Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

tyna84
2. lis 2011

Děkuji všem za podporu. Termín mám až 16.12 ( už aby bylo po....) Jedna holčina psala, že pak hned otěhotněla, tak nezbývá nežž doufat... 🙂

adriadri
4. lis 2011

Tak holky, dnes jsem byla v Gennetu na kontrolním UZT. Cysty zmizely. Hurááááá!!!! 🙂 Mám ohromnou radost.
Od příštího týdne začínám stimulovat na IVF. Menzes mám dostat nějak začátkem týdne. Nevím, kdy se dostavuje, když dobírám antikoncepci. Poslední prášek beru v sobotu...
Tak teď jen doufat, aby vše vyšlo.

svoba
4. lis 2011

@adriadri držim palce! 😉

fori
6. lis 2011

@adriadri taky ti držím palce aby ti to vyšlo....... 😀

lola22
7. lis 2011

@adriadri Ahoj, taky moc držím palce!!!
Jinak já dneska byla na 7. IUI a krmě toho jsem se dozvedela, ze mám v krvi zvýšený hormon FSH, který prý ovlivňuje dozrávání vajíček a při zvýšení je malá šance na otěhotnění i při iVF, takže fakt super! ☹ Takže příští měsíc mám jít znovu na krev, prý často kolísá. Já už se na to fakt vys....u.

svoba
8. lis 2011

Ahoj, dnes jsem byla u Malíčkový. ani mě netestovala, páč viděla výsledky pár dní staré z gastra (tatáž nemocnice). mám jen skvělé zprávy. ona vidí do lidí, hned odhadla, co si myslím a uklidňovala mě. tak dnes si po dloué době ve sprše nepopláču. hurááá! 🙂

fori
8. lis 2011

@svoba no a co ti teda řekla??

fori
8. lis 2011

@lola22 já jdu ted na 4 IUI, mě krev v caru neberou?? jakto?? chodíš k Apoli ne?? a čím to klesne?

svoba
8. lis 2011

@fori no, že jsem v pořádku, přeci. 😉

fori
8. lis 2011

@svoba no a dál co?, máte se snažit nebo jít na umělé??

svoba
8. lis 2011

@fori zatím přirozeně, ale je malá šance s manželovýma spermiema. i když se to už povedlo. na jaře IVF ICSI - máme zamražené nebo zkusit čerstvé 🙂
po roce odložíme kondomy. jen jestli to budeme umět i bez nich 😀

sipkova1
8. lis 2011

@svoba tak to je super, že jsi zdravá. A po kterých stránkách? imunologicky a celiakii pod kontrolou?

fori
8. lis 2011

@svoba no to jsem chtěla vědet 🙂 vím že to sperma máte právě blbý, já bych šla rovnou do caru. a proč čekáte až na jaro?

lola22
8. lis 2011

@fori Ahoj, chodím do Pronatalu a tam mi delali horm.rozbor z krve, to ti urcite u Apoli taky delali. Od vcerejska jsem ten hormon FHS dost studovala a sice to neni nic moc, ale jelikoz jinou hodnotu mam vysokou (nejaky AMH hormon) a ten je pry smerodatnejsi co se tyka zasoby vajicek, tak snad to pujde. Uvidim co mi v CARu reknou.
Kazdopadne jsem vcera mela fakt depku, ze jsem nejaky radikalnejsi reseni furt odkladala a ted uz muze byt pozde, takze dnes vsem radim necekat a jednat nez bude pozde.

lola22
8. lis 2011

@svoba Taky moc gratuluju!

svoba
8. lis 2011

@sipkova1 imunologicky. celiakie pod kontrolou. ta je na do smrti. ale ted jsem ok. 🙂

svoba
8. lis 2011

@fori spermie nemá manžel skoro žádný. ale on nikdy neměl a přesto jsme počali přirozeně. tak tomu dáme čtyři měsíce. chodim ted na cvičení a akupunkturu. nechci to uspěchat. a taky nevim, jak s tou prací do budoucna.

fori
8. lis 2011

@lola22 aha, mě brali krev jen při vstupním pohovoru, pak už ne. no tak uvidíš, snad se to brzo srovná. jinak si taky myslím, že je lepší na nic nečekat....... 😀

svoba
8. lis 2011

@lola22 díky! je to malé vítězství. ale byla jsme pochválena a Malíčková mě povzbuzovala, tak jí věřím. 🙂

sipkova1
8. lis 2011

@svoba tak držím place, třeba budou // pod stromeček

svoba
8. lis 2011

@sipkova1 to je sci-fi s manželovýma spermiema. ale tak třeba zázrak ....

lola22
9. lis 2011

@svoba Na akupunkturu chodis k te Dr. Biljakove? Ja jsem se konecne rozhoupala a jdu tam porpve 22.11.

svoba
9. lis 2011

@lola22 jj. no, připrav se, že to bolí. ale pomáhá to. 😉

lola22
9. lis 2011

@svoba A co přesně bolí? Ty jehličky?

cmeliatko
9. lis 2011

@lola22 pozri si fsh a prolaktin - tie dva by mali byt v pomere 1:2 aby bola rovnovaha.
ja som to tak nemala..a nasadil mi injekcie a uz som tehu

svoba
9. lis 2011

@lola22 nejen. ale nechci tě děsit. jen to chce odhodlání. a to mi přijde, že má každá snažilka 😉

lola22
9. lis 2011

@svoba Jsem na to moc zvedava a uz se tesim🙂

lola22
9. lis 2011

@cmeliatko Kouknu se doma, diky a jakymi injekcemi te vylecili?

cmeliatko
9. lis 2011

@lola22 22.11 mam termin...zistim 🙂

svoba
9. lis 2011

@lola22 pak určitě napiš, jaký to bylo 🙂