• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Účinky léčby Prednisonem na psychiku. Máte zkušenost?

26. října 2010 
Ahojky, nevím zda tady toto téma je, nenašla jsem ho, proto zakládám. Poslední dny na sobě pozoruju (aniž bych se nějak moc pozorovala) psychckou změnu. Neumím to popsat, takový pocit úzkosti, strachu, nervozity, deprese. Napadlo mě, jestli to nemůže být způsobeno léčbou kterou mám. Těd asi měsíc beru Prednison. Taky mě šíleně bolí prsa, ale to je asi tím, že jsem ještě nedostala menses, přestože jsem 47 DC a byla jsem minulý týden na vyvolávačce. Máte taky zkušenost se změnou psychiky pod vlivem léčby? Nebo mi přeskočilo a mám jít k psychologovi?
26. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trinitii no mně bylo po Prednisonu blbě, že jsem ho musela přestat brát...tyhle stavy jsem měla taky...brala jsem ho 3,5měsíce...jinak PMS může být taky příčina depky :wink:
26. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, myslím, že to nebude Prednisonem, ale spíš vyvolávačkou. Já po ní mívám hrozný stavy depek. Uvidíš, že až dostaneš menses, že se to vylepší.
26. říj 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek