Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

svoba
25. led 2011

@ladus77 - on je tam Madar a nějaká druhá doktorka. ta mý kamarádce říkala, že každý tam tu alergii najdou a předepíšou (různý dávky) prednisonu. vyjimka jsou vietnamci, kteří spolu spí do svatby jen s kondomem. ženský nemaj "kontakt" se spermatem, tak proto ...

ladus77
25. led 2011

@svoba jj 30 Kc 🙂 zkus to, drzim palce 🙂

svoba
25. led 2011

@ladus77 - to je v pohodě. dík!

sipkova1
25. led 2011

@svoba tos mě teda pobavila s těma vietnamcema 🙂
Jinak mám pocit, že se pí. doktorka vdala, protože podle webu už se nejmenuje Kadkalenko, ale Bočková

svoba
25. led 2011

@sipkova1 - my byli u madara. tak nevim. já jen tlumočim co jsme slyšela 😀

sipkova1
25. led 2011

@svoba my byli jednou u MUDr. , jednou u MUDry

svoba
25. led 2011

@sipkova1 - a kdo ti přišel lepší? a přeléčili vás? jak jste vlastně na tom? pamatuju si, že sjme si psaly 😉

fori
26. led 2011

@svoba pro tebe, a pro všechny kde chtějí navštívit doktorku Karin Malíčkovou. Telefon přímo k ní na ambulanci je 224 966 341, je to na adrese Karlovo náměstí 32, Praha 2, je to v tý kachlikárně. Ale ona vás sama nanaviguje. Včera když jsem tam volala tak mi to hlásilo, že číslo neexistuje, potom to bylo pořád obsazený a pak jsem se konečně dovolala. Řekla jsem jí, že doporučení nemám, tak se na chvilku zarazila a pak řekla tak přijdte nějak to uděláme, takže si myslím, že pokud máte možnost, je lepší tam jít s doporučením. Ale říkám, mě vzala i bez něj. jsem hrozně zvědavá co mi řekne ona...... pořád na to myslím....chjo. už aby byla příští středa.

svoba
26. led 2011

@fori - super! díky za info! ještě dnes tam zavolám.

svoba
26. led 2011

objednáno. hurááá! i když nedoufám, že mi řekne pozitivní výsledek.

sipkova1
26. led 2011

@svoba jo, jo, kontrolní výsledky už byly OK, ale Prednison mi nechali 2,5 mg jako udržovací dávku. Přijdou mi oba OK.

svoba
26. led 2011

@sipkova1 - tak ted to chce už jen čas a trpělivost. jistě se brzy zadaří. 🙂

sipkova1
26. led 2011

@svoba no bohužel nemám ani jedno ☹

svoba
26. led 2011

@sipkova1 - nemáš čas? s trpělivostí to chápu. jsme ted oba psychicky dost na dně. ráno u snídaně a cestou do práce jsem se děsně pohádala s manželem, ted mě to samozřejmě mrzí. jsem podrážděná.

fori
26. led 2011

@svoba to chápu, my na to nejsme o moc líp, taky jsem nervozní a nedočkavá, chtěla bych všechno hned. A navíc moje nej kamarádka aniž by chtěla tak otěhotněla, je 6tt, vůbec to jako neplánovali. A tím mě dostala uplně nejvíc, já doma brečela jak želva.....a jak dlouho se snažíte vy??

svoba
26. led 2011

@fori - to mi povídej. mě 4 kamarádky před Vánocema oznámily, že jsou těhotné. jedna tda otěhotněla po čtyřech letech snažení (přirozeně, nikde nebyli). taky jsme si pobrečela. přeju jim to, ale bolí to. my se poprvé snažili přes rok, už je to celkově přes dva roky trápení ☹

fori
26. led 2011

@svoba přesně jak píšeš, já jim to taky přeju, ale řvala jsem doma jak blbá, už nesnáším ty kecy, jsi mladá ....ty budeš mít dětí... ono se to všem kecá když už mají aspon jedno, ale kdo si tím neprošel tak nevííí, my se snažíme rok, a 3.2. jsem poprvé do ISCARU. Já taky pořád doufám že nám IVF vyjde, budu asi čumět jak puk když nevyjde, a víš co je nejhorší , já tomu hrozně věřím, že nám to vyjde, a to bych asi neměla

fori
26. led 2011

Holky jukněte na tohle, našla jsem to tady v kategorii, UŽ ZBÝVÁ JEN DOUFAT, ADOPCI NE nebo tak nějak to bylo.
Ale docela mě to zaujalo, že se tomu nedá snad ani věřit, ale tonoucí se stébla chytá.....

http://nymbursky.denik.cz/zpravy_region/hakl_po...
Má i svoje stránky http://www.hakl.nymbursko.com/

svoba
26. led 2011

@fori - a zkouušeli sjte IUI? nejdřív bych šla do toho. je to menší nápor na organismuz. jojo. nám taky všichni říkaj, že sjme mladí. jenže stejně se trápíš. ☹

svoba
26. led 2011

@fori - ty bláho! zkusíš ho? jestli jo, tak určitě napiš! já už byla u víc léčitelů. bylinkám věřim, ale nic mi nepomohlo ☹ ted chodí i chudák manžel.

fori
26. led 2011

@svoba já bych do toho šla, ale doma mi to asi neprojde, no uvidíme.
chtěla jsem se tě zeptat kdy jdeš na ten karlák k tý malíčkový

fori
26. led 2011

@svoba my jdem na vstupní konzultaci - teprve, to víš že bych chtěla IUI, ale s mojí pidi dělohou nevím jestli mi to doporučí

svoba
26. led 2011

@fori - pro manžela to je stejný jako IVF. mám ten pocit. k Malíčkový jdu na sv.Valentýna. ještě musim pro to doporučení. ona ho po mě chce. kdo ti řekl, že máš pidi dělohu? kamarádce to řekl gynekolog taky a druhej jí zase řekl, že to neni pravda. prosim tě, nevěš hlavu!

fori
26. led 2011

@svoba mě to řekl doktor po hysteroskopii, že jí mám jak malá holka jen 2cm. Ale je mi divný že když jsem byla po tom potratu na vyčištění dělohy, říkam je to už 10 let, tak mi o tom nikdo nic nřekl. Takže jedu na do tý nemocnice, co mi dělali to vyčištění a chci ty záznamy . jsem tam objednaná na 1.2. jako on říkal že to ničemu nevadí, ale mě se to nezdá, že je to o.k. Děloha má být aspon 5cm. 2 jsou zrozně málo. No řeknu jim to v tom ISCARU, jsem zvědavá co mi na to řeknou. Ale četla jsem, že kdo to takhle má, tak má velký problémy s donošením, protože jak je ta děloha malá, tak se prý nestačí tak roztahovat, jak ten plod roste, nevííím jen jsem to četla. Já jdu k Malíčkový 2.2. , holky tu psaly , že výsledky jso brzo, tak do týdne. no určitě dám vědet. A jdeš tam sama, bez partnera?? Já to tak pochopila.

svoba
26. led 2011

@fori - zajdi si třeba ještě nějak na utz dělohy. k nějakýmu jinýmu dr. chtěj víc názorů. nevěřila bych jen jednomu. na dělohu je skvělej čaj z kontryhele. skvěle zaceluje dělohu po revizi, aj.
určitě napiš, co a jak ti dělala a jaká je. jsem zvědavá. nevim, asi pujdu sama. ona s emi nijak nezmínila o manželovi. tak fakt nevim. no, ty to ale zjistíš a pak uvidim 😝 hihi!

amadores
26. led 2011

@svoba jak jste vůbec dopadli na kontrole u Madára??já z něj měla dost.. 😀 ,ale pokecali jsme si přes hodinu,docela dobře. 😉

svoba
26. led 2011

@amadores - jak to jde? výsledky ještě nemám. on je takovej staromodní. říkal třeba, že vegetariánky špatně těhotní, že se máme striktně držet všeho, co nám řeknou doktoři, atd... nevim nevim

amadores
26. led 2011

@svoba u nás vše na prd.... 😒
mě odrovnal hlavně tím, že pokud kdykoliv i po zaléčení přestaneme používat kondom, tak to mám zase zpět a zase se mi BI zvýší.

fori
26. led 2011

@amadores no mě právě přišlo tohle docela logický, ale nějak tomu Podolí přestávám důvěřovat..... nevíím no

fori
26. led 2011

@svoba no to mi právě přijde divný, byla jsem na ult, snad 100X za život, a nikdo mi nic nikdy neřekl, až ted po tý hysteroskopii. Tak jsem právě koukala jak puk. Tak snad ten doktor není blbej ne?? A s tou Malíčkovou všechno zjistím a dám info, neboj.