Špatný spermiogram, poraďte vitamíny pro muže

veronikkkaaaa
26. srp 2012

Tento mesic si muj pritel nechat zkontrolovat spermiogram e nevysel dobre. Spermii je malo, jsou pomale e jen 10% normalni ☹
Chtela jsem se zeptat, co berou vasi muzickove e jestli vam to pomohlo k mimi 🙂
Dekuji moc za odpovedi.

pajiskazemlyna
26. srp 2012

Ahojky, osobně doporučuji kombinaci selenu a zinku - tabletky se jmenují SELZINK a prodávají se skoro ve všech lékárnách. Pomáhají opravdu značně ke zlepšení spermiogramu, samozřejmě spolu se správnou životosprávou, dostatkem pohybu a volným spodním oblečením 🙂
Držím palečky 😵

bubliii
26. srp 2012

@veronikkkaaaa Manzelovi vysel spermiogram pokazde mnohem horsi. Dr nam doporucoval Profertil, ale je dost drahy 60tbl pres tisicovku. Takze jsem okoukla slozeni manzelovi nakoupila vitaminy zvlast. Vyslo to na cca 700 Kc hodne z nich po vice nez 60 tbl. Bral poctive 4 mesice a kupovidu jsem ted tehotna. Na spermiogramu ted nebyl takze tezko rict jestli se zlepsil nebo jsme meli stesti ze jedna mrska se dostala kam mela. Za zkousku to stoji.

Slozeni Profertilu:
L-karnitin 220mg, L-arginin 125mg, koenzym Q10 7,5mg, vitamín E 60mg, zinek 20mg, kyselina listová 400mcg, glutation 40mg, selen 30mcg.

hhanca
26. srp 2012

jj přesně jak píše @pajiskazemlyna ...SELZINK !!!

mamkamarketa
27. srp 2012

Zkus fertilman ty jsou specialne pro chlapy

stazina
27. srp 2012

Ahoj , můj vyzkoušený koktejl na manželovu plodnost🙂

Vitamin E 200mg - 1ráno a 1večer
Zinek 20mg - 2 tablety ráno
L - karnitin - já kupoval atenhle....http://www.lekarna.cz/l-carnitin-plus-green-tea...
bere se 2tbl denně, ale čím silnější , tím lepší
l - arginin 400mg- též dvě tablety - někdy písou ráno večer, někdy dvě večer - http://www.docsimon.cz/zbozi/brainway-l-arginin...
selen 100mcg - 1z aden
Koenzym q10 - záleží jakou sílu si koupíš - většinou dvě tablety ,ráno a večer
Kyselina listová - bud sežen forte a nebo si nech napsat od gynekologa tu nejsilnější - bere se jedna, nebo 2
Vitamín c - to je jedno jakej kooupíš,a le taky je lepší silnější...
Omega 3 mastné kyseliny....písou taky dvě až 3 tabelty za den..
MACa 500mg - přirodní produkt
http://www.lekarna.cz/vitaharmony-maca-500mg-cp... - 2 ablety ráno
Tribulus terestris http://www.lekarna.cz/tribulus-terrestris-400mg...
tam se bere 2-3 tabelty denně - podel váhy...no , uvidíš, to přečti na přibalováku..

zkuste to, třeba vámt o pomůže a nebo to aspon sperma zkvalitní...
Většina vitamínu je obbsažena v Profertilu , ale řekla bych , že tam jsou slabé dávky...a je to taky zbytečně drahý, kyž koupíš všechno zvlášt, vyjde to o ho dně levněji...a ten selezink obsahuje dost nízké dávky, lepší je kouoit všechno zvlášt...

jo a jetšě jsem měla koupený ten gel pro podporu početí

http://www.krasa.cz/conceive-plus-lubrikacni-ge...

Výsledky budou ale vidět až za tři měsíce, tak bud trpělivá..manželovi tenhle koktejl ael pomohl natolik, že z nulových hodnot na spermiogramu vyšel náš poslední syn..( první děti máme z ivf), tak držím palce...

lenkasaf
30. zář 2014

@stazina Ahoj, nevím, jestli jestli tady ještě chodíš, vidím, že je to starší příspěvek, ale momentálně řešíme s partnerem to samé, spermiogram 0 ☹ Vytiskla jsem si tvůj příspěvek a naklušu do lékárny, snad nám taky vitamínky pomůžou a nějaká mrška se najde. Jen se ještě chci zeptat, pil manžel kafe ? Můj vypije 3 denně, tak jestli to není taky špatně.

zaneta238
30. zář 2014

Také přidám svojí zkušenost,přítel měl před pár lety velmi špatný spermiogram,lékaři vyloučili,že by mohlo dojít k oplodnění přirozenou cestou,tehdy měl jinou partnerku,spermiogram se nelepšil,a tak šli na umělé oplodnění. Uteklo pár let,byla jsem připravená na to,že se to nezměnilo,odjeli jsme na dovču a po dovče jsem hned na poprvé otěhotněla 🙂 ,máme 5 ti měsíčního chlapečka.Přítel nezměnil jídelníček a ani nebral vitamíny..

stazina
30. zář 2014

@lenkasaf ahoj, to víš že manžel pil kafe, řekla bych , že to už zase takový velký vliv nemá...zkuste ty vtamíny, řekla bych, že to pomohlo...i když asi v tom budou figurovat taky nervy..poslední dvě děti máme přirozeně...manžel se uklidnil a pak to šlo normálně , nebo já nevím, jak si to vysvětlit, jeho hodnoty byly hrozné..takže vitamíny určitě, ale hlavně kliiid..i když já vím, ono se to řekne, vid? držím moc a moc palce!!

lenkasaf
1. říj 2014

@stazina Ahoj, děkuji. Dnes běžím do lékárny a uvidíme. Klid se lehce řekne, to je pravda, ale tak zkusíme to. 🙂

kijokena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
akemi9160
16. lis 2015

Prosím mohl by pomoci wobenzim?Slysela jsem že když jsou spermie nepohyblivé,stačí v době ovulace dát nohy vzhůru a pomoci tak spermiim dostat se k vajíčku

sedmikraska000
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
leny18
6. led 2017

@sedmikraska000 Ahojky je to ještě volné?

kaca121
17. led 2017

Ahoj holky, vcera jsem byla na opu, manzel byl na odberu spermii a knasemu prekvapeni dopadl tento spermiogram nad nase ocekavani. Manzel mel pred pul rokem 3mil spermii a byly temer bez pohybu, po 2 mesicich na kontrolnim spermiogramu byla pohyblivost temer v norme a mel 4mil spermii, no a ted ma najednou 12mil???? Je to vubec mozne? Uzival jen Folandrol..

leny18
17. led 2017

@kaca121 ty jo tak to je super.tak to by se vám mohlo zadařit prirozene😊

sonisek
2. únor 2017

@kaca121 ahoj, a jak dlouho Folandrol bral? my byli na spermiu na zacatku listopadu a dopadl take blbe, mel 5mil spermii a toci se mu dokola...bral Fertilan a zatim nic. Na zacatku brezna jsme objednany na kontrolni spermio. Tedka spolu pijeme - ja Inotisol a on Folandrol. Tak uvidime.

snezenka123
10. únor 2017

Můj muž bral tenktrát EREGMA přípravek. Brala jsem ho i já a nemuseli jsme na uměle oplodnění ,které nám hrozilo. Za dva měsíce jsem byla těhotna a vše bylo ok. Zkuste, nám pomohl😉