V 37tt se mi v bříšku prcek tlačí ven

lucaaaaaaqa
21. zář 2017

Ahoj holky chci se zeptat jsem 37tt a pride mi jako kdyby se mi v brisku prcek tlačil ven je to jak kdyby hlavičkou tlačil proste ven až to někdy i začíná docela bolet co to znamená? Už se třeba připravuje ? Včera nám na doktor řekl ze se nám zkrátil čípek jen o malinko ze se ještě nechystá ale já už 3 dny mám takovéhle tlaceni ve spodku díky 🙂

looolaaa
21. zář 2017

🙂 tak můžeš porodit dnes v noci ale klidně i 14 dní přenášet :D to si asi slyšet nechtěla :D nicméně závěr těhotenství většinou moc příjemný nebývá.. Co já pamatuji tak jsem měla pocit že můj močový měchýř přestal existovat (při cestě z WC jsem měla nutkání jít znovu 🙄 ) Kyčle hodlali opustit mé tělo. A mohla jsem jen stát a ležet, když jsem si sedla, tak se "prcek" do břicha nevešel a tlačil do žeber. (no měl 4,5 kg 😅 )
Klasické lahůdky posledního měsíce 🙂 zažito dvakrát a teď mě to čeká potřetí 😎

lucaaaaaaqa
autor
21. zář 2017

@looolaaa a jejda no já si myslím ze mi Prokopne břicho protože on se tam tak strašně hejbe ze je mi ho až líto ze se tam nevejde :D hrozné mě to už bolí tedkon sedím v klidu konečně ale on se proste neuklidní furt plave sem a tam už to není Ani příjemný :D