Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

len089
16. led 2012

Ahoj, už od r. 2009 chodíme na imuno do Podolí.Vždycky máme špatné výsledky. léčba je vždy prednizon ktery stejně nezabírá. Chci se zeptat na Dr. Malíčkovou. Je třeba mít doporučení, jak dlouhé má objednací doby a za jak dlouho po odběru jsou známi výsledky. Kde sídlí?
Ještě by mě zajímalo jaké jste měli problémy když vám zjistili celikalii. děkuju

lola22
17. led 2012

Holky, včera jsem začala stimulovat na IVF, držte mi palce. Dnes u Malíčkový všechny výsledky byly v pořádku, kéž to vyjde🙂

lola22
17. led 2012

@fori Ahoj, a kdy začneš stimulovat?

svoba
17. led 2012

@lola22 vyjde! držim všechny palce!!! tfuj tfuj! 😉

svoba
17. led 2012

@len089 já k ní musela mít doporučení od gynekologa. ale holky tady psaly, že je vzala i bez. nečeká se u ní jako do Podolí. objednává do dvou týdnů. zhruba. pak udělá pohovor, nabere krev a výsledky máš za týden mailem. sídlí na Karláku v nemocnici.
celaikii neřeš. je to málo obvyklá věc. nechtěla jsem tady tím strašit. Malíčková dělá komplexní vyšetření. pak ti vše objasní.

fori
17. led 2012

@lola22 no já přesně nevím, 13.1. mí píchli ten Zoladex a 27.1. mám přijít na kontrolu, tak asi nějak začátkem měsíce, protože mi doktok říkal že kolem 8.2. půjdu na OPU.

mihaji
17. led 2012

Ahoj holky, měla bych dotázek. Vy, co chodíte nebo jste chodily do Podolí na imuno......Příští týden jdeme na první kontrolu a pak zase čekání na výsledky. Nedovolili vám náhodou snažení v době ovu už předtím, než byly výsledky?

@svoba Koukám, že se zadařilo, moc moc moc gratuluju 🙂 . Ať je všechno v pořádku.

lola22
17. led 2012

@fori No tak to už ti brzy taky začne🙂
@svoba Díky moc!!
@mihaji Kontrolu po tom, kdy už bereš 3 měsíce prednison? V tom případě ti myslím doporučí počkat, až jestli se výsledky zlepšily.

mihaji
17. led 2012

@lola22 JJ beru teď Prednison a příští týden jdem na kontrolní odběr. Tak to jsem zrovna nechtěla slyšet, i když jsem s tím počítala. Doufala jsem, že by třeba mohli v době ovu povolit už před výsledky. 😒
Každopádně díky za odpověď.

svoba
17. led 2012

@mihaji nám bylo řečeno, nesnažit se. používat stále kondom. do kontrolních výsledků. díky za gratulaci! modlím se 😉

mihaji
17. led 2012

@svoba Ach joooooo ☹ 😀

svoba
17. led 2012

@fori
@lola22
holky, to máte za pár. a páč věřím, že se vám to povede, tak pak půjdem kočárkovat spolu,ju? 😀 musíme myslet pozitivně!

svoba
17. led 2012

@mihaji to chce klid a pevné nervy! my se taky načekali ...

mihaji
17. led 2012

@svoba Já vím, ale znáš to. 😉
Ty výsledky asi zase trvají měsíc, viď?

lola22
17. led 2012

@mihaji Jojo, měsíc:( Možná 3 týdny.

svoba
17. led 2012

@mihaji v Podolí je to děsně zdlouhavý. ale děláš to pro mimčo, to za to stojí 😉

mihaji
17. led 2012

@lola22 Děkuju.
@svoba Já vím, ale fakt to tam je na dlouhý lokte. Doufám, že výsledky budou aspoň lepší.

lola22
17. led 2012

@svoba To máš pravdu, myslet pozitivně. Já už jsem to uvnitř pustila, když bude chtít přijde, když ne, tak ne. Věřím doktorům,je to teď v jejich rukách.Víc už udělat nemůžu.

svoba
17. led 2012

@lola22 já zase nějak rezignovala a smířila se s IVF, do kterýho se mi vůbec nechtělo a ejhle. ona ta psychika udělá asi taky svý ...

svoba
17. led 2012

@mihaji a pak se to povede. 😉

mihaji
17. led 2012

@svoba Kéž by. 🙂

svoba
17. led 2012

@mihaji určitě! je to jen otázka času. hlavně se nenechat uchlácholit doktorama a snažit se přijít na případné problémy sám/sama 🙂 (moje zkušenost)

mihaji
17. led 2012

@svoba Děkuju za radu. 🙂 Třeba to teď už bude v pořádku, uvidíme. Ty jsi byla jen v Podolí nebo pak u Malíčkové?

svoba
17. led 2012

@mihaji oboje. nejdřív Podolí, pak Malíčková.
já nebýt paličatá a nechtít dítě, tak jsem dnes zase na začátku. přístup doktorů mě štve.

mihaji
17. led 2012

@svoba Tvrdili ti, že je všechno v pořádku?

svoba
17. led 2012

@mihaji hodnoty u obvoďačky ok a v Podolí nebyly nikterak hrozný. můj manžel na tom byl stejně. měl hrozný spermiogram a nikdo to nechtěl řešit. jen ho poslali na operaci a oznámili nám, že nebudeme mít vlastní děti. a to jsem dvakrát otěhotněla ...

mihaji
17. led 2012

@svoba Tak to je fakt síla. 😲 Manžel je naštěstí v pořádku. Já to taky nemám nijak hrozný, tak doufám, že se to taky nějak nezasekne.
A kde byl nakonec problém?

svoba
17. led 2012

@mihaji u mě v tý celiakii. kvůli tomu jsem i potratila. ☹ u manžela nevíme. je mladý (je mu 32), hubený-normální váha, sportovní, má sice sedavé zaměstnání, ale ne rizikové. no, a nemá spermie.

mihaji
17. led 2012

@svoba Musela jsem si najít, co to je. Takže alergie na lepek? Tak hlavně, že se zadařilo, snad už bude teď všechno v pořádku. MOc držím palce.

svoba
17. led 2012

@mihaji děkuju! je to do konce života. 😒 ale jsou i horší věci. třeba diabetes - nemohla bych si píchat. a jim zdravěji. vše má svý pro a proti. 😉
alergie na lepek - ale tohle je onemocnění, který nabourává imunitu jedince.