Syndrom nepraskajícího folikulu. Máte zkušenost?

vakoema
25. říj 2007

Ahojte chtela jsem se zeptat, zda nemate nekdo zkusenosti s timto problemem? Nemuzu nikde sehnat info. Diky

musilka
25. říj 2007

vakoema myslíš PCO? syndrom polycystických ovarií? nám taky napraskaj tak se k nám přidej 😉

vakoema
autor
25. říj 2007

Ahoj Musilko, nene, jmenuje se to nejak LUF nebo tak nejak, ale PCO mi nediagnostikovali. Folikul mi vzdycky naroste jeden - po Clomhexalu nebo min.davce Puredonu,a le pak ani po pichnuti Pregnylu nic ☹... Tobe folikuly taky nepraskaji?

musilka
25. říj 2007

vakoema ne nepraskají jen se z toho folíku udělá měsíc co měsíc nová cysta 😖

campi
25. říj 2007

A jak se pozna, ze to neprasklo?

vakoema
autor
26. říj 2007

Ahojte, musilko, a co ti lekar poradil? Co se s tim da delat? Nepraskne to ani po Pregnylu?
Campi - pozna se to ultrazvukem
Jak dlouho se snazite? kam dochazite do CAR?

gabrlinka
26. říj 2007

Ahoj, no to by mně taky zajímalo, jestli u mně vůbec praská folikul. Mám PCO, brala jsem clostil a nevím, jestli folík praskl nebo se utvořila cysta,haha. Dnes sem šla k dr. abych se jí na vše zeptala a ona si dnes neordinuje.Takže budu i tento měsíc bez clostilu, což jsem ráda, protože mám po něj šílené bolesti.

vakoema
autor
26. říj 2007

Gabrlinka, jak a podle ceho ti zjistili, ze mas PCO? Co te boli po Clostilu?

musilka
26. říj 2007

vakoema PCO se zjistí z UZ kde jsou vidět takový malinký bublinky na vaječník´ách. Lékař mi doporučil laparoskopii ale až po vánocích tak to teď do vánoc zkouším s bylinkama 😉

vakoema
autor
26. říj 2007

aha, tak to ja nemam. Jen proste nikdy ten folikul nepraskne ani po pregnylu, takze nevim co bude dal. Doktor rikal, ze jedine IVF, ale asi radsi zajdu jeste do jinyho CAR. Chodim do GESTU a chci zkusit apolinare

alcinka
20. únor 2011

Dnes jsem byla u Dr., jsem 12.DC a rekl mi, ze vidi na ultrazvuku 2 folikuly, jako by jeden nepraskl. Rikala jsem mu, ze mam posledni dobou slabou MS-jen 2 dny a zda je vse v poradku, ze chci za rok byt tehu a rekl, ze je to normalni. Mate s tim nekdo zkusenosti?Ptam se, jelikoz mam strach, aby pozdeji bylo vse ok a rikam si, zda nebudu jeste k jinemu Dr.