Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

suvik
15. kvě 2009

Je krásná! Obzvlášť v těch modrých tepláčkách. Jsou prďácký! 🙂 😉

ladus77
17. kvě 2009

Ahoj Jani.cb taky se pripojuji ke gratulacim, mala je uzasna. Moc krasne miminko. Doufam, ze se tady vsechny taky brzy dockame!!! 🙂 🙂 🙂

katrin32
17. kvě 2009

Ahoj holky, tak jak se máte? Já jdu s manželem zítra na první konzultaci do CARu, tak jsem trochu nervozní jak to dopadne, hlavně manžel, jak to psychicky snese 😝

nanika
18. kvě 2009

Ahojte babulky, v piatok som sa dozvedela z caru v martine, ze uz nemam zvysenu BI, takze super, mozme ist do KETu.

lucule
18. kvě 2009

Nanika, tak to ti moc gratuluji a budu drzet palce, aby Ket vysel!!!! 😉 A jak dlouho jsi se lecila s BI, brala jsi prednison? diky
Ja jsem holky uz konecne byla v patek na KO v Praze u Madara.

nanika
18. kvě 2009

Lucule, pred mojim tehu som brala prednison, a teraz mam BI ok, niekedy sa to porodom spravi 🙂

jasmina309
18. kvě 2009

Jani ch , neznáme se, ale též mocinky 🙂 gratuluji!
Ten úspěch moc ráda čtu 🙂

jasmina309
18. kvě 2009

Jinak vás Prednisonky jdu pozdravit.
Už mám za sebou první odběry u obvodní. Prednison, my díkybohu v těle (už takhle špatným) žádnou neplechu nenapáchal. Jsem moc ráda. I štítná žláza se upravila....jupíííí
Ale ted jdu 1.6. na odběry do Prahy a na pohovor k Imunoložce během června.Předpokládám, že i kdyby se imunita upravila a bylo vše ok, do 3 IVF budu moci až v půlce srpna ( u nás v caru mají měsíc dovolený).
Když budu stimulovat, tak jedibě s dlouhým protokolem.
Taky bych ráda v druhý půlce července strávila vysněnou dovolenou v Egyptě. Ale mám obavy, právě proto, že užívám Prednison. A i alkohol se "asi" nemá. No né že bych byla alkoholik, ale na dovče se vždy "paří" a tentokrát jede i moje 15letá dcera a švagrová 23letá, takže se chcem vyřádit...
Nemáte s tím někerá zkušenost, že se lék dal na pár dní vysadit? 😨

ladus77
18. kvě 2009

Ahoj Lucule, ja jdu k Madarovi pristi tyden. Jak to probihalo? Asi zase krev, sperma a pohovor, ne? Musela jsi mit tu novou zadanku? A doporucil vam se jeste mesic nesnazit, nebo teda az do te doby nez budou vysledky? A co teda doporucuje dal, snazit se prirozene nebo nejaky CAR? To je otazek, co, diky moc predem... 🙂 😉

lucule
19. kvě 2009

Ahojky Ladus, jak jsi napsala zase krev, sperma a pohovor. U pohovoru se dival na vysledky z prvniho odberu, ke snazeni rekl, ze vse bude napsany ve vysledcich a podle toho se mame zaridit. Jeste rikal, ze az se budeme snazit tak bez kondomu jenom v dobe ovulace, jinak porad s kondomem.
Ten mesic se nesnazit nam primo nerekl, ale nejak to vyplynulo z rozhovoru, ze mame pockat na vysledky. Vzhledem k tomu, ze mi krome BI nemame zadne jine problemy, tak nam o CAR nic nerikal, mame to zkouset prirozene. V podstate kdyz tak nad tim premyslim, tak jsem se toho moc od nej nedozvedela a kdyby nemela vsechno vycteny z diskuzi, tak bych ani nic nevedela 🙂

ismail
20. kvě 2009

ahoj holky, take vas vsechny zdravim.
Ano, pri kontrole je to v Podoli uplne stejne, bohuzel i cekani na vysledky.
Katrin, do jake centra chodis? Ja mela jit na prvni IUI, ale jsem prestimulovana, mam moc folikulu, tak to stopli ☹

katrin32
20. kvě 2009

ahoj, od Iscare, ale zatím jsme byli na vstupním pohovoru, tak uvidím, jdu tam za týden

ladus77
20. kvě 2009

Ahojka Lucule a co ta zadanka??? Ja ji totiz nemam, byla jsem si pro ni, ale doktor mi na to rekl, ze kdyz jdu na kontrolu, tak ze zadnou nepotrebuju a kde ze na to prisli. Proste ze na kontroly zadne zadanky nepise. 😒 Takze doufam, ze mne nevyhodi hned u vstupu, co myslite? Nebo mam mlzit ze jsem ji zapomnela nebo tak??? Ja fakt nevim, v praci mam na to cely den volno, snad mi daji v Podoli razitko, jinak jeste budu mit acko v praci. Je to fakt silene, jeste se stresovat takovyma blbostma. Ismail, a muzete aspon samosnazeni? Treba budou dvojcatka doma prirozene, drzim pesti 🙂

lucule
21. kvě 2009

Ahoj ladus77, zadanku jsem mela a chteli ji po me ☹

ismail
21. kvě 2009

katrin, tak drzim palecky, ja chodim do pronatalu a dej vedet jak to s vami vypada.
ladus, zadanku budou chtit, nevim, jak by to bylo nez ni, ale mozna by chteli vysetreni zaplatit....
diky, nedoporucili nam ani domaci snazeni,a le riskli jsme to a uvidime, spis mam strach, abych nemela cysty a cely se to neprotahlo... ☹

lucule
21. kvě 2009

ismail tak at vam domaci snazeni vyjde. Treba to tak ma byt a prave ted to vyjde 😎 A ani se ti nedivim, ze jsi do toho sla, protoze po tak dlouhe dobe nesnazeni uz bych se taky na dr. nejradeji vykaslala a riskla to....

Holky jeste jsem se chtela zeptat, zda krome toho ze se spermie nemuzou dostat na sliznici (tzn.i zakaz oralniho sexu), tak jesli tohle plati i pro kuzi? Ptaly jste se nekdo na toto na imunologii? Nebo nevite o tom neco?

ismail
21. kvě 2009

lucule, no uvidime, radsi tomu moc neverim...
myslim, ze na kuzi to neplati, sice jsem se neptala,ale kdyby to vadilo, v Podoli by nam to rekli, stejne jako upozornili na oralni sex.

lucule
21. kvě 2009

diky ismail za odpoved, nam prave ze ani nerikaly o oralnim sexu, to jsem si precetla az na netu ale ta kuze me vrtala hlavou protoze uz jsem o tom v jedne diskuzi cetla a prisla mi to jako blbost aby to vadilo aji na kuzi 🙂 ale nedalo mi to a musela jsem se vas na to zeptat 😎

pimpulka1
22. kvě 2009

Ahoj holky, tak doktor mi včera bez jakýchkoliv potíži vypsal žádanku na tu kontrolu a vůbec se nad tím nepozastavoval, že ji vůbec chtějí, tak bych raději ladus buď lékaře překecala nebo si do Podolí zavolej, že ti ji lékař vypsat nechce. Asi jet tam jen tak jestli tě vemou nebo ne mi přijde riskantní. ... O o oraláním sexu mi tedy nikdo nic nepovídal 😕 to vážně taky ne? 😒

ismail
22. kvě 2009

ahoj holky, lucule, neni zac.
To je zvlastni, me o oralnim sexu doktorka v Podoli rikala asi dvakrat, dokonce to zminovala i pri kontrole, i kdyz jsem uz prelecena, tak doporucovala to nepraktikovat.

pimpulka1
24. kvě 2009

No to už je na mě trošku moc, samozřejmě mi o nepraktikování or. sexu nikdo nic nepovídal 😖 ... to nás vlastně můžou rovnou na tři měsíce zavřít do kláštera 🤐 se vážně divím, že se vůbec můžeme dotýkat.........

lucule
25. kvě 2009

ahojky ismail, me pri kontrole Madar jenom rekl, ze sex bez kondomu jenom v dobe ovulace. Ale nepraktikovani oralniho sexu jsme poctive taky dodrzely 😉
Pimpulka taky ma takovy pocit, ze ted ziji v klastere 😎 Ale co nadelame, deti chceme a nic jineho nam nezbyva 😉

ismail
25. kvě 2009

ahoj holky, lucule, my to taky dodrzovali, prece jen, nechteli jsme nic riskovat 🙂

marki.la
autor
25. kvě 2009

Ahoj holky, konečně mi přišly výsledky z kontroly, mám je ok...akorát manžel má i po atb stále nějaké leukocyty v ejakulátu, má jen sledovat, zda ho nepálí močová trubice,jinak prý dic, má normospermiogram....112 mil/ml spermií, je mírně horší než minule, ale abstinenci měl jen 2 dny🙂. Tak dneska mám ovulaci, tak proběhne snaženíčko....
jinak orální sex jsme praktikovali normálně, jen Dr. Madar říkal - nepolykat 😀 😀 😀

pimpulka1
25. kvě 2009

😀 😀 😀 marki.lko tak to jsi mě potěšila 😀

lucule
25. kvě 2009

marki.la tak to je super, ze vysledky jsou v poradku 😀 tak sup sup at to vyjde 😎

ismail
25. kvě 2009

marki, super, tak konecne ses dockala 😉 hodne stesti, at to vyjde a pristi mesic hlasis //

ladus77
25. kvě 2009

Ahoj Marki, tak super, ty se mas. Me to ceka ve Ct, teprve pohovor a odbery. Teda jestli tam vubec pojedeme, psala jsem Madarovi mail ze nemame zadanku a jestli nas vezmou i bez ni. Jeste neodepsal, tak teda nevim...vzdycky se driv ozval tak za 3-4 dny. Volat se mi tam moc nechce, stejne by to vzala nejaka sestra a buhvico by mi rekla. No jestli se mi neozve do ST tak tam zavolam at vim jestli mame jezdit 😒 Stejne je to ale divny, protoze na kontrolu si me zvou oni a kdyz se jde kamkoliv jinam, tak po me nikdy nikdo zadnou zadanku nechtel 😒
Jinak nam teda o oralnim sexu taky nikdo nic nerika, ale nastesti jsem si to cetla tady na konikovi a vse jsme dodrzeli 🙂 Tak snad nam to vyjde taky ok, a kdyz nas bez zadanky nevezmou, tak nic, doberu Prednison a pak nevim...

ismail
25. kvě 2009

ladus a kdo ti predtim napsal zadanku? na nej bych se obratila. Jen tak vysadit predisnon nedoporucuji, rekli mi, ze se bere az do cca 14 tydne v tehotesntvi a mezi 7-9 tydnem zas u nich kontrola

ladus77
25. kvě 2009

Ismail, prave ze mi to napsal jeden doktor z CARu, ktery tam uz nedela. A ten hlavni sef mi to odmitl napsat, ze pry na kontrolu zadnou zadanku nepotrebuju. No je to b...c ale od Podoli to taky neni uplne fer 😒 Tak fakt nevim, jestli mi Madar nenapise, tak asi zavolam a nebo zkusim jeste meho gyndare, ale ten me asi stejne posle zpatky do CARu. Asi me fakt z toho klepne, ale dekuju za info, napisu jak to dopadlo...