Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

adik73
7. čer 2012

Nie,idem na k Dr.Malickovej,...dakujem za odpoved 🙂

zikinka
7. čer 2012

@winterska Moc Ti držím pěstičky, ať vytoužené // se promění ve zdarvé miminko 🙂

zikinka
7. čer 2012

@adik73 já jsem také byla včera na kontrolních odběrech, je vždy lepší být nalačno, ale něco malého vadit nebude. Spíš to trošku ovlivní hodnoty krevního obrazu, ale vliv na výsledky imunitních referenčních hodnot to vliv mít nebude

zikinka
7. čer 2012

@ivana44 Ahoj,určitě dej vědět, ja to vše dopadlo a zda léčba zabrala. U Tebe vidím velkou naději, protože už jsi byla schopná otěhotnět a navíc jedno dítko máš, tak to určo dopadne 🙂

adik73
7. čer 2012

@zikinka dakujem 😉

ivana44
7. čer 2012

Ahoj.Děkuji za povzbuzení.Nikdy za ty roky jsem se na takové stránky nedívala.Až přišlo to mimoděložní tak jsem tady tomu propadla.A i když jsem měla x krát IUI které nikdy nevyšlo tak opravdu díky tady tomu čtení věřím že to dopadne.Taky me ted tlačili do IVF ale to jsem odmítla a připoměla že jsem to s bývalým už měla 3krát a vím co to je.Ráda si vás čtu a přišlo mi hloupé si vás jen číst a nic nenapsat.Chtěla jsem vás hlavně podpořit jako vy mě nevědomky.Opravdu my to měli tak že nikdy mimčo spolu mít nebudeme.Naštěstí je malý po tatkovi protože ani doktoři nevěřili jak jsme to sami dokázali.Br to období ani nevzpomínat kdy se nedařilo.A ted jsem silná u nového partnera já on tomu nevěří a já ho ujištuji že to vyjde protože sama vím o čem mluvím za těch škaredých 8 let a že to všem vyjde.Jen to chce čas a nenervovat se kvůli tomu a být v pohodě.No a upřímě mezi námi čím víc se blíží konec 5 týdne s prednisonem tím víc mi hrají nervy aby nám IUI vyšlo.Ale snažím se zaměstnat jak to jde málem že nestěhuju nábytek doma jen abych toho fakt neměla plnou hlavu a byla předtím v pohodě.Ta psychika má něco dosebe.
@zikinka

fori
8. čer 2012

@adik73 taky chodím k Malíčkový.... výborný výběr.... 🙂 🙂

adik73
8. čer 2012

@fori dufam,ze mas pravdu a naozaj mi pomoze 🙂 povodne som chcela ist do Podoli,ale tu na MK som sa docitala ,ze vraj je lepsia a necaka sa u nej tak dlho na vysetrenie

fori
8. čer 2012

@adik73 jo jo dobře jsi udělala... já taky chodila do Podolí... a po půl roce jsem odešla k Malíčkový... dělá víc testů.. je taková pečlivá , milá, reaguje na email... výsledky má rychleji hotové... a celkově je super.. a mě taky pomohla...kdy k ní jdeš poprvé??

mihaji
8. čer 2012

@fori Já šla do Podolí na doporučení gyndaře, ani jsem tenkrát netušila, že existuje ještě nějaká Dr. Malíčková, ale až se budeme jednou snažit o další dítě, šla bych raději taky k ní.

fori
8. čer 2012

@mihaji mě poslal můj gynekolog taky do Podolí... o Malíčkový vím odsud... ale příště určitě jdi k ní. .... a jak ti je? já si ted objednala věci za 2200. 🙂 na mimčo....

adik73
8. čer 2012

@fori idem k nej v utorok

fori
8. čer 2012

@adik73 tak super... ta dej pak vědět jo...držím palce.... a jsi z Prahy??

adik73
8. čer 2012

@fori nie,Slovensko

fori
8. čer 2012

@adik73 aha, a to jsem jedeš jen k ní jo??

mihaji
10. čer 2012

@fori Tak to gratuluju k nákupu. Taky se těším, až začnu nakupovat, zatím je brzy a za druhý teď šetříme na dovču, pak to propukne.
Příště půjdu určitě k ní. Dle všeho je pečlivější, sdílnější a taky tam nejsou ty strašné čekací doby. To jsem zvědavá, co mi teď řeknou v Podolí, jdu tam ve středu.

fori
10. čer 2012

@mihaji A kam chcete jet na dovču?? taky bych jela.. ale řekli jsme si , že letos budeme doma... pro jistotu.. a stejně ... mám ty blbý vycházky.... pojedem určitě příští rok...

fori
10. čer 2012

@mihaji joo a ty nákupy... neboj.. taky si to budeš užívat..... už aby to bylo vid?? 🙂

mihaji
10. čer 2012

@fori Jedeme autem do Chorvatska, už se moc těším.

fori
10. čer 2012

@mihaji noo tak to jsi docela odvážná.....

mihaji
10. čer 2012

@fori Proč odvážná?

fori
10. čer 2012

@mihaji no já bych s teda bála kodrcat se autem takovou dálku... nevíím no.. mě osobně to přijde takový riziko jet těhotná do zahraničí a k tomu ty vedra.... ... kdy tam chcete jet??

mihaji
10. čer 2012

@fori Jedeme druhý týden v červnu a zase tak daleko to není...cca 10 hodin cesty. Myslím, že riziko je stejný, ať jedu do Chorvatska nebo po Čechách a mně je dobře....vedro bude i v Čechách a v Pražským bytě ještě větší než v Chorvatsku u moře a v penzionu s klimoškou, takže toho se fakt nebojím.

fori
10. čer 2012

@mihaji joo jak myslíš... tak bud hlavně opatrnáá.... 🙂

weri1
10. čer 2012

@mihaji omlouvám se že sem lezu, ale chci jen napsat, že já bych taky jela....nekteré maminky ani neví o těhotnenství, když jsou v 7 týdnu a dělají možné i nemožné.....a opravdu lepší u moře v horkách než ve městě...hlavně vzduch u moře je 100x lepší a to horko tam není tak strašný a je snesitelnější....krásně si dovolenou užijte ! 🙂

weri1
10. čer 2012

@mihaji a v Praze je fakt v létě nesnesitelno

mihaji
11. čer 2012

@fori Neboj, určitě budu 😉

@weri1 Děkuju za podporu 🙂 . Já si taky myslím, že pokud je všechno v pořádku, tak není důvod, chovat se jako nemocná. Samozřejmě na sebe člověk musí být opatrný, taky se nemíním nějak přetěžovat a rozhodně se nemíním cíleně slunit.... 😉

mihaji
11. čer 2012

@fori Jo a koukám, že jsem napsala pěkný blábol, nejedeme v červnu, ale v červenci 😀

lola22
18. čer 2012

Holky nevíte některá, jestli je tam Dr. Malíčková tento týdne normálně? Nemá náhodou dovolenou? Nějak mi neodpovídá na mail a potřebuji od ní recept na clexan. Díky

jesterka001
18. čer 2012

@lola22 Ahoj, taky jí potřebuju a taky neodpovídá. Ale mluvila jsem s ní před 14 dny a měla jsem se jí dneska ozvat a neříkala nic, že by nebyla.