• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uterus septum (přepážka v děloze). Máte zkušenost?

27. května 2015 
Ahoj vespolek, ráda bych se zeptala - při hysteroskopii mi byla nalezena vrozená vada dělohy, tzv. uterus septum, přepážka v děloze....jsem z toho vykulená a vůbec nevím, co to může znamenat...příští měsíc jdu na její odstranění, pak 3 měsíce pauza ve veškerém snažení :frowning2: :frowning2:
Prosím, máte s tímto problémem někdo osobní zkušenost? Podělte se......
12. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Já i moje sestra jsme tento problém měly. Sestře to odstranili¨, ale ta měla problém v donošení, ne v otěhotnění. Nakonec se z toho vyklubal jiný problém a už je maminkou. Já jsem i s přepážkou otěhotněla a miminko bez potíží donosila. Můj dr říkal, že je málopravděpodobné, že by to něčemu vadilo a otěhotnění už vůbec ne :(
22. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vim ,ze to mela jedna znama znamych:slight_smile: nejprve ji rekli ,ze bude mit problem s otehotnenim,ale ani moc nemela, ale pak do 3 mesice dost krvacela-jestli to melo vliv toto nevim.Rodila na cisare a pri tom ji to odstranili
24. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vždy záleží jak je septum velké. Já potratila 2x. Vždy v prvním trimestru. Původně mi říkali, že mám zřejmě myom, který tam překáží. Ovšem zjistili mi tzv. subseptum, poté co jsem se objednala do Prahy k doc.Márovi (doporučuju). Subseptum nerozděluje dělohu celou, pouze její část. Byla jsem pak na hysteroskopii, při které mi septum odstranil. Za 3 měsíce můžu otěhotnět znova.
3. čer 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojjy mám za sebou dva potraty jeden příčina přepážky v děloze její odstranění me udělají prej az po třetím potratu takže si to jednou budu muset ještě vytrpet ale naděje je ze to donosim ale ne velká :slight_smile: nechapu proč musím čekat a jiní to maji i po jednom
23. črc 2014 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já mám jít příští měsíc na odstranění přepážky, nikdy jsem těhotná nebyla, asi jsem hned potratila, doktor mi řekl, že se to vyloučit nedá. Je mi 31 a stále nic, doufám, že se to po operaci povede, už na to fakt nemám nervy. Moje sestra je o 3 roky mladší a čeká druhé dítě, je to na zabití, když zbytek žen rodí děti bez problémů, ve 30, mají už i větší a já stále nic, je to hrozná nejistota.
27. kvě 2015 v 09:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek