Štítná žláza - sníž. funkce + nadváha + PCO + bez ovulace

kkamca
24. dub 2010

ahoj holky..je tu někdo takový?S takovouhle kombinací.. 🙂
Přidejte se,poradte..

radushka123
13. kvě 2010

ahoj! tak tady sem. stejne problemy, ale vahu udrzuju v normalu. zacala sem cvicit. jo, k tomu vsemu mam spatne oba vejcovody.

eustoma
15. kvě 2010

ahoj holky, tak u mna je to zvysena funkcia stitnej zlazy + nadvaha + pco + bez ovulacie. takze vymykam sa v jednom.

ivarei
15. kvě 2010

Ahoj, tak já měla (mám) stejnou kombinaci + navíc vysoký prolaktin a z genetiky nález double heterozygot MTHFR C677T: CT + A1298C: AC. Otěhotněla jsem po prvním IVF, dříve neúspěšná léčba clostilbegytem + snížení prolaktinu medocriptinem. Neměla jsem bez agolutinu vůbec menstruaci. Teď čekáme dvojčátka. Tak hlavu vzhůru, zadaří se 🙂

ivarei
15. kvě 2010

kaamco, co se týče těch ovu testů, většinou jsou při pco falešně pozitivní, resp. druhá čárka nebývá silnější, ale objevuje se. U PCO je totiž LH pořád vyšší. http://www.arleta.cz/ptejte-se-detail.php?item=...

eustoma
15. kvě 2010

ivarei: dvojcatka je krasa 😉. ja som teraz cerstvo po prvom ivf a embryjko sa bude vo mne dufam krasne drzat. zahlasim za 9 mesiacov 😉

kkamca
autor
15. kvě 2010

ivarei: taktéž se přidávám..že dvojčátka ..a ještě teda krásná jména.
eustoma:a kdy si byla na ivfku?vím že chodíš k apoli..Já sem tam chtěla taky dojíždět,ale psala sem si tam meila do poradny..a ..a nic no.Budu jezdit jinam.Časem..pokud to přes leto nevyjde normálně.

eustoma
15. kvě 2010

na ivf som bola teraz v piatok prebehom uz transfer embryjka. takze uplne cerstve 😉

lucik30
24. čer 2010

Ahoj, jsem tu nová. Mám stejné problémy-pco, velká ženská se štítnou žlázou s prolaktinem v krvi. Jsem 14 dní po prvním IVF-Gennet(doporučuji, jsou na mě moc hodní), bohužel gravitest neg. Zítra jdu na krev.

kkamca
autor
26. čer 2010

AHOJ.
luciku a kam chodíš do gennetu do prahy nebo liberec? 🙂

ladus88
14. srp 2012

@kkamca Ted resim podobny problem.ale jen stitka a bez ovu a nadvaha.nasadili mi utrogestan a mam z tho divny pocit ze to nako nevyjde.Mam jeste nevyhodu ze mam problemy se srazlivosti krve ,takze umele u me nepripada v uvahu.Nesmim zadne hormony jelikoz by mi hrozila embolka