Utrogestan, po jaké době se Vám cyklus začal rovnat?

veverice27
20. únor 2014

Ahoj holky.. potřebovala bych Vaše zkušenosti s užíváním Utrogestanu.
Dr. mi ho společně s kys. listovou předepsal pro ustálení cyklu a pro podporu těhotenství. Měla jsem dost nepravidelný cyklus, beru ho od ledna a v lednu jsem hned po vysazení postala MS, ale jen 4 dny. Ted to mam taky nějaké divoké. Včera jsem vzala poslední a dnes má přijít MS. Břicho ani prsa mě nebolí, jako obvykle, žádný tlak v podbříšku, nic. Jen mám hodně citlivé bradavky, takže to nevypadá, že by něco mělo přijít. Tak by mě zajímalo, po jaké době se Vám cyklus alespon trochu začal rovnat? popř. po jaké době užívání jste otěhotněly?
Předem všem moc děkuji Veve 🙂

sasanka033
20. únor 2014

ahoj, je tady kolem utrose spousta diskusi. napr. tady jsem ti jednu nasla, dalsi muzes najit sama:
https://www.modrykonik.cz/forum/jdeme-na-to/utrogestan-mate-zkusenosti-s-uzivanim/

ujuuju
20. únor 2014

ahojky ja jsem utrogestan brala vaginálně a žádný vedlejší učinek se nedostavil díky bohu po 2 mesícich užívání jsem otěhotněla 🙂Je možné že i ty jsi těhotná 🙂

pistalinda35
21. únor 2014

@veverice27 ahoj ! Kdyz jsem brala od doktorky utrogestan na zpravidelneni cyklu a podporu otehotneni, tak to dopadlo tak, ze cyklus byl sice pravidelny (vzdy do 10 dnu od dobrani prasku jsem to dostala), ale tehu se nedarilo. Nastesti jsem pak pozadala, aby me doktorka poslala do nejakeho centra asist.reprodukce. Zvolila jsem Gennet. A nestacila se divit. Konecne nekdo zacal resit muj nepravidelny cyklus bez toho, aby do me cpal hned ruzne prasky. Zjistili mi na imunologii zvysene nk.bunky,.protilatky proti ovariu... Pak mi zjistili inzulinovou rezistenci a nasadili lecbu. Najednou jsem to dostala i bez vyvolani. Dnes se raduji ze 7tyd.kluka 🙂 kdybych dal zustala v peci klasicke gynekolozky, tak neotehotnim nikdy ☹ drzim ti moc palce !

veverice27
autor
21. únor 2014

děkuji vám holky.. nechám to ještě třeba 2 měsíce a pak se uvidí. Snad to bude dobrý a půjde to "samo". 🙂

cervenakarkulka
21. únor 2014

ahoj, já dostala taky utrouše na dva měsíce a cyklus se dal okamzite do porádku. Dokonce se mi s ním podařilo otehotnet na první pokud. Uvidíš, že to vyjde 🙂 držím pěsti!

85jana85
22. únor 2014

@cervenakarkulka otěhotněla jsi během užívání utrogestanu nebo až po jeho vysazení?

cervenakarkulka
22. únor 2014

@85jana85 brala jsem ho od 15. - do 25. DC Hned 26 DC jsem to dostala, pak jsem opět nasadila a během toho mi proběhla ovul, kterou jsem si pojistila ovu testama a zadařilo se 🙂 Takže během užívání.

ujuuju
27. únor 2014

@ujuuju
@veverice27 ja jsem ho brala vzdy 19 den po cyklu 5 dní jednu tabletu

ujuuju
27. únor 2014

já jsem přečetla špatně otázku tak se omlouvám já jsem ho dostala abych otěhotněla ne na upravení cyklu a podařilo se