Snížená buněčná imunita. Užíváte také Prednison?

marki.la
22. led 2009

Ahojte holky, hledám někoho, komu taky na imunologii zjistili sníženou buněčnou imunitu vůči spermím nebo trofoblastu? Užíváte také Prednison?Díky

svoba
25. kvě 2011

@snazilka14 já si to musela vydupat sama. dlouho jsem sháněla urologa, který by mi ten výtěr udělal. prý je to drahé.
já taky čekám. ale aspon vim, co mi je a s čim bojuju.

snazilka14
25. kvě 2011

@adriadri no- v CARu rekli, ze pokud sem nezila promiskuitne, tak to neni nutne, a v podoli po 3 mesicich brani prednisonu se divili, ze tak v CARu rozhodli. Takze me dodatecne odeslali abych to absolvovala. Cim jsi si prosimte ty bakterie prelecovala a jak dlouho to trvalo (nebo co to bylo za infekci)?
BI mam neco kolem 25-27%, na partnera i cizi., presne nepamatuju. Ja myslela, ze ty chodis k Malickovy?

snazilka14
25. kvě 2011

@svoba jasne, ja vim, ze stezovat si tady ze cekam je tak trochu zbytecny, vsichni cekame 😀

adriadri
25. kvě 2011

@svoba No ja ho mela furt a v kuse(to bylo na Morave-lecila jsem se na urologii), pak jsem odjela do morskeho podnebi na necely rok a jak jsem se vratila, tak najednou nic. Loni jsem ale citila, ze se asi ozyva znovu mocak. To jsem se uz nastvala a rekla jsem, ze se nebudu lecit na gynde (nyni Praha), ale zajdu si rovnou na urlogii, at si me tam proklepnou. Od te doby nic. 😀
No taky me napadlo, ze predtim jsem to mela furt s mym byvalym-takze jestli nebyl nejaky jen prenasec. Se svym soucasnym, ktereho jsem tam na tu urologii poslala taky, tak jemu nic nenasli, tak jako me.

svoba
25. kvě 2011

@snazilka14 ... a jednou se jistě všechny dočkáme 😉

adriadri
25. kvě 2011

@snazilka14 Chodim k Malickove, presla jsem od Madara. Ja mela 19% a 21% BI na manzelovo a na cizi.
Byly to bakterie, ktere maji zit ve strevech ale me zily v pochve. Prelecilo se to nejakymi cipky a pak kontrolni test a uz ok. Ale zadne problemy jsem nemela (zadne vytoky, svedeni, bolesti...), takze tech bakterii bylo asi moc malo. 😉

svoba
25. kvě 2011

@adriadri mně trápí vždy tak 14 dní, ale zase každoročně. bez zjevný příčiny. nevim, co s tim. třeba gynekolog. záněty a výtoky si léčím (úspěšně podotýkám) sama už léta letoucí. ale příčinu ti neřekli? a přešlo bez léčení změnou partnera a prostředí?

snazilka14
25. kvě 2011

@adriadri no, ja taky zadny problemy prave nemam...tak to sem zvedava jak se to vyvrbi. A ta BI se ti pak zlepsila? Nezlob se, psalas to asi tady nekde, ale jak to teda v podoli probihalo, a kdy jsi presla k malickovy...tys teda doted prednison nebrala?

adriadri
25. kvě 2011

@snazilka14 🙂 Ja presla, protoze jsem nechtela brat ten Prednison. A taky mi ho nikdo nechtel napsat. Tak jsem se bala, co to je vlastne za svinstvo. Presla jsem pro jistotu k Malickove a tam vysly stejne blbe vysledky, takze prednison mi napise ona a ja zacnu vesele bastit. Plus predepise jeste jine leky, zjistila mi tam toho vic nez v Podoli. 😉

snazilka14
25. kvě 2011

@adriadri dik, no ja pockam na ty vysledky v podoli...pak se uvidi. kazdopadne diky.

snazilka14
25. kvě 2011

@adriadri jo a jeste, je pravda ze malickova nepovazuje pri problemech s BI za podstatne dodrzovat kondom sex?

snazilka14
25. kvě 2011

a jeste, byl problem prejit a jak dlouho trvalo nez te vzala a nez byly vysledky?

adriadri
25. kvě 2011

@snazilka14 Ja ji napsala mail a popsala cely problem a zaroven ji poprosila, zda muzu jit k ni, ale ze nebudu mit doporuceni. Nabidla mi terminy a ja k ni pak sla. Vzala mi krev a vysledy mam ted. Jdu k ni 31.5. To mi predepise ten Prednison. Holky tady rikaly, ze je pry proti kondom styku. Tak pak tady napisu, co mi rekla. Jo a vysledky jsou cca do 10-14dnu

snazilka14
25. kvě 2011

@adriadri díky moc...🙂

adriadri
25. kvě 2011

@snazilka14 Nemas vubec zac. Myslim, ze bude nejlepsi, abys pockala na Podoli. Napis nam pak tady, co ti vyslo.
@svoba Nikdo na zadnou pricinu neprisel. Je ale pravda, ze muj byvaly na zadne testy nikdy nesel. Zmena prostredi a zmena partnera zrejme fakt pomohla. 🙂 Nech si presetrit i toho sveho. Treba je jen nejaky nosic. Trvej furt na svem. 😉

svoba
25. kvě 2011

@adriadri manžel je zcela zdravej. hrozně ho obdivuju, byl opakovaně na výtěru z moč.trubice (u chlapa hrozná věc). vše má ok. jen ten hroznej spermiogram. ten se hlavně hrozně zhoršil. ale ted mu našli cystu. ale asi to nakonec cysta není. no, to je na dýl.

adriadri
25. kvě 2011

@svoba Na tom vyteru prave byl i ten muj. 🙂 Ale az tak hrozne to neni. 😀
No ta cysta by me teda fak zajimala. No kdybys chtela, tak mi to napis do IP. 🙂
Jinak jsem se te chtela zeptat na to cviceni podle Mojzisove. Tys nekam chodila, ze? Ja to ale chci pres fyzioterapeuta. Mas nejake zkusenosti s nekdy dobrym? Jsi z Prahy? Taky jsem slysela, ze provadeji rovnani kostrce pres konecnik....

svoba
25. kvě 2011

@adriadri muj muž na tom byl opakovaně. a byl i na vyšetření přes konečník. to je pro chlapa děsný.
ta cysta - ono je to tak, my si prošli už noha doktory. i Malíčková nám někoho doporučila. ta cysta se ale vás vůbec netýká, ne? mlj muž měl před dvěma lety podprůměrný spermiogram, pak šel ale dolu a te dje katastrofální. a to zplodil dítě. tak nevim.
cvičení jedině po srovnání s fyzioterapeutkou. sama nemá smysl cvičit. stejně většinou necvičíš všechny cviky z knihy. ano, rovnání přes konečník je na počátku důležitý. ale není to tak hrozné. prošla jsem si tim dvakrát. alespon se tim zjistí případný problém pánevního dna. prostě tě na začátku srovna, a zkontroluje a pak dál cvičíš sama a jednou za několik měsíců jdeš na kontrolu. cvičení se dá. doma ráno a večer. já teda cvičila jen tři cviky a to jde (20min), někdo cvičí celou sestavu (deset cviků - hodina a půl) .... 😖
jsem z Prahy. můžu doporučit. jen jestli ještě ty čísla mám 😀

svoba
25. kvě 2011

@adriadri musim se ale přiznat, že vůči tobě mám máslo na hlavě. už jsem ti poradila špatně bylinkářku Havlíčkovou. promiň! neměla jsem tušení.

adriadri
25. kvě 2011

@svoba Ale prosim te, to ja chtela kontakt. Ji jsem si nasla sama. Kde je ten fyzioterapeut. Ja mam kontakt na jednu pani a ta je z Ruzyne. Coz je pro me kousek. Chci nekoho v okoli. Praha 6

adriadri
25. kvě 2011

@svoba A jinak nas se vas problem netyka. Rikam muj manzel je naprosto ok. To je jen moje zvedavost. 😀 To ze splodil dite - predpokladam - ze s tebou. 🙂 Byla jsi preci jednou tehotna, ne? Je to zvlastni. Protoze i kdyz ma chlap spatne sperma,tak pak par muze i tak prirozene otehotnet.
Ja se ted ani nedivim, ze jsem nikdy neotehotnela, protoze muj byvaly-i kdyz mel spane sperma-tak jsem otehotnet nemohla, kdyz mam to vse, co mi nasla Malickova. ☹

svoba
25. kvě 2011

@adriadri já mám z Holešovic - Praha 7. to bys měla přes celou Prahu. zkus jí. snad na tom není co zkazit. a proč ses pro to rozhodla? jinak - opět mi řekli, že z tohoto hlediska jsem ok. já jsem prostě strašně zdravá (i imunologii u Madara jsem měla na hranici), jen nemůžu mít dítě. do p....! pardon!

adriadri
25. kvě 2011

@svoba No to je pres celou Prahu. ☹ Rozhodla jsem se proto, ze me boli zada a nevydrzim dlouho sedet (mam sedavou praci). A taky pri rizeni na Moravu me ty zada boli, musim si vycpat necim (mikinou, bundou, polstarem) 😀 Jo ze jsi zdrava-to znam. To mi taky vsichni doktori predtim rikali. Ted jsem rada na cem jsem. 😉

adriadri
25. kvě 2011

@svoba Jo, prosim, posli mi tedy kontakt do IP. Predem moc diky. 🙂

adriadri
25. kvě 2011

@svoba Jinak to vidim tak, ze zavolam te z Ruzyne a zeptam se na tu lecbu pres konecnik, zda to dela. Pokud ne, tak se objednam k te tve. Je to vubec zena nebo muz? 🙂

svoba
25. kvě 2011

@adriadri jojo, to dítě udělal mě. 😀 já byla těhotná. bohužel to nedopadlo. nechápu to, muj muž nepije (jen fakt málo), nekouří, neni tlustej, sportuje (no, trochu) 😉
lékaři ho chtěli řezat a vůbec se neptali, proč se mu netvoří zdravý pohyblivý spermie. tak jsme běhali po celý Praze a narazili na dva schopný doktory. jeden na doporučení Malíčkový (já ji miluju). ted mu přišli na to, že mu v chámovodu vyrostla malinká cysta. zřejmě. prostě tam něco má.

svoba
25. kvě 2011

@adriadri ne, takhle se jí neptej. je to součást cvičení mojžíšky. to je nedílnou součástí. ta má je žena. asi 40. má dvojčata z IVF.

adriadri
25. kvě 2011

@svoba No to je skvela zprava. 🙂 Takze tam tedy neco je? Psala jsi, ze zase mozna ne? Je to stejne na hovno, ze muz, ktery zije zdrave, tak ma problemy. Muj az tak zdrave "nezije" - kazdy den sice jezdi na kole, ale da si pivko nebo vinko, ale v norme. Ja ho snad nevidela nikdy opileho. 😀 Ale on me uz jo: 😀 😀 😀

adriadri
25. kvě 2011

@svoba No ja jsem takova, ja se vzdy pres telefon na vse zeptam. Abych nesla nekam blbe. Uz jen ten vstup stoji 800,- tak proc se nezeptat. Muj se mi porad smeje, ze volam a ptam se na takove hovadiny. Ale ja jsem uz takova. 😀 😀 😀

svoba
25. kvě 2011

@adriadri já to samozřejmě taky myslela ironicky s tím zdravím. kdybych byla zdravá, už mám doma půlroční mimčo.