Ureaplasma urealyticum. Jaká je úspěšnost léčby?

flo
29. dub 2007

chci se podelit o muj pribeh. Uz asi cca 6 let trpim problemy s mocovym mechyrem + sem tam mykozama. Proste me nikdy v moci nic nenasli, chodim na pravidelne gyn. prohlidky a kazdy rok me delaji testy, zda je vse v poradku.

Nicmemne od Listopadu se snazime o mimi a nejde nam to... bylo me to trochu divny, ale rikala jsem si, ze spadam proste do vetsiny, kterym se to nepodari hned...

Pred tydnem jsem dostala moje "bolesti s mocovym mechyrem" sla jsem na urologii, soukromou... udelali me stery a byla jsem upozornena, ze se muze jednat o chlamydie, zaroven me bylo receno, ze doktori tyto testy rozhodne na pozadani nedelaji, nebot jsou dost drahe. A tak jsem se dozvedela verdikt, ze mam Ureaplasma urealyticum.

ZAJIMA ME , JESTLI JE TADY NEKDO S PODOBNYM PROBLEMEM? JAKA JE USPENOST LECBY? A JESTLI NEKTERA Z VAS I PRESTO OTEHOTNELA?

DEKUJI ZA ODPOVEDI

lorry
21. únor 2014

ahojte douzivala som sumamed 2 balenia a stale mam problemy , neustale chodim curat a trubicu mam ako keby strpnutu mechurovu,pijem aj urologicky caj, Doktor mi uz nic nedal :/ neviem co robit mam doma lieky ciprinol neviem ci ich dat alebo co robit

lorry
1. bře 2014

ahojte uzivala niektora ciprinol lieky, pomohli ?

fialka88
6. bře 2014

@lorry ja som ho užívala a nepomohol mi....☹

lorry
11. bře 2014

ahojte baby mate taku skusenost ze po dobrati dvoch druhou antibiotik stale je tam ta ureaplazma ?

renee17
12. bře 2014

@lorry Ahoj, ja som v sobotu dobrala atb 20dni zistili mi ureaplazmu.Bola som na kontrolne strery a uz mam vsetko oka dufam ze to aj tak zostane 😉 akurat co mi odporucali brat nadelej probiotika aby sa mi to nevrátilo.

renee17
12. bře 2014

@bubulacka Kazal dr. aj tvojmu partnerovi mne zistil a neposielal mojho nikde len sme sa museli obaja preliecit 20dni atb obaja rovnake a tak som isla ja na kontrolny ster, chvalabohu vsetko uz je oka.

itucha
12. bře 2014

jednoznaćne odporúčam koloidné striebro a preliecit aj partnera, nám nezabrali troje antibiotiká

adena7
12. bře 2014

@itucha ahoj, fakt ti striebro pomohlo? Moja mama ma velke problemy s ureoplazmou, uz vyse roka, nastriedacku stale atb, ale po chvily zasa problemy, tak stale dookola. Ako si sa striebrom liecila presne? Ja ho momentalne beriem na detox, len moja mama striebru neveri, vraj si nechce zanasat org kovmi.. Nevysvetlis..

bubulacka
12. bře 2014

Mne predpisala lekárka doxycyklin na 15 dni - 2x denne po 100mg, partnerovi to iste, ale 2x200 mg denne. Ja pre istotu beriem este 3 dni navyše 😅
Od partnerovho doktora sme sa dozvedeli, ze vyliečiť sa to da vždy a na 100%, pokial liečba nebola úspešná, bola chybne naordinovana, alebo pacient nedodržal základne pravidla pri liečbe. Napr. povedal, ze tetracyklinove antb, sa zasadne zapijaju iba čistou vodou, žiaden džús, dokonca ani mineralka, 3 hodiny po uziti tabletky absolútne žiadny mliečny výrobok, atd,... Neviem ci je to pravda, ale my sa tým pokúšame riadiť 🙂

gelinka75
12. bře 2014

my sme brali 10 dni tetracyklin a dalsich desat dni polovicnu davku, potom na zaver 1 tabletku mykomax a pomohlo to, stery boli dobre

itucha
13. bře 2014

my sme mali s partnerom sumamed, dohyxexal, klabax, ciprinol, par tyzdnov bol pokoj a znova nanovo sa objavila bud urea, alebo mykoplazma. Tak som sa nahnevala a zacala to riesit po sestrinej rade striebrom: stačia dva poriadne hlty ráno a večer: (asi pol deci. A inác om to kombinovala s cinskymi tabletami na odparazitovanie a boli urcene na znicenie urey, mykoplazmy a toxoplazmy a kopu iných potvor. Mysm, ze sa valolali PARASHIELD.

lorry
30. bře 2014

ako sa uziva doxyhexal kazdych 12 hodin jedna tabletka ?

lorry
31. bře 2014

Ahojte skusala niektora z vas oreganovy olej ?

vroninka22
2. dub 2014

Ahojky, ureoplasmu mám též, začalo to častýma záněty moč.cest a i vaginální, tak jsem šla na stěry a byla mrška tam, dneska jsme byla na infekčním, pač jsme měla docela rozpory v léčbě a navíc mi zjostili i boreliosu, urolog mi řekl léčba trojkombinací atb na 6 týdnů, což se mi teda zdá být na organismus docela masakr,gynekolog a praktik léčba 20 dnů doxybene a dneska na infekčním mi tuto variantu potvrdili, takže začínáme brát Doxybene já na 3 týdny a manžel na 14 dnů, takže ureoplasmu s boreliosou spláchnu jedním vrzem 😉

maria1989
2. dub 2014

@vroninka22 neboj, keď máš dobré lieky, celkom určite. my sme s partnerom pred časom brali doxycyklin, len 10 dní, a boli sme čistí... samozrejme medzitým žiaden pohl. styk 😉

vroninka22
2. dub 2014

@maria1989 no jí vím, to bude po 3 týrnech manžel jak rozbuška 😀 😀 😀

brzdicka
11. dub 2014

ahojky všem. Jsem trošku starší než ostatní, ale problémy podobné. Dlouhodobé vaginální potíže, stále léčeny, občas pár měsíců klid. Nyní mi našli na stěru z moč.trubice ureoplasm. a je to šílená patálie. Bolest jako blázen v moč.měchýři a celém okolí, slabší pálivý výtok. hrůza. Dr.mi nasadil Doxybene, užívám teprve 3 dny (mám na 15) 2x 1 tbl., a už se objevují první příznaky mykozy. No musím vydržet a věřím, že bude vše OK. Hlavně aby ustaly ty bolesti. myslím, že podpůrná lečba koloidním stříbrem a lactobacilly horem i spodem není od věci. tak mi držte palce, já vám všem držím též.

wewe666111
16. dub 2014

No caute .. ureaplazmu mi zistili pred asi mesiacom isla som tam s castym opakovanim zapalu mocovych ciest v priebehu roka kazdy mediac obcas aj dva krat za mesiac zapal. uzivala som 20 dni doxibene partner doxihexal vsetko v poriadku az na opakovanie kvasiniek plesni vraj sprievodny jav urei podla netu podla doktorky to neznamena ze som sa nevyliecila .. uz tydzen neberiem atb dnes rano ma bolelo v podbrusku... normalne sa bojim ist na wc a zistit ci mam zas zapal ... o 4 tyzdne mam ist na kontrolny ster ... citala som vo forach ze ked babam pretrvavali tieto priznaky boli nevyliecene .. uz mi z toho hrabe vyhladavam psychologov ... kazdy tvrdi nieco ine ziadny sez sex len s ochranou ziadny oralny sex ziadna masturbacia masturbacia nevadi som z toho blazon... poctivo som posluchala az na jednu masturbaciu ... teraz mam cakat 4-6 tyzdnov na to aby som mohla ist na kultivaciu .. ... bojim sa mam tych problemov uz plne zuby plnu hlavu asi sa skor chcem spytat akoste riesili svoju psychiku... okrem toho ze mi neskutocne chyba sex uz som znicena z tych ochoreni jedno cez druhe druhe cez tretie.... psychohygiena?

wewe666111
16. dub 2014

Brzdicka.. pocas antibiotik je dost odporucane brat probiotika ja som nebrala a kvarinky u mna boli jak na festivale ... rradi 😀 mne uz z toho prepina z tych problemov skus probiotika

brzdicka
16. dub 2014

@wewe666111 ahojky, já lactobacily užívám, kvasinka zatím není, ale jsem v polovině 3 týdenního užívání a dneska jsem si sbalila věci do nemocnice, neboť se mi příznaky vrátily v plné síle, bolí mě podbříšek tak, že nemůžu ani chodit, ani sedět, no a o čůrání nemluvím. Byla jsem na urologii a doktor řekl, že dobrat atb. Ale že očividně nezabírají vůbec neřeší, je mě bídně! Máte někdo takovéto zkušenosti? Co dělat, když atb.nezabírají?

lulu174
8. kvě 2014

@renee17 ahoj, pokušate sa už aj o babo, alebo Vam doktor kazal počkat?

zdravikrasapohoda
30. kvě 2014

Hej holky, mam mesic pred svatbou, asi tak pul roku problemy i s pritelem ja bolesti v oblasti vejcovodu a vubec v podbrisku, pritel bolesti v podbrisku a bolesti prostaty.

taky jsme si nechali delat testy na vsechno mozne mykoplazmy, trichomonas, kapavka, syfilis, chlamidie, HIv, nic, taky mi nasli ureoplazmu az na koznim.

Musim rict, ze podle me jsem je mela uz tak deset let a celou dobu naprosto bezpriznakove. Je ale mozny ze jsem to chytla pozdeji az tady, v tom pripade v saune ci ve vyrivce, pritel byl panic. I doktorka mi rekla, ze je to mozny. Zadny z mych byvalych partneru se nenakazil uz jsem jim to psala. a problemy nemaji, alespon ty co jsem jeste na ne mela kontakt tak to tvrdi, dva z nich maji uz dokonce normalne deti. z celkoveho poctu 4. No ja jsem ale pred deseti lety mela oralni styk a po nem asi ctrnac dni neco jako anginu, tak jsem stresovala ze mam AIDS. testy negativni i na jine choroby tak se mi ulevilo, no ale po seznameni s partnerem mel on asi za dva tri tydny anginu a me se vybavila ta stara historie s obavami z AIDS. Tak jsme se nechali znova pretestovat jak sem psala na vsechno a nic- az to kozni!!!

ted jsme dobrali antibiotika doxybene. cekam mesic a pak kontrolni stery, ale v podbrisku me poboliva porad tak nevim, nasadila jsem lecbu urinoterapii, nekdo se tu na to ptal. Dobry a podrobny navod je v knize sam sobe doktorem Jiri Cingros. Ja piji cerstvy stredni proud ranni moci. Moc pusobi jako aktivni imunizace- protilatky proti bakteriim, telo uz vi co proti nim zabralo a brani se ucineji. je to podobne jako ockovani. Dale pijem brusinkove dzusy a prave brusinky z mrazaku. Take jsem zkombinovala uzivani antibiotik s wobenzynem, je to enzym ktery by mel usnadnovat proniknuti lecebne latky z antibiotik do bunecne steny bakterii. Je dobre jist pouze syrovou stravu - raw food obsahuje hodne kremiku - typi na to naleznete v dalsi knize- jak se zbavit parazitu- autora nevim, nepise tam sice o ureoplazme ale o chlamydijich vzhledem k tomu, ze jsou pribuzne by to mohlo zabrat i na ne. je dobre si udelat celkovou detoxikaci organismu, pusty, dieta, klystyr uz jenom proto ze se zbavite skodlivin i vsech bakterii a pak pujde krasne pocit miminko. Ja verim ze se nam to podari. Vdyt se u nas rika nez se vdas tak se ti to zahoji.

Budu kdyztak informovat jak dopadly testy. diky za vsechny prispevky dost se mi ulevilo.

Pavla

azuryt81
16. čer 2014

Ahojte
Vrelo odporucam tento clanok
http://panaceapraha.cz/files/BRUSINKY 9000mg st...
brusnice su prirodny liek, moja zachrana, skoncili mi stale sa opakujuce infekcie mocovych a rodnych ciest.. neviem preco doktori nevedia odporucit najjednoduchsiu a najsetrnejsiu metodu a stale dopuju ludi antibiotikami..dufam ze aj vam pomozu 🙂

lidazapper
17. zář 2014

Holky,jediné co zabírá je opakovaný Zapper nebo plazma se zaperem nejlépe.,colostrum k tomu.Přijeďte do Břeclavi,pomůžu Vám.

zuzicek2013
4. lis 2014

@lidazapper ahojky, muzu se zeptat, co je to ten Zapper? Taky se ted lecime s partnerem antibiotiky a radi bychom mimco, ktere nam uz dlouho nejde, tak bych byla uz rada v poradku. Diky

zuzicek2013
6. lis 2014

Ahoj holky, muzete mi prodim poradit? Budu podstupovat IVF a pri vysetreni mi byla zjistena ureaplasma, dostali jsme s partnerem na 10 dni antibiotika. Akorat se porad necitim fit. Chtela jsem se zeptat, zda mate nejake tipy na nejake vitaminy ci prirodni lecbu, ktera Vam pomohla? Chci byt v poradku pred IVF, jinak to asi moc nema cenu,. Cetla sem na ruznych diskuzich, ze si holky chvalily nejake kapky od Joalis, ale nic konkretniho jsem nenasla. Diky moc

miluse
21. lis 2014

ahojky holky, mám dotaz, mohou se příznaky ureoplasmy objevit až po delší době? četla jsem, že ji má v sobě každý člověk, jen čeká na probuzení a že je to defakto pohlavní nemoc, ale inkubační doba je tam prý cca 3 týdny a manželovi se objevili příznaky až po cca půl roce......tak je mi to docela záhadou, jestli se opravdu nakazil v té době nebo později....

hesloo
11. bře 2015

ahojky,
měsíc jsem se léčila na močový měchýř, až poté mi našli ureaplasmu. Byl mi nasazen Doxyhexal 100mg na 15 dní. Chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti kdy by ATB měli zabrat? Již je beru 5 dní docela se mi ulevilo. Ale včera zase ty samé problémy než jsem ATB začala brát. Pálení a lítání na záchod každou chvilku. Už jsem zoufalá a bojím se, že mi již nic nezabere ☹

hesloo
11. bře 2015

@miluse ahojky, já si myslím, že je to možné, že se příznaky objeví až po nějaké době. U mně se problémy objevily také po půl roce od nechráněného pohlavního styku.

hastr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz