Svědění a praskání kůže v oblasti pysků. Máte zkušenost?

bambule28
11. bře 2012

Ahojky jsem tu nová a mám problém že mi praská kůžička v oblasti pysků,taky to dost svědí a pak to i bolí.Hodně to vadí hlavně při sexu.Dřív sem to vůbec neměla až v poslední době.Máte s tím někdo zkušenost a jak jste to řešily.Díky za rady

eficenka
11. bře 2012

tak za prvé 😉 používáte třeba lubrikační gel? ono když to totiž "dřete" tak se pak není čemu divit...
Nemáš u toho i výtok, nemůžeš mít mykózu?
Zkuste na týden omezit sex, umývej se každý den, nejlepší je mycí gel saforelle a pak během sexu dávejte pozor, at je tam dole dostatečně "vlhko"

bambule28
autor
11. bře 2012

gel nepoužíváme ale hodně vlhčíme,asi málo, ☹ Ten výtok mývám vždycky před MS,v průběhu se to pak zlepší.Ten mycí gel se dá sehnat v lékárně nebo ho kde koupím?

jejda
12. bře 2012

@bambule28 Ahoj, začala jsem teď používat mycí olej na intimní hygienu a mám pocit, že je to tam dole po použití pěkně vláčné 😀 (nabízí ho třeba firma ellinor bo nobilis)

ninka86
27. srp 2022

@eficenka Dobrý den...já mám též podobný problém...je to pár hodin co jsme se s přítelem milovali..někdy se stane ,že se netrefí a bohužel aniž by chtěl,tak mi roztrhl kůži pod velkými pysky..když ten pysk jakoby roztáhnu,otevřu ...mám tam docela velkou tržnou ránu..pálí to,bolí jako čert..ma otázka prosím vás je,zda si to mohu namazat mastickou z trávy..děkuju....