Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

mihaji
4. pro 2012

@fori Ahojky, tak to máš dobrý, že tě takhle kontroluje i po porodu. U mě to asi nikdo řešit nebude.
Jinak já se mám dobře, za poslední měsíc mi narostlo pěkně břicho, takže už docela funím a chodím jak šnek. 😀 Ale jinak se zdá, že mně, ani malé nic nechybí.

jessie222
6. pro 2012

ahojte baby, som objednana k MUDr. Malickovej na kontrolu, viete mi poradit, aka je presna adresa Fakultnej nemocnice VFN? nejak som zmatena, kam sa mame dostavit, dakujem moc

jessie222
6. pro 2012

pardon, uz som to nasla 🙂

jasmi
6. pro 2012

@fori ..ahoj, díky moc, my Ok...ty jsi teda po porodu nepíchala vůbec???A to bude kontrolovat d-dimery po takové době?Tys na konci píchala kolikátku?Já už mám 0,6...a nabrali ti hodnoty těsně před porodem a brali ti je i po porodu? Tak mi to říkali ve Zlíně, že by se mělo, kvůli matce, aby neměla trombózu...
A už jsi byla od porodu za Malíčkovou?Poslalas ji fotku malé?..fakt to strašně letí, já už to budu mít za 6-7 týdnů...🙂

fori
7. pro 2012

@jasmi ahoj, já si píchala před porodem 0,2... pak ještě chvilku v porodnici, a pak doma jsem se na to vyprdla... 😉 😉 jinak Malíčkový jsem psala email a posílala fotku , hned jak jsme se vrátili z porodnice. jinak po 6nědělí chtěla mě zkontrolovat ale já se neojednal...ted jsem zase marodila s ledvinama...je to hnus...ale písnu jí a asi příští týden se tam u ní stavím

kockacz
13. pro 2012

@fori AHojky, to je fajn, ze mala tak roste. Je videt, ze ji nic nechybi 😉 Na vas, holky, si clovek uvedomi, jak cas strasne rychle utika. Prijde mi to jak vcera, kdy @svoba prisla s uzasnou novinkou, pak resila fori IVF a najednou uz ma krasnou holcicku. To same @mihaji, kdyz ti "nevyslo" prvni IUI a podivejme ted 🙂 Moc vam to preju a mam radost z kazdy fotky, kde je videt, jak jste stastne 🙂 Ja jsem cerstve po laznich, bylo to fajn, uzila jsem si je a odpocinula si. Ale doba je dneska takova, ze clovek hned musi naskocit do normalniho rezimu a nema cas se moc zaobirat tim co bylo. Takze jak kdybych nikde nebyla jedu zase ve starych kolejich...

mihaji
13. pro 2012

@kockacz To je fajn, že sis lázně užila a doufám, že sis odpočinula jak fyzicky a psychicky a bude jen líp.

kockacz
13. pro 2012

@fori jinak ohledne nasich planu - Malickova mi vyzvedla a uschovala infuze, celkem 4. Na prvni infuzi musim prijet 3-7 dni pred pocetim, takze planujeme IUI, aby se to dalo nejak vsechno skloubit.(IUI bude v Liberci v Gennetu). VZhledem k tomu, ze ted nemam jeden vejcovod, musi to byt v cyklu, kdy bude ovulace na spravne strane. To by asi melo vyjit na zacatek brezna. Tak uvidime. Dalsi infuze pak asi s pozitivnim testem.
Do te doby jsem v klidu a uzivam si, ze nemusim mit zadne nervy a proste se timhle tematem nemusim zabyvat. Coz je prijemny 🙂 Navic to bude za chvilinku 🙂 U nas je to opravdu postaveny na hlavu - my otehotnet sami umime, ale nesmime, protoze bez lecby to nedopadne dobre. Muzeme az v komibaci s leky a to radsi pojistime IUI. Takze si to plozeni moc neuzijeme... A to ani nemluvim o tom, kdyz se to povede. Asi bude se vsim sexem utrum 😅

svoba
13. pro 2012

@kockacz přesně. letí to. jistě přijdou dobré zítřky! věřím tomu 🙂 myslím na tebe.

fori
13. pro 2012

@kockacz ahoj, je fajn, že jsi si v lázních odpočinula... tak snad bude rok 2013 i pro tebe úspěšný.... moc bych ti to přála...tak snad ty infuze zaberou.... a co s tebou lázních dělali?? 😉 😉

kockacz
13. pro 2012

@fori Mela jsem gynekologicke procedury - nebyly neprijemne, jak by si clovek mohl myslet 😀 Teply bahenni tampon a obklad briska, vyplachy mineralkou, gynekologicky plyn, ktery proudi z takoveho bidetu, na kterem sedis naostro (ale proudeni neni citit 😉 Pak dalsi jako cviceni Mojzisovky, jogy, masaz, koupele v mineralce, vyrivka, plynove injekce proti bolesti zad. Kazdy den nekolik z nich v ruznem case a poradi 🙂

fori
13. pro 2012

@kockacz tyyyy jooo, to vše existuje jo?? bahenní tampon ...gynekologický .plyn??? 🙂 🙂 tak hlavně aby to vše zabralo 🙂 🙂

zuzi0911
13. pro 2012

Ahjte. potrebujem sa vas nieco opytat. Mojej 22 mesacnej dcere zistili ze ma znizenu bunicnu imunitu.co to vlastne pre nu znamena? Ja ked som sa opytala povedala mi ze pockam co bude dalej.neviem mozno ked sa jej imunita ete vyvija.dakujem moc ak viete o co ide a ak mate skusenost.

jasmi
17. pro 2012

@kockacz ..super, žes tam byla, já si je pochvalovala moc...
Taky ti budu držet palce..jojo, znám ten pocit..my taky vždy vpoho otěhotněli, ale vždy přišla nová léčba, zákaz sex, konec léčby, příkaz sex, těhu, kyretáž, zákaz sex, nové léčení, zákaz sex, konec léčení, příkaz sex🙂atd.atd....je to fakt mazec..ale koukni na mě...sice po skoro 6ti letech, ale jsem 34.týden!!věřím, že Malíčková pomůže i tobě, jaro je na plození dobré🙂

kockacz
17. pro 2012

@zuzi0911 AHoj, bohuzel neumim odpovedet 😒

kockacz
17. pro 2012

@jasmi dekuju. ja jsem celkem v pohode. doufam, ze to na jare dobre dopadne 😉 pokud ne, pak nevim co uz budeme delat, ale na to je brzo a nema cenu se tim zabyvat.
jinak je skvely, ze ti jde vsechno jak ma, uzivej si 🙂

zuzi0911
17. pro 2012

@kockacz to je v pohode 🙂

danci70
20. pro 2012

ahoj holky,potřebovala bych poradit,byla mi u dr.madara zjištěna mírně pozitivní buněčná imunita.sperma partnera 52% cizí spermie 55% trofoblast 97%.mám brát 3 až 5 týdnů prednison 5mg poté snížit na 2,5mg a v době ovulace zkusit mimčo.na štědrý den budu brát sedmou tabletku prednisonu a budu mít nejideálnější den pro početí.láká mi porušit zákaz a zkusit to...co si o tom myslíte? na ivf se v nejlepším dostanu až v únoru ,nemám ještě všechny výsledky po kupě,tak se mi nechce jen tak čekat a nic nepodnikat.je to blbost?

alaniska
20. pro 2012

Ahoj,bolo by dobre urcite pockat,nech tie lieky zacnu posobit,ja som uzivala medrol( ako prednison) viac ako mesiac a potratila som. Uz vydrz urcite,nech niesi sklamana.Teraz Medrol uzivam od jari,som v 8tt,beriem az 8mg,takto daleko sme sa prestym nedostali.Dobre zvaz,ale ja by som na tvojom mieste pockala a isla podla pokynov lekara.

ninka.b1
27. pro 2012

ahojte,, môžem sa pridať?
@alaniska chcem sa ta spytať, mysliš si, že kratke uživanie prednisonu môže mať vplyv na to že potratim??? Pytam sa preto, lebo už dva roky sa snažime o babo, pred rokom som mala MA pochodila som všeliake vyšstrenia ale v podstate mi nič nenašli, tehu som znova ostať nemohla ☹ tak sme sa s mm rozhodli pre iscare tam my zistili, že mam imunitu proti placente, tak nam odporučili umele oplodnenie a čakali na schvalenie a začiatkom decembra som našla na teste // ani sme sa nesnažili 🙂 tak som volal dr do iscar a povedal že nech si dam predpisať u mojej dr prednison a viac sa o mna nezaujimal, ale bohužial ani prednison mi nepomohol a dnes som sa dozvedela, že to bude zase MA ☹
rozpisala som sa 😒 tak preto ma zaujima či ma vpliv dlžka uživania alebo či to bude v inom,, lebo obe tehotenstva sa mi skončili v 7tt

alaniska
28. pro 2012

@ninka.b1 poslala som ti postu

buba08
2. led 2013

@jessie222 ako dlho si cakala na termin k dr. Malickovej?

jessie222
2. led 2013

ahojte baby, ponukam termin na vysetrenie bunkovej imunity v Prahe v Podoli na 23.1. o 8.00 hod, my sme uz boli inde, tak sa mozno niekomu hodi....

jessie222
2. led 2013

@buba08 ahoj, myslim ze najblizsi ponuknuty termin bol za 2 tyzdne, teraz to bude mozno trochu viac, kedze ma 3 tyzdne dovolenku myslim

moruse
2. led 2013

@svoba
@fori Prosím, prosím holky. Chodila jsem sem na diskuzi. Taky chodím k Malíčkový (protilátky proti Anexinu V) a jsem na Clexanu. Kam jste píchali ke konci těhu? Bolí to do nohy, jak mi všichni tvrdí? Mám 0,4. V porodnici jste si píchali to samé, nebo se to nějak snižovalo? Nechali Vás to tam píchat samotné, nebo jsou sestry moc akční? díky moc.

svoba
2. led 2013

@moruse já nikdy nepíchala. u nás byl problém jinde. to fori, napiš jí 🙂

fori
2. led 2013

@moruse ahoj.. takže já píchala 0,4 normálka do břicha.. pod pupík na stranu, krásně jsem si ještě bříško chytla...a v nemocnici jsem ho píchala vždy sama.... nesměli na mě šáhnout 🙂

jasmi
2. led 2013

@moruse ..já musela přestat píchat do břicha, měla jsem alergii, naštěstí mám šikovného manžela a ten mi píchá do boku, teda spíše nad zadek, prostě tam někam do špeku🙂 a zatím OK..už tam píchám několik měsíců...

moruse
2. led 2013

Díky za rady.

fori
6. led 2013

@mihaji ahoj tak koukám že už jsi ve 37 týdnu. to jsem akorát už porodila Ellinku.. jak se cítíš?? 🙂 🙂 nebude to taky dřív...