Utrogestan a Estrofem. Kdy přišla menstruace?

momani
4. bře 2010

Holky prosím o pomoc brala jsem estrofem od prvního dne menses na sliznici a od OPU utrogestan meli jsme dve krásné morulky které jsme si nechali pomocí IVF zavest a nyni jsem 14.den po ET a chtela bych se zeptat zda mela z vás nekdo zkušenost s temito prášky - kdy přišla menstruace nebo jestli se to přes negat. test podařilo .. prosímmmm děkuji

momani
autor
4. bře 2010

holky to fakt se tu nikdo nenajde 😒

marhulinka
4. bře 2010

Moma chápu to dobře,že test je negativní??
Jinak utrogestan někdy může zdržovat ms....mě např.ji nebrzdil a ms jsem dostala normálně. Neg.test 14tý den být klíďo může,někdy to opravdu vyskočí později,podle toho,jak se ti dostává do tělíčka HCG...Jdeš na krvičku?

momani
autor
4. bře 2010

no zítra bych chtela jit na krev .. no myslíš že ten utrouš by zadržoval i kdyby to byl potrat já totiž po prvním IVF dostala tak silnou menses s kterou odešli i mimisci a bylo mi fakt zle ..

tulanek
4. bře 2010

Ahoj Momani 🙂
Ja osobne beru Utrogestan i Estrofem,ale tuk tuk tuk,nam se to zrejme povedlo...Jen ti chci napsat,ze jsem cetla,ze i kdyz holcina brala Utrogestan (Estrofem ne) a uchyceni se nepovedlo,dostala to 6 den po ET...Takze si myslim,ze sanci jeste urcite mas 🙂 i doktor mi rikal,kdyz by byl test negativni,at se zbytecne nestresuju,ze zrovna ten den tam mely dve zensky,co meli test negativni a krev potvrdila opak...Preju ti moc moc stesticka,at je to i tvuj pripad!!!!!Drz se! Kam chodis do Caru?

marhulinka
4. bře 2010

Co znám od holčin,tak jim právě Utroš ms zdržoval,dokud ho nevysadily,tak ms prostě nedostaly...
Já tedy,když jsem utroše brala ms dostala normálně...na nic zlého nemysli!!!

len
4. bře 2010

Kombinace Utrogestan+Estrofem brzdí MS naprosto spolehlivě, dokud to bereš. Počkej na výsledky krve, teď se nedá říct vůbec nic.

momani
autor
4. bře 2010

tulanku : dekuji za povzbuzení tam jde o to že jsem menses mela naposledy nekdy 21.1. a do ted nic .. chodím do Gennetu v LB a ty?
maruhlinko : no taky mi příjde že to asik zdržuje tu ms ale kdyby se fakt potratili tak myslíš že bych cítila prsa takový tlak v týdnu se mi zvedal žaludek tak nevím jestli po práškách i hlava mě bolela od večera až do druhého dne večer .. by me totiž zajímalo jestli ten test to třeba vypozoruje když já bych mela být před mensesem .. ET jsem mela vicemene asik jako na menses ..

tulanek
4. bře 2010

Ubec nemas za co!!!Cloveku se v hlave honi miliony otazek,kdyz muzu,rada poradim 🙂 ja chodim do Unicy v Brne 🙂 drz se a na zitra moc drzim palce!!!! 🙂

momani
autor
4. bře 2010

tulanku : jseš strašně hodná .. mám za sebou 2IVF bohužel neuspesne a tohle bylo 3.IVF s dárkyní takže by me to fakt mrzelo už kvuli manžovi .. strašně se na miminko těší

marhulinka
4. bře 2010

Momani taky ti přeji ať patříš mezi ty šťastné,kterým krvička ukáže krásnou zprávičku!!!

momani
autor
4. bře 2010

Marhul taky hodná holka 🙂 hele je to těžký ale prostě to je život bud bude nebo pak asik nas čeká už jen adopce jelikož na další IVF s dárkyní nemáme finance ☹ cca 2OOtis. a to muže dopadnout taky negativne nejhorší je to že to není nikdy jiste ..a pořád se čeká ..

tulanek
4. bře 2010

Chjo,to me moc mrzi!!! ☹ ale kdo bojuje,vyhrava!!!K nam do tema chodi holcina,ted uz jen obcas,ale ja vim,ze ted to mozna nebude znit pozitivne,ale musela podstoupit IVF 6krat a na poseste,kdyz uz to fakt vzdavala,se povedlo a ted ceka zdravy miminko 🙂 tim myslim,ze i kdyz je to moc tezky,nesmi se clovek vzdat,urcite to stesti na kazdyho z nas ceka 🙂 ja vim,muzes si rict,ze me se to keca,ale opravdu s tebou citim a drzim palce!!!Kazdej kdo si IVF prosel myslim dokaze citit se vsema holkama,co jsou na tom stejne...No zitra budu cekat,az napises vysledky 😉

marhulinka
4. bře 2010

Momani tenhle boj je strašný,nemělo by to tak být,ale bohužel to tak je...a jak vidíme třeba tady na koníkovi,je nás až moc,co takhle bojujeme!!! Ale důležité je to nevzdávat,určitě se miminka dočká každá!!!
My taky měli rozjetou adopci 😉

momani
autor
4. bře 2010

tulanku 🙂 jo je to fakt taky jsem si kdysi myslela že to bude jednoducché s tehotenstvím tak to človek odkládal a pak začli problemy a už to semnou jede tak 6let .. nejdřív s bývalým ale ten to vzdal jen co jsme meli po 2IVF neuspesnem a ted muj současný přítel je uplnej opak a drží při me ale je fakt že mimi moc chce a když ho nebude mit moc semnou tak nevím jak to s nami ještě dopadne .. kdyby aspon stát nás trochu podpořil a ne vycucával - ldyby dávali aspon tak 6IVF hrazených tak by to yslim bylo štastnejsi pro vsechny .. ale tři pokusy je málo a to dost málo pro nekoho kdo nemá jinou šanci než otehotnet přes IVF !!! určitě dám zítra vědět co a jak ale mám strašáčky ☹

momani
autor
4. bře 2010

maruhl a tobe to teda asik vyšlo vid 🙂 jenže holky vy máte štestí že nepotrebujete dárkyni u me totiž nastal ovariální selhání - tudíž vejcovody nemám a vaječníky odchází pomalu a jiste - tudíž bez vajuch takže bez dárkyne se nehnem ale je to moc drahé už ted jsme vyplazli skoro 6Otis. a test neg.

Nevíte ještě někdo kdyby mi kamarádka přenechala embryjka oplozený a já si vzala výmenou za anonymni kolik by se platilo ?

marhulinka
4. bře 2010

Momani vyšlo nám to při druhém ivf...změnili jsme centrum a najednou se zadařilo u nich na poprvé. Je to takový náš zázrak.
Tohle nevím,zkus se zeptat v Caru,jestli máš dobrýho dokyho,určitě ti poradí co nejlépe 😉

momani
autor
4. bře 2010

marhul : no uvidíme co krev ještě ... a pak se optám na vše 🙂 mi jsme zmenili práve taky CAR tak se modlim aby to nakonec fakt vse bylo ok 😉

marhulinka
4. bře 2010

Moooooc přeji,aby ta krvička to hezky rozsekla a už jsi se nemusela ani na nic dalšího ptát-leda jen na ty těhulkovský věci!!!!

momani
autor
4. bře 2010

vid bych si to taky přála moc moc moc a kdo taky tady ne vid 😉 tak zítra dávám echo at tak ci tak 😝 tak papapa a díky mooooooc

tulanek
4. bře 2010

Ach jo,to me fakt mrzi,ze se tot ahne tak dlouho a jest ek tomu ty okolnosti...Ale uz podle toho vseho jsi velka bojovnice!!! 🙂 no o tech penezich mi ani nemluv,copak ja...Ale opravdu kdo musi vickrat a jeste ke vsemu potom na nehrazeny pokusy a ty jak pises 200tis...To je mazec a na vsechny hovadiny jiny stat samozrejme penize ma,je to hnus 😝 😠 a ubec se nediviim,ze mas strasacky,to je samozrejmost...Ja vim,mam stesti jak v tom,ze mi vsechno krome vajecniku funguje jak ma a ze se nam pravdepodobne zadarilo na prvni pokus,tukam na drevo i na zuby...A taky za to kazdej den strasne dekuju,ale taky jsme jeste na uplnym zacatku,jeste ani na utz jsme nebyli,az ve stredu...Strasne bych i tobe prala,aby jsi mela co nevidet tyhle starosti!!!Tak zitra,palce si umackam,ju 🙂

jarmilae
10. zář 2012

Holky nezbyl vám některé estrofem a utrogestan.Ráda bych od vás odkoupila.Moc dík.jarmila.e@seznam.cz

1900
26. únor 2014

Zdravím všechny snažilky a bojovnice co neutíkají z boje.
My se snažíme o dítě skoro 7 let. IUI nemělo smysl, první IVF se nepovedlo. Pak jsem si nechala zavést dva zmrzlíky, také se neuhnízdily. Poslední dvě vajíčka z prvního pokusu byly zničeny při rozmrazovaní v Hradci Králové.
Teď jsem absolvovala 2IVF v Pardubicích, dala jsem si zavést jedno vajíčko a teď čekám co bude....Statečně zobu Utrogestan a Pregnizon.
Zatím mám všechny příznaky blížící se MS, 6.3.2013 bych měla jít na krev, to je pro mě ta nejhorší fáze procesu..., když to nedopadne, vyrovnat se s tím člověk stejně musí. Ale člověk si připadá jako mravenec, jen ho zašlápnout. Snažím se věřit, že to vyšlo, ale protože psychika je pěkná potvora do hlavy se mi valí stále pochybnost.
Všem krásný, pozitivní den.

nadijka
5. bře 2014

@1900 tak jak jsi dopadla..?já jsem po prvním pokusu.. ale moc to nevidím, příznaky žádné a na test nemám odvahu 🙂 měla bych ho udělat v pátek 7.3 🙂

1900
6. bře 2014

Bohužel zase negativní.

hankamisa
9. kvě 2014

prosím radu.
nevím.tak mi dr. napsala estrofem 2mg 1* denně 5-16dc a utrogestan po ovulaci do 25dc. folikuly mi rostou po léčbě clostilem ale sliznice stále neroste, proto ten estrofem. dr. jsem říkkala,jesli při něm budu mít ovulaci,když všichni říkají,že ji blokuje. ona i holčina co s ním má zkušenost říkaly ,že bych ovulaci mít měla. že by ovu bloknul až následný utroš pokud bych ho vzala dřív než by byla ovulace. prý je to stejný hormon,jaký produkuje tělo na růst sliznice před ovulací.
povedlo se někomu normálně otěhotnět (bez ket,et ) při estrofemu a utrogestanu braném ve stejném měsíci?