• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test plodnosti, je možné ísť? Nespĺňame kritérium

1. ledna 2014 
Ahojte,

hladala som to uz na internete, no bezuspesne. Zaujima ma, ci je mozne ist na nejake testy plodnosti - zena & muz. Nesplname kriterium - snazit sa aspon rok na babo - to som videla pri mnohych vysetreniach. Chcem to len zo "zvedavosti" / pre istotu.

Mate s tym skusenosti?

Dakujem
1. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bananovaryba stačí říct, že už se rok snažíte...pokud to chceš takhle oblafnout:slight_smile:. žádný prokazatelný test ale není. dají se zjistit, resp. vyloučit objektivní příčiny, proč by to nešlo. ale jestli to i přesto půjde nebo ne, ti neřekne žádný lékař. to je příroda. moc bych jí nepokoušela. nevíš, kdy to budeš reálně potřebovat. :wink:
1. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39
no to ano...
teraz asi strelím hlúposť... ale z krvi sa to asi nedá zistiť, že? :D
1. led 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bananovaryba tak to určitě ne. tak jednoduché kdyby to bylo.....na vzniku života se podílí asi tak milion faktorů, které s musí navzájem "potkat", aby z toho bylo zdravé miminko. určitě se dá vychytat hodně problémových situací - které by mohly početí a donošení bránit. to ano. ale jen tak na jistotu říct - ano, vám to půjde, to nejde. a budu upřímná - to je dobře, že to nejde. představ si, že bys někoho milovala , až za hrob, strašně, pak jste šli jen tak, pro jistotku na testy - a ten by na 100% ukázal, že vám dvěma to nepůjde. co ted? taková situace může nastat, ale není dobrý nápad tomu chodit naproti, protože šance, že v pohodě budete mít 11 dětí je vážně obrovská.

ale pokud chceš "něco udělat", tak řekněte, že se snažíte už rok, že byste rádi základní vyšetření v CAR, proběhneš ty hormonálním profilem, utz, kontrolou ovulace, partner spermiogramem a budete mít o něco málo jasněji.
1. led 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39 dakujem za odpoved :slight_smile:
neviem prečo.. ma to len tak napadlo, že načo sa chrániť teraz pred tehotenstvom ak by sme nahodou jeden z nas neboli plodni :slight_smile:
1. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bananovaryba tak na to bych vůbec nesázela:slight_smile:)). pokud ted ještě nechcete, tak se chraňte, až přijde čas, přijde mimčo. je to mnohem samozřejmější a přirozenější, než se zdá, protože na netu se dočteš síš negativní story, jak to nejde, ale naprostá většina párů je v pohodě a plodí a plodí. to budete i vy. za mě - neřeš ted.
1. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bananovaryba a pokud by jeden z vás byl z nějakého důvodu neplodný, a zjistili byste to ted, tak to neznamená, že za pár let, až budete mimčo chtít, to nebude jinak. :slight_smile:. nebo naopak, ted se necháte nějak dramaticky "testovat", řeknou vám, že NE, vy NE, rozejdete se třeba a přitom - po dovu třech letech by se vám normálně zadařilo.....tohle je prostě něco, co se nedá úplně vychytat.
1. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berenika39 ano, to máš pravdu... to bol asi len taký šialený nápad :D ale teda tajne dúfam že ja aj manžel sme plodní :D
1. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bananovaryba určitě jste. tečka. psychika je mocná, nepochybuj. a navíc - na řešení je potom poměrně dost času, kdyby....a žádné kdyby nebude. drížím palce a hodně štěstí.
1. led 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dakujem
@berenika39 :sunglasses:
1. led 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek