Špinění po kontryhelovém čaji, roste mi sliznice?

natulisek
6. únor 2014

Dobrý den mám prosbu, s přítelem se snažíme o mimčo a jaksi se nedaří tak jsem začala zobat kyselinu listovou a pít KONTRYHEL čaj. Už skoro 2 měsíce mám spoždění a měsíc jen špiním docela silně, myslím že těhotná určitě nejsem ☹ jsem z toho už zaufalá ptže to jsou furt nějáké problémy semnou. Je možné že je to tím že mi roste sliznice a proto špiním? nebo má někdo nějákou možnou odpověd či zkušenost? já moc děkuji za příspěvky 😉

natulisek
autor
6. únor 2014

navíc beru antidepresiva ptže jsem potratila a psychicky se stím nesrovnala ale myslím že to vliv snad ani mít nemůžu

ninive211
6. únor 2014

Nevím, jaký na to můžou mít vliv antidepresiva,a le kontryhel určitě špinění způsobit nůže. Já jsme taky špinila v minulých cyklech. Teď po dlouhé době před MS nešpimím - až jsem z toho nervózní (kontryhel jsem též poctivě pila i déle než jiné cykly, ale asi pomohl pyrisoxin,kterýjsme vevětších dávkách brala). Musíš vyzkoušet, ale každopádně může to být tím kontryhelem (já ovšem špinila jen 1-4 dny před MS,ne celý měsíc v kuse). Pokud máš pochybnosti, zda máš v pořádku hladinu hormonů, tak bych si zašla raději k Dr.

A nemůže to být ještě nějaký následek toho potratu? Jak je to dlouho?

natulisek
autor
6. únor 2014

@ninive211 od potratu a revize dělohy to za 3 měsíce bude rok takže myslím že to už by nemělo. Taky si myslím že to bude tím kontryhelem ale je to docela nepříjemné to špinění je mi to blbý napsat ale jako že až i zapáchá. Na gyndu jsem dneska volala ale jdu tam až za tejden. Takjsem to skusila i tady jestli někdo nemá podobnou zkušenost 😕