Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

fori
27. zář 2012

@kockacz jo jo malá je dopečená... kdyby se rozhodla jít v en tak za 14 dní byla bych ráda.. zbývá mi 5 týdnů... jinak prý ženský po lázních krásně těhotní.. slyšela jsem ..a nebo prý tam.. když přijede manžel na návštěvu.. tak si tam odpočiň... a prosim tě na kolik takový lázně na měsíc vyjdou? jestli ti nevadí , že se ptám... 🙂 🙂

mihaji
27. zář 2012

@fori No jo, to je mazec, jak to letí, vždyť ty za chvíli rodíš. 🙂 Já si půjdu nejspíš v pondělí pro výsledky z Podolí, tak jsem zvědavá, jak to vypadá.

fori
27. zář 2012

@mihaji jo jo rodím.. za chvilku... mám hrozný strach... jsem hysterka.. 🙂 chudáci doktoři.. 🙂 🙂 no ale tobě budu držet palce at máš výsledky o.k. ale jinak myslí, že už jsi nejhoršího dááávno venku.... až se přehoupne 24tt, tak si můžeš oddychnout( už jsou schopný mimčo zachránit - -kdyby něco), ... ... potom 28tt ..... aspon tak jsem si to říkala já.. 🙂 🙂

mihaji
28. zář 2012

@fori To zvládneš, neboj, všechny to musíme zvládnout, i když já jsem taky v tomhle hysterka a budu se bát, ale třeba ještě sama sebe překvapím.

kockacz
28. zář 2012

@fori schvalili mi lazne kompletne hrazene od pojistovny (ubytovani,procedury,stravu,dopravu). ale plati se regulacni poplatek a poplatek obci, ktery dela 115 Kc na den. pak uz si priplatis jen pokud chces jine ubytovani, napr. jednoluzkovy pokoj. ten stoji ruzne. ja ho chtela a je to priplatek 160 kc/den 😅
pokud by ti dali lazne jen castecne hrazene, musela bys platit ubytovani a stravu. A to je poradna palba. Pak by se asi vyplatilo najit si nejaky penzion, ale stejne tam je ubytovani treba 400 Kc na den...

fori
28. zář 2012

@kockacz ale jo, tak to je super , že ti to schválila pojišťovna.. tak hlavně aby to k něčemu bylo... hele jsem asi úplně blbá, ale co tam jako budeš dělat....chápu, že když je někdo po úrazu tak má rerabilitace masáže , různá cvičení atd. a co se dělá tady.... jaký procedury jsou tady?? 🙂 🙂 🙂 🙂

fori
28. zář 2012

@mihaji no to je jediné co mě uklidňuje, že to zvládly všechny... a plno ženských ne jednou... 🙂 🙂

mala_agnes
28. zář 2012

Mile damy, omlouvam se, ze jsem se Vam sem takhle vetrela, ale videla jsem , ze tu resite protilatky proti Annexinu.
Na imunologii mi do zpravy uvedli protilatky proti Annexinu IgG 9,5U/ml (ref. hodnoty 0-8). Dale mam zvysene protilatky proti spermiim (38, hran. hodnoty 0-20). Dostala jsem Prednison. Ted to zkoumam na netu a prijde mi, ze ten Prednison je na protilatky proti spermiim (coz predpokladam, ze v nasem pripade nema moc vyznam, stejne musime delat ICSI). A tak si rikam, ze na ten ANNEXIN nic nemam. Ve ctvrtek jsem byla na ET, tak ted mam hruzu , ze se neco zanedbalo. Nemam si alespon koupit Anopyrin? Diky moc za radu!

fori
28. zář 2012

@mala_agnes já beru na zvýšený Annexin Clexane (píchám) ten Annexin je placentární faktor... může to způsobit ucpání cév placenty... klidně si ten Anopyrin kup...

mala_agnes
28. zář 2012

@fori Díky moc, Fori. Prosím a ten Clexane Ti předepsali kde - v CARU, na imunologii a nebo na hematologii? Předpokládám, že Ti ho dali až po pozitivním těhotenském textu, je to tak?

fori
28. zář 2012

@mala_agnes ne , píchala jsem si ho od začátku stimulace.. chodím a imunologii, do Prahy, na karlák.. nevím odkud jsi ty.. a tam mi ho předepsala imunoložka a kontroluje mě do ted... prostě do porodu... kam ty chodíš?

mala_agnes
28. zář 2012

ahoj, ja chodim do IMMUNIA v Karlíně. V pondělí si tam zavolám a zeptám se, zda má v mém případě te Clexane nebo Anopyrin smysl. Možná to mám zvýšené jenom málo???? Ale pro klid duše bych chtěla alespoň ten anopyrin.

kockacz
28. zář 2012

@fori Jeste nevim, jake budu mit procedury. Ty mi predepise az doktor tam. ALe tyka se me vlastne i rekonvalescence po tom mimodeloznim tehotenstvi, kdy mi vzali vejcovod.

fori
28. zář 2012

@kockacz tak to budou asi nějáký koupele a cvičení Mojžíšovky vid?? posilování pánevního na atd...

kockacz
28. zář 2012

@fori popravde jsem se po tom ani moc nepidila. doufam, ze to bude vsechno prijemne. cviceni si pry muzu priplatit, ale nevim jake 🙂

fori
28. zář 2012

@kockacz to víš, že to bude příjemné.. budeš odpočívat.. chodit na procházky.. poznáš nové holky..... bude to fajn... 🙂 🙂

jasmi
30. zář 2012

@kockacz ..no vidíš, za ta léta už jsem skoro doktorka🙂..tak to je super, že ti to uhradí..kéž by to vyšlo hned napoprvé...Františkovy - tam jsem byla, je to tam super, dala sis dobré ubytko?Stojí to za to - Pawlik, 3 Lilie - ty jsou nejlepší...v Pawliku máš volný vstup do aquafora, to tam je super, tam bys teď v zimě mohla chodit každej den..
@fori ..tak to je teda paráda..jak jsi se s ní rozloučila? Ale asi ji pak malou donesete ukázat, že?

jasmi
30. zář 2012

@kockacz ..já byla taky v KLimkovicích, nedá se to s FL srovnat. Ve Františkách jsou dobrý procedury - kromě těch tradičních jsou tam třeba vaginální výplachy tou "ozdravnou" vodou, taky rašelinová vana s rašelinovým tamponem (to je fuj, ale dobrý), taky sedíš na plynu🙂 to jsou asi 3 nejdůležitější pro otěhu a na rekonvalescenci..jinak tradiční cvičení (je tam i ta Mojžíšovka)....fakt si to užiješ, je tam i bohatý kulturní program...

fori
30. zář 2012

@jasmi no nějak jsme neloučily, já dí poděkvala a v šestinedělí k ní pojedu znova naposledy na krev, ukážeme jí malou.. koupíme kytku, bonbonšu, a už ted mám pro ní koupený takový malý kosmetický balíček z Manufaktury ... 🙂 🙂 no a tot vše....

kockacz
30. zář 2012

@jasmi kdyz to tak rikas, tesim se cim dal vic 🙂 Mam ubytovani primo v Adleru, snad bude ok. Termin od 4.11. kvuli praci. Sice pocasi uz nebude uplne na promenadovani, ale to nevadi. A pokud bude pocasi trochu rozumny, az se vratim z lazni, budeme mit na nasem dome hotovou strechu a zasazeny okna, dvere 😝 A pak budou za chvilku Vanoce, takze dalsi volno 😀 A pak nekdy IUI a ta lecba, takze idealni plany na zimu 😅

jasmi
30. zář 2012

@kockacz ..Adler..hm...no já bych si raději připlatila, ale už asi pozdě, že?Ale třeba budeš mít pěknej pokoj..prošla jsem tam skoro všechny hotely, tak mám přehled 🙂 A to aquaforum je fakt super, v tom Pawlikovi máš volnej vstup, jsou to propojené budovy a jsou tam švédské stoly...no ale i tak to bude dobré, procedury jsou fakt užitečné..je super, že tam jedeš, šance na těhu budou potom jistě dobré 🙂

fori
30. zář 2012

@jasmi
@kockacz jee tak už konečně vím jaké procedury se tam dělají.... vypadá to slibně... užij si to tam... 🙂 🙂

kockacz
1. říj 2012

@jasmi Tak ono uz v tom Adlerovi budu priplacet asi 160 Kc/den za jednoluzak. Nejsem narocna, urcite to bude fajn 😎 Pani na recepci mi rikala, ze budu mit taky zvyhodneny vstup do Aqafora, kdyz budu v Adlerovi 😉

mala_agnes
2. říj 2012

@fori děkuji moc za tip na paní doktorku Malíčkovou. Poslala jsem jí svojí zprávu z jiné Imunologie + jejich přístup, co mi nasadili atp. Paní doktorka obratem odpověděla a i když nemá místo, tak mne vezme a nasadí ten miniheparin (pro udržení případného těhotenství). Díky moc za upozornění na tak skvelou doktorku.

lenocka777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fori
4. říj 2012

@mala_agnes nemáš zač,,, 🙂

streghina
8. říj 2012

ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s EBV virem? Podle posledních výsledků mám hraniční hodnoty a jdu znovu na odběry. Psala jsem po roce Malíčkové, ale zatím mě slušně odbyla, poslala jsem jí poslední výsledky z Immunie z loňska, kde si je vyžádala moje alergoložka, ale ta se nespecializuje na tuto problematiku, spíše běžné alergie, tam byly výsledky v pořádku. Mám obavy, aby to nesouviselo s otěhotněním, v srpnu jsem totiž prodělala zamklé těhotenství. 😔
Byla bych ráda, kdybych věděla, jak se dá léčit.

jasmi
9. říj 2012

ahoj holky, tak co nového? Já dneska s hrůzou zjistila, že už mám nahoře 10 kilo!!Asi je to tím, že se skoro nehýbu, teda oproti tomu, jak jsem se hýbala předtím...vzhledem k mým rizikům fakt odpočívám...nejím nic víc než předtím a hodně zeleniny a ovoce...doteď jsem měla v 2. trimestru tak 0,5 kilo za týden nahoře, ale poslední měsíc je to 1 kilo za týden!!!S takovou rychlostí budu mít na konci 30 kilo navíc ☹( Jak jste na tom vy, další těhule??Co mihaji??Ty jsi těhu jako já 🙂
@streghina ..to teda nevím, to má hodně lidí, ale asi jde o to, zda jsi to chytla v těhu (zamlklém)...

jasmi
9. říj 2012

né že bych si stěžovala, jsem šťastná, že je všechno OK, jen mne to zaskočilo, neboť jsem s váhou nikdy problémy neměla, ač jsem jedla, co jsem jedla 🙂 ..ode dneška žádné čokolády, jinak se asi moc omezovat nebudu 🙂

silvie_v
11. říj 2012

@jasmi Jasmi, nestěžuj si. Určitě vypadáš dobře i tak. 😉 A po porodu kila vykojíš. 🙂