Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

adik73
18. črc 2012

No ved to ,mam na to taky isty nazor 😕

gerdusha
23. črc 2012

tak ahojte baby,

uz som objednana

gerdusha
23. črc 2012

@adik73 ,

mohla by si mi poradit ubytovanie niekde v blizkosti? pripadne ako sa tam dostat z autobuska, ci vlakovej stanice, neviem, ako ste tam isli...autom? budem rada za kazdu radu

cory75
23. črc 2012

@gerdusha Ahoj, mne doktorka este neodpisala :( pisala som jej 18.7.. co myslite, mam este pockat, alebo to znamena, ze ma nezoberie? Inak ak by ma zobrala, tiez budem vsetkym vdacna za tipy na ubytko 😉

gerdusha
23. črc 2012

@cory75 ,
skus sa jej ozvat znova, mne sa hned ozvala. to ubytko som uz nasla...penzion merlin...rozumna cena a rozumna vzdialenost od nemocnice

cory75
23. črc 2012

@gerdusha vdaka, penzion vyzera slusne 🙂 tak som jej napisala este raz a odpisala mi 🙂 dokonca mi navrhla tri rozne terminy v auguste, to som ani necakala, super..inak tiez mi spominala sj tu MUDr. Girovsku z Medirexu, ktora bola u nich na stazi a vraj tiez robi kompletne vysetrenia. Ale ja radsej pojdem k nej, aj koli pripadnej liecbe, este sa dohodnem s manzelom..

adik73
23. črc 2012

@gerdusha odpovedam az teraz ,bola som v praci...,ubytko si najdes lahko cez google(ubytovanie v Prahe),ale vidim,ze uz si nasla 😅 a dopravu tam maju super ,vsade sa dostanes metrom,ak pojdete autobusom do Prahy, z nadrazi Florenc ,ide metro trasa B,vystupite na Karlovom namesti,odtial je to nejake 3 minutky do nemocnice 😉

gerdusha
25. črc 2012

@adik73

za ako dlhu dobu si mala vysledky?...ak bude treba prednison, tak co? posle ti recept?

gerdusha
25. črc 2012

@adik73

a este 1 otazka: robi malickova tie iste vysetrenia ako madar v podoli? nebude mi u nej nieco chybat?

adik73
25. črc 2012

@gerdusha tak to ti neviem povedat,v Podoli som nebola...vysledky som mala do 2 tyzdnov a lieky ti moze potom asi predpisat aj tvoj doktor

gerdusha
25. črc 2012

@adik73

vdaka za odpoved...ty si nepotrebovala ziadne lieky?

kive76
25. črc 2012

@koliba2 ahojky, tak výsledky po2,5 měsících z imunologie o 15 procent se mi zlepšila ta alergie na spermie...ale ještě jsem pod limitem...mám alergiii na 54 procent a v limitu je 64 procent...takže ještě tak několik měsíců, a třeba se to úplně vyléčí.... a na cizí spermie taky zlepšeno o 10 procent 😀 ..jo a jinak jak jsem ti předtím psala...pořád milování s kondomem, jen při ovulaci můžeme zkoušet normálně 😀 ...akorát ted se příteli zhoršily oproti minule těch skoro 2,5 měsícům spermie...tak stejně případné IVF by bylo tak nějak na září, říjen, takže do té doby se obojí dvojí může zlepšit...

koliba2
26. črc 2012

@kive76 díky moc za zprávu. Tzn. že i když to nemáš úplně v pořádku, tak ti řekli, že během ovulace to můžete zkoušet ? V tom případě držím palce ať to vyjde přirozeně ...

kive76
26. črc 2012

@koliba2 jojo během ovulace, to mi odepsali ve zprávě co jsem si nechala poslat domů - výsledek z tý imunologie..ale bohužel přítel má ted špatný spermijky...takže si myslím, že by to ted stejně přirozeně asi jít nemohlo...

fori
3. srp 2012

ahoj holky tak mě osobně v Podolí vůůbec nepomohli.... až doktorka Malíčková.. té vděčíme za to, že jsme se dostali až sem ...do 28tt. .... 🙂 🙂 v podolí mi stále léčili jen protilátky na spermie.... u Malíčkový se to nepotvrdilo, ale zase mi našla protilátky proti Annexinu...... to je ten prevít 🙂 🙂

mihaji
4. srp 2012

Mně tedy naštěstí v Podolí pomohli, dokonce mi tam odhalili i ten annexin. Jen tam jsou strašně dlouhé ty čekací lhůty a malá informovanost. Takže příště budu volit určitě tak Malíčkovou.

fori
4. srp 2012

@mihaji já vím že tobě jo... bud ráda.... ale znám spíš holky co odešli právě k Malíčkový... mojí známě v Podolí taky pomohli.... ale třeba ten Annexin za 3/4 roku mě tam vůbec nedělali.....

mihaji
4. srp 2012

@fori To je fakt zvláštní. Já ráda jsem, snad to bude mít i zdárný konec, ten annexin mám pořád hraniční, ale anopyrin by to prý měl udržet. Jen mi vadí, že to tam všechno tak strašně trvá a ten neosobní přístup.

fori
4. srp 2012

@mihaji nevím jak to mají v Podolí ale u Malíčkový je hranice cca 25... a až ted poprvé v životě jsem ho měla pod touto hranicí.... jinak jsem měla hodnotu 70.. což je dost... mě to udžoval ten Clexane.. a anopyrin mi dala až když jsem byla pod hranicí... neboj... já myslím. že ted to je už určitě o.k. ale mě ted už bude Anopypin vysazovat.... nesmí se brát dlouho.... a hlavně at ti udělají ve 20tt průtoky pupečníkem... to je moc důležité... mě je ted dělají každé 4 týdny...

mihaji
4. srp 2012

@fori Ve 20tt tam jdu, ale co budou dělat, to netuším. Navíc tam teď už není MUDr. Bočková, ale nějaká nová, tak s tou jsem zatím neměla moc čest, jen mi předala výsledky. Říkala, že ten Anopyrin budu brát až do 35 tt.
U toho annexinu nemám napsáno, kolik, ale "mezní hodnota".
Mám pocit, že musím mít taky všechno. Mám problémy s tlakem, vyšel mi blbě screening, takže mě čeká genetika, už se skoro bojím jít na kontrolu. ☹

fori
4. srp 2012

@mihaji holka já ti nevím... ale už 2 lékaři nezávisle na sobě mi řekli, že Anoprin se musí vysadit nejpozději do 28tt, že to miminku nedělá ke konci dobře, kor když jsi měla špatný screening... .... jako nechci tě strašit... samožřejmě udělej co ti radí..... to Podolí se musí vždy léčbou odlišovat sakra.... ty tam chodíš i na ult??

mihaji
4. srp 2012

@fori Né, na UTZ chodím ke svému gynekologovi. NO tak tos mě teda moc nepotěšila. ☹
Nejvíc mě teda dostal můj gyndař, když jsem mu dávala výsledky z Podolí a on prý, že to tam už ani v tom 20.tt nemusím, že samozřejmě můžu, jestli chci, ale nemusím. Ten je snad padlej na hlavu, asi tomu vůbec nerozumí.

fori
4. srp 2012

@mihaji neboj... zatím máš na vysazení čas.... hele zkus se po tom víc popídit.... já se dostala ve 20tt na screening k doktoru Břešťákovi... prý velká kapacita... chodím tam do ted. a on se velmi divil že ve 25tt jím anopyrin... prý kdo mi to naordinoval..( Clexane je lepší).... a sama Malíčková mi říkala že se musí nejpozději do 28 nebo 30tt vysadit.... já vím , že od 20tt mám průtoky v pořádky a nejim ho... jen tak někdy si vezmu... jím teda 50mg denně... ale fakt ho nejím poctivě...

fori
4. srp 2012

@mihaji sledují ti D-dimery?? jako když budeš mít ty průtoky v pořádku a budou ti to hlídat ult... tak tam fakt jako už nemusíš... teoreticky..... určitě tam jdi.. at máš klid... já taky chodím na kontroly... 1x za měsíc... ale už se vůbec nebojím...

mihaji
4. srp 2012

@fori Tak to já se na to v tom Podolí zeptám, to jsem zvědavá, co mi na to řeknou.
Já v tom 20tt půjdu do Gennetu, stejně jako tam jdu teď na plodovku.

mihaji
4. srp 2012

@fori No to já tam určitě půjdu. Co jsou D-dimery?

fori
4. srp 2012

@mihaji no super tak se na ten Anopyrin zeptej tam.... no D-Dimery ti určují tu sražlivost krve... když byl zvýšený annexin tak byli zvýšené i D-Dimery..... najednou se mi D-dimery vrátili pod hranici a srovnal se mi i ten Annexin... podle toho mi taky upravovala dávku toho Clexanu...

mihaji
4. srp 2012

@fori Aha, no srážlivost krve mi tuším testovali nějaký quick testem nebo jak tomu říkali a srážlivost je prý úplně v pořádku.
Ok, v tom Gennetu se na to tedy poptám. Ty jsi taková moje informátorka, já tě nemít. Teď hlavně trnu, aby ta genetika dopadla dobře, je to hrozný to čekání.

fori
4. srp 2012

@mihaji no to ti věřím.. s tímto zkušenosti nemám.... no jasně ten quick se taky dělá..... já bych se toho fakt už nebála... kor když už jsi v 15tt. tak ti budu držet palce at vám vyjde ta genetika dobře... kdy budete mít výsledky...?

mihaji
4. srp 2012

@fori Tak snad to bude Ok, ta doktorka říkala, že kvůli tomu annexinu bývají potraty i v pozdějším stádiu, ale že by to ten Anopyrin měl udržet. Uvidím, co na něj teda řekne ta genetička.
Ve středu jdu na krev na tripply a pak v úterý na tu plodovku a pohovor do Gennetu. Za dva dny by měly být výsledky na Downa a asi ještě dvě choroby a ty další pak až za tři týdny. Takže další čekání. Do těch dvou dnů bychom měli znát i pohlaví. Snad to dobře dopadne, nervy to jsou šílený.