jsem v jádru v ISCARU spokojená, právě že si nemyslím, že by to jinde bylo jiné.Prostě jen jsem měla u 1.pokusu být důslednější v nějakých věcech a nenechat si vnutit jinej názor.V Apoli mě vadil přístup, klídek, počkáme měsíc, dva, tři a ono ani pak by se nic nedělo.A přiznávám, že i prostředí, nepotřebuju hogo, fogo, ale tohle...všude kolem chodí těhule a to mi teda taky nepřidalo tam.

adriadri
28. bře 2011

@svoba Takže jsi už zkusila takovou podobnou léčbu jakou budu užívat já? Dám vedět, co to se mnou dělá, ale myslím, že nic moc nepoznám. Já byliny miluju a nikdy mi nic nedělaly. (myslím negativní vedlejší účinky) Ale uvidíme.

svoba
28. bře 2011

@adriadri - já si tu "léčbu" bylinkama naordinovala sama. teda s pomocí jedný paní bylinkářky na dálku. hlavně jsem to absolvovala po potratu na děložní sliznici a tu mám dnes prý opět parádní 😉 no, já to teda zkusim. ale je to takový poslední pokus.

adriadri
28. bře 2011

@mv Tak já mám pravě s kontryhelem zase skvělou zkušenost. Folikuly a děložní sliznice po tom rostla jako houby po dešti. 🙂 Doktor mi pak ani nepředepisoval Utrogestan atd. protože mi to vše rostlo až "moc" - prostě to bylo tak, jak to má být dokonce o mm vic. 🙂 Takže s tím jsem byla spokojena. Cyklus to taky nerozhodilo-vše fungovalo tak, jak ma. Ale slyšela jsem, že někomu to rozhodí cyklus - ale ne u kontryhelu ale u Femigardu.
Ale nyní nesmím užívat žádné byliny (mátový čaj, heřmánkový, meduňku...). Pí Havlíčková říkala, že všechny byliny jsou drogy a nemají se užívat dlouhodobě. Takže byliny teď jen ty její a dle návodu. 🙂
Začínat budu cca od středy, ale myslím, že nic nepoznám.

adriadri
28. bře 2011

@svoba No jak myslíš. Je pravda, že za to nic nedáš. Byliny by tělu uškodit neměly. Nevím z čeho jsou namíchané, jsou to směsi. A ona by ti mohla pomoct třeba i s dalšími problémy. Říkám léčí toho víc. Uvidíš sama. Jo a prosím tě, kde jsi na ni vzala ten kontakt? Ptala se me na to. 🙂

svoba
28. bře 2011

@adriadri - kontakt mám od kamrádky, její kolegyně k ní chodí - snaží se pět let otěhotnět. má taky problémy s BI. s udržením plodu.
za zkoušku nic nedám. zkusíme to do léta. pak se na vše vyprdnem.

adriadri
28. bře 2011

@svoba A ta kolegyne od kamaradky, je na tom ted jak? Jak dlouho k ni chodi a jsou nejake vysledky? Ja to taky budu zkouset cca 4-5mesicu a pak pujdu k Malickove a budu zase zkouset neco jineho. ☹

svoba
28. bře 2011

@adriadri - myslím, že u ní byla prvně před pár týdny. takže zatim je ještě brzy. zkusim nějak zjistit a popř napsat.
já jsem fakt už hodně skeptická. Malíčkový věřim. ale zabývat se tim budeme fakt do léta. ještě zvažujeme ivf, ale to se uvidí ...