Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

svoba
27. čer 2011

@adriadri napsala mi, že jede na služení cestu na pár dní. a že mi tento týden výsledky (zbytek výsledků) pošle. tak bys to měla stihnout. 😉

katrin32
27. čer 2011

Ahoj holky, dr. Malíčková tento týden není v ordinaci? Mám ve středu přijít na pigáro, tak tedy nevím 😒

adriadri
27. čer 2011

@katrin32 Asi ordinuje normálně. Odpověděla mi na mail.
Stále ještě všechny výsledky nemá. Ty co mi poslala, jsou ok. 🙂

svoba
29. čer 2011

@adriadri už ti odpověděla? takže je už zpět? mně ještě nenapsala. čekám netrpělivě ... 😝

adriadri
30. čer 2011

@svoba Jo jo odpověděla. Dokonce i včera večer podruhé. Musím ji ještě znovu napsat-potřebuji, aby mi opravila celkovou zprávu pro Gennet. Má tam něco špatně. Upravovaly jsme tam něco společně a ji se to asi neuložilo. 😉
Hormonální profil mám ok. Moč taky ok a glykemie či co to je taky ok. 🙂 Tak aspon neco je v pohode. 🙂
Jinak cytologie u gyndare je taky super. 🙂 Tak mam radost aspon z toho.

fori
30. čer 2011

Ahoj holky. Včera jsem byla u Apoli. Moje výsledky krve i hormonální profil jsou v pořádku. udělala mi ultrazvuk, mám jeden folikulík na levo. vyzvedla jsem si v lékarně pregnyl, ten mi dneska píchla sestra u obvodáka a o víkendu máme snažení. Jinak když tento měsíc neotěhotním, tak jdu v červenci na IUI.
takže docela super.

svoba
30. čer 2011

@adriadri - aha. tak já se jí připomenu.
vidíš, není to s tebou tak špatný. to bude dobré!

svoba
30. čer 2011

@fori to jsou samé dobré zprávy 🙂 jistě to brzy vyjde. jak říká Malíčková, v létě se krásně těhotní.

adriadri
30. čer 2011

@fori Skvela zprava. Ty mas ale v podstate snad vsechny vysledky ok, ne? Uz si to moc nepamatuju. Vim, ze jsi vysadila ten Prednison-a hodnoty jsou tedy asi ok, ne?
Tohle je ta prijemnejsi lecba 😀 Myslim to snazeni doma. 😉

@svoba Jo zkoušej to, podle me odpovida az vecer. Ma toho asi hodne.

fori
30. čer 2011

@adriadri zatím mám všechny výsledky o.k. Ale zaráží mě jen jedno. měla jsem ty protilátky na spermie, po 10 měsících braní prednisonu jsem už výsledky měla v pořádku ( v Podolí i u Malíčkový.) A od od unora ten prednison nejím a malíčková mi ty testy na ty protilátky už nikdy nedělala, protože to u ní vyšlo dobře. Ale co když se mi ta zase za ty 4 měsíce zase zhoršilo. pořád dokola mi opakuje jen ty testy co jsem měla špatný. jinak k Malíčkový jdu až v září.

adriadri
30. čer 2011

@fori Tak to je trošku divné. A v tom září ti bude dělat kontrolní test na BI? Kdbyby ne, tak si o něj asi řekni. Ono to asi totiž fakt stojí dost peněz a pojišťovny se asi pak kroutí. Taky myslím, že kontrolní test se může dělat alespoň po třech měsících-což ty asi spňuješ 😒
Teď si nemůžu fakt vzpomenout, co ti tam našla. Bereš nějaké léky nebo nic?

fori
30. čer 2011

já už neberu nic. mám špatný pouze jen annexin V. a ten mi dělá pořád dokola. ty protilátky na spermie spadají do reprodukční imunologie a stejně ten annexin. Bi se zase něco jiného a to bych měla mít už O.k. ale jelikož jsem dlouho jedla ten prednison a ted už ho nejím tak se bojím aby se mi nejáké ty výsledky nezhoršili.
teda aspon u mě - co mi vyšlo při prvních testech dobře už malíčková nikdy dál nezkoumala, jestli se to třeba nezhoršilo. chápeš jak to myslím?

adriadri
30. čer 2011

@fori Vím, jak to myslíš. 🙂 Tak ji to prostě při další návštěvě řekni. Třeba ti na to řekně něco, proč kontrolní testy nechce udělat. 😒
A na ten Annexin teda nic jako neni, jo? A to se mění nějak samo, že ti kontrolní test na toto dělá pořád dokola?

svoba
30. čer 2011

@adriadri nechci jí uhánět. otázkou je, jestli má ten můj zbytek výsledků. napíšu jí v pondělí. mám stejně jobovky (od podzimu bez práce), takže se ted snažit nemůžem. ač nám to ona doporučila.

adriadri
1. črc 2011

@svoba Tak to me s tou praci mrzi. Ale ono se zase rika, ze se zadari, kdyz se to nehodi. 😉 A praci zatim vidis v nedohlednu?
Me uz jinak Malickova taky neodpovedela. No snad to stihne do stredy odpovedet, jinak mam spatne napsanou zpravu pro Gennet a budou si tukat na celo, co to beru za leky, kdyz ve zprave jsou napsane jine. 😅

svoba
1. črc 2011

@adriadri padáka jsem dostala poprvé. mám ted špatný týden. samý problémy. dle jednoho doktora nesmím otěhotnět do jara, dle Malíčkový hupsnout na to hned ted v létě. jenže já ted ani nemám náladu na sex ... ☹

doubek77
2. črc 2011

@svoba
Dobry den nebo ahoj, resim stejne problemy, mam problemy s imunitou a rada bych vyzkousela i neco jineho. Muzu Vas nebo tebe poprosit o kontakt na tu lekarku s akupunkturou. Budu moc vdecna a drzim palec, vsechny ctyri. dasa

svoba
3. črc 2011

@doubek77 ahoj! pošlu ti to poštou - soukromě 🙂 zkus zajít k té doktorce, o které se tu hodně píše a chválí se. snad ti pomůže. držim moc palce!!!
jak dlouho se snažíte?

verru
4. črc 2011

Ahoj po delší době...Malíčková má dovolenou až do 11.7. jestli jsem si do dobře napsala 😉 takže teď uřčitě odpovídat nebudu, mě napsala naposledy 29.6. a hned další den měla odjíždět...

svoba
4. črc 2011

@verru zrovna před chvílí jsem jí psala. ksakru. já jsme tak nedočkavá.

svoba
5. črc 2011

tak mi psala Malíčková, že je na dovolený a výsledky bude rozesílat příští týden.

lola22
7. črc 2011

Ahoj, tak Vas zase zdravim, vratili jsme se z dovoleny. Moc jsme si to uzili. Malickova ma priletet 10. nebo 11.7., ja k ni jdu 12.7. na prvni injekci gamaglobulinu, tak mi to rikala.
@adriadri Jaky to bylo v Gennetu, dej pak vedet! Furt jsem se nerozhodla, kam jit.

adriadri
7. črc 2011

@lola22 Ahoj, tak jsem byla dnes v tom Gennetu. Dala jsem doktorce veskere papiry a ona si zapsala dalsi info (nemoci v rodine, jak dlouhe cykly....) Na zaklade vyskytujici se rakoviny v me rodine mame doporuceni jit na genetiku. Takze na ni jdeme 5.9., pak se 1mesic ceka na vysledky, a pak se znovu objednat do Gennetu. No a pak rovnou na IVF. Nedoporucuji zbytecne cekat. Ale dr. zase na druhou stranu rikala, ze mame alespon ty 3mesice na domaci snazeni. 😉 IUI atd nema smysl. Prednison beru jeste kratkou dobu-1mesic a 7dnu.
Tato návštěva nás zatím stála 30,- poplatek.

fori
8. črc 2011

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jestli jste někdy neslyšely o kineziologii. můj přítel dělá v práci s jedním pánem a jeho manželka toto dělá a prý by nám mohla pomoci 🙂) tak nevím jestli do toho mám jít

tady máte odkaz aby jste věděli co to tak zhruba je:
http://www.kineziologie.cz/Kineziologie_one_bra...

prosím písněte o si o tom myslíte 🙂

lola22
8. črc 2011

@adriadri Aha a jaky jsi z toho mela celkovy pocit? A proc nema cenu IUI podle nich?

lola22
8. črc 2011

@fori Ahoj, ja o kineziologii taky chvili premyslela, ale pak u jsem si rekla, ze jsem zkusila hodne alternativnich metod a nemusim zkusit uplne vsechno. Mozna je to hodne dobry, ale myslim, ze fakt pro toho, kdo ma nejaky veliky stresy, u koho je to fakt psychicky, coz si o sobe nemyslim, proto jsem to nakonec nezkusila. Vcera kdyz jsem zas nechala 900,- u cloveka, co mi rovna telo Dornovou metodou, manzel si povzdechl a rekl, ze kdybychom dali vsechny ty penize,co uz jsme utratili za altern.metody do IVF, tak uz mame 5 deti🙂 Tim te ale nechci odrazovat. Vim, ze jedny holce co mela veliky psych.problemy(uzkosti a tak) ji kineziologie hodne pomohla, vic fakt nevim.

fori
8. črc 2011

@lola22 no tak já právě taky nevím jestli to mám zkusit, taky si nemyslím, že bych měla až tak velký stresy..... ale trochu se taky stresuju........ tak fakt nevíím..... ale asi to zkusíím 🙂

lola22
8. črc 2011

@fori Zkusit to muzes a po jednom setkani uvidis, jaky to bude. Pak mi dej urcite vedet. Ta jedna kamaradka, co jsem o ni psala, o tom rikala, ze ji to uplne zmenilo zivot:o

adriadri
8. črc 2011

@fori Ahojky, pokud muzu psat sama za sebe, tak bych do toho nesla. Asi pred 6lety jsem tuto metodu vyzkousela, ale ne na neplodnost ale na odbourani fobie z pavouku. Otravuje me to a nejen me, ale i me okoli-vidim pavouka - hned se tresu a brecim. 😅
Sezeni trvalo cca hodinu (mozna hod a pul) a nijak mi to nepomohlo. Taky jsem se ptala, zda to poznam hned, kdyz uvidim pavouka, tak pry ne. Ucinky prichazeji postupne, cekala jsem 2 mesice a furt nic. Tak jsem to vzdala.
Mozna jsem narazila na spatneho cloveka - nevim. 😒
Ale uz bych do toho nesla. Cela ta lecba mi prisla divna.... 😖

adriadri
8. črc 2011

@lola22 No pocit mam takovy vselijaky. Dr je tam v pohode, zrejme tam asi ani moc dlouho necekas, celkem dobry system v cekani na recepci-i kdyz nevim, zda neni moc prekombinovany. Dlouhe jsou ty cekaci lhuty, coz je skoda.
Jinak to IUI je zbytecne pry kdyz mam normalni ovulacni cykly, pruchodne vejcovody a taky super spermio. Melo by to jit prirozenou cestou. Ale pokud mam spatnou imunitu, tak ty spermie stejne vzdy usmrtim, nez dojdou k cili. Nema to smysl. A na tom IUI jsem uz byla taky u sveho gyndare. Takze toto je zbytecne. Proste bud prednison zabere a nebo ne a jdeme do IVF. Na druhou stranu je fakt dobre, ze mame ted ty dalsi 3mesice na zkouseni a snazeni se s Prednisonem.
Jeste napisu Malickove, kdy mi bude chtit vzit kontrolni odbery na BI, zda mi Prednison zabira nebo ne. Chtela mi je delat uz za 8 tydnu, tak zda to jeste neposuneme, kdyz budeme stejne cekat. Necham to na ni.