Utrogestan, máte zkušenost?

ewey
14. únor 2014

Máte s ním někdo zkušenosti ? .. Já jen,že doktor říkal,že s těmihle prášky prý procento otěhotnění je větší,ale na internetu tam píšou většinou opak. Tak se chci zeptat Vás ? A jak jste ho snášeli ? Doktor mi ho předepsal,protože mi chybí nějaké hormony a poslední dobou se mi i rozhodila menstruace tak nevím :/ Děkuji za každý příspěvek 🙂

sasanka033
14. únor 2014

@ewey utros se primarne pise na podporu udrzeni tehotenstvi, myslim, ze to nejak simuluje funkci zlutyho teliska a bere se to nekdy i celej prvni trimestr. ale taky se utros dava na upravu cyklu, to je asi tvuj pripad. mozna na prodlouzeni lutealni faze? co presne mas za problem s hormony? takze v tomhle pripade, pokud potrebujes trochu spravit fungovani, tak pak samozrejme pokud to zabere, jako ze asi ano, tak je procento otehotneni vyssi 🙂 ale jinak je to na udrzeni.

misahorackova
14. únor 2014

Já jsem Utrogestan začala brát po šesti měsících snažení a otěhotněla jsem druhý cyklus po začátku užívání 😉

ewey
autor
14. únor 2014

Určitě těhotná nejsem,takže na udržení jsem to nedostala,ale právě kvůly měsíčkům 🙂
@misahorackova A jak jste ho brala ? Já pravě nevím co je lepší v lékarně i doktor mi řek,že polykat,ale já myslím,že lepší to bude zavádět 🙂)

misahorackova
14. únor 2014

@ewey Já jsem začala na radu lékaře polykat, ale nesnesla jsem to, bylo mi z toho zle, tak jsem volala na gynekologii a dohodli jsme se, že budu zavádět. Asi záleží na každým individuálně...

ewey
autor
14. únor 2014

@misahorackova jasně no vyzkouším tak uvidíme 🙂