Užívám zároveň Clostilbegyt a Medocriptin

jasmik1
27. zář 2013

Mate nekdo zkusenosti s uzivanim techto leku spolecne pri snazeni o mimco?

lucielle123
5. říj 2013

@jasmik1 Ahoj, ja od vcerejska beru medocriptine a je mi teda po nem desne zle..to tak bude porad nebo si na to telo zvykne? Jak je tobe po tom medocriptinu?a dr rikal, ze jak se mi snizi ten prolaktin, tak budu brat i ten clostilbegyt..ale tam by snad uz ty vedlejsi ucinky nemely byt tak brutalni.. jak je tobe po te kombinaci?

jasmik1
autor
6. říj 2013

ahoj Lucielle, popisu ti to jak, to bylo u me. Od konce kvetna jsem zacala brat ten medocriptine 1 tabletu pred spanim kvuli tomu prolaktinu, prvni tyden mi bylo divne. Neee vylozene zle, ze bych treba zvracela nebo nebyla schopna jit do prace, to neee. Jen takovy ten stav, kdy nevis co s tebou je. Po tom tydnu se to srovnalo a bylo to v pohode. Vubec nic mi nebylo. Pak jsem v srpnu byla po 2 mesicich uzivani znovu na krvni, aby hladinu prolaktinu zkontroval, jelikoz jsem musela cekat na urcity den MS a pak mel dovolenou, tak se to natahlo az na srpen no. Pak ty mesice litaji. V zari jsem dostala vysledky, ze teda prolaktin a ostatni hormony mam v poradku, tak mi dal ten clostik a zacala jsem ho brat ted. Rovnou mi nasadil 1 tabletu rano a 1 vecer po 7 dni a medocriptine k tomu. Vsude jsem se docetla, ze se Clostik dava na 5 dni ale me ho dal na 7. Tak jsem zvedava, co to udela 🙂 dneska vecer uz beru posledni a 10.10. me ceka kontrolni ultrazvuk, jak vajicka reaguji. Mela jsem dva vecery takove krizove, kdy mi bylo fakt zle. Lezela jsem v posteli a nebyla jsem schopna vubec nic delat. Bolel me podbrisek (ten ostatne citim celou dobu co ten clostik beru), zaludek na zvraceni a hlava. Jsem vic unavena, takze bych porad spala 🙂 Tak doufam, ze to vsechno aspon k necemu bude. A co ty? jak dlouho se snazite? A snazite se o prvni?

lucielle123
22. říj 2013

@jasmik1 Ahoj jasmiku, promin, ze odpovidam az ted, nejak nic nestiham.. dik za odpoved..ja beru medocriptine treti tyden a asi uz jsem si zvykla..prvni noc byla silena, cestou na wc jsem 2x omdlela, probudila jsem se na chodbe, hrozne jsem chtela do postele, ale proste to neslo..fakt uplne zmatena..ted uz ok, jen jsem unavena, precitlivela a naladova.. taky hrozne spatne spim, nejak nejde usnout, i kdyz jsem neskutecne unavena..mas to stejne? Jinak prolaktin uz mam ok, ted cekam na ms, kterou nemam uz skoro rok.. no a pak chcem zacit "pracovat" intenzivneji, ted mam jeste strach, co se ve me za ten rok udalo..snad to nebude trvat dlouho nez se zadari, i kdyz po precteni diskusi ztracim optimismus..jinak mi je 32 a bylo by to nase prvni.. a co vy? Taky prvni?? A nevis, ten medocriptine se bere nez se zadari nebo se to po case samo ustali?? A melas ten prolaktin taky zvyseny tak moc, ze ms sa neprisla?? Ja uz se na ni normalne po tom roce tesim :D

jasmik1
autor
23. říj 2013

ahoj Lucielle, jsem rada, ze je ti lip. je mi 27 a snazime se o prvni a to uz 16 mesicu 😝 ja jsem pred tim medocriptinem mela cyklus za posledni rok v rozmeni 30-44 dni, takze to bylo hodne nepravidelne. Ten medocriptine jsem tenkrat zacala brat v pulce cyklu a hned MS prisla 29 DC a ted se mi to drzi tech 29-30 dni. Takze parada. Ani nevim jakou hodnotu jsem toho prolaktinu mela. Na tom kontrolnim UTZ mi doktor rekl, ze tam jsou urctie 2 vajicka, ktere maji velikou sanci, pokud tam neni jeste nejaky problem a ze sliznice je vyborna. Dneska jsem 26DC, takze nervozita pekne stoupa ☹ Mate uz za sebou jeste nejake vysetreni? treba spermiogram?
Doufam, ze ti ten medocriptine taky pekne srazi, MS dorazi a brzo se zadari. Moc bych ti to prala 😉

lucielle123
23. říj 2013

Ahoj jasmiku, dekuji za povzbuzujici zpravu, taky ti preji, at uz ms nedorazi, urcite informuj..Stejne ta priroda umi byt pekna mrska, vid? Vse funguje jak ma a dite se stejne nedari..Sestricka na gynde mi rikala, ze psychika dela hotove divy, ze to tam vidi, jak zenske, ci jsou treba trosku jednodussi a tu zodpovednost si tak uplne neuvedomuji, tak maji kupu deti a zenske, co by dokazaly dat diteti to spravne zazemi, tak tam to proste kvuli urcitym obavam nejde..snad jsem to nenapsala nejak blbe a rozumis, co tim chci rict 🙂 jinak my to zatim nijak nehrotime, doma jsme se shodli, ze pokud to proste nepujde, zkusime adopci..jsem rada, ze pritel neni proti..ale tak trosku jeste verim, ze to nebude treba..ale ja uz by prcka chtela i kvuli prace, jsem tam sedm let a nejak jsem zabredla do toho stereotypu a potrebuji zmenu..praci menit moc nemuzu, vis jak to je, 32 let,svobodna bezdetna, to zavani materskymi pudy 😉 Jinak my teda na zadnem dalsi vysetreni nebyli, ja jen ten mesic zpatky, kdy jsem menila gynekologa.. delali mi stitku a ostatni organy, tam je vse ok, na stitku beru euthyrox uz asi 5 let a ted je vse ok..pak hormony, tam je spatny ten prolaktin, jinak taky vse v poradku..a ten mesic zpatky jsem mela sliznici nizkou, ale to hebylo zadne prekvapeni, kdyz jsem to tak dlouho nedostala..na utz nijak nereagoval, tak to nevim..jak to dostanu, pak to budem zkouset tak 3 mesice a jak to nepujde, tak pujdem do dalsich vysetreni.. a co vy, vy byli na spermio? Tak u tebe je pozitivni, ze vis, ze se ti tvori vajicka, ja mam trosku strach z toho pco, to je pry u prolaktinu caste..ale to by mel resit ten clostik, vid?? A nebranis se vicercatum? To pry je u clostiku caste.. Tak drzim palce, at uz se tento mesic zadari, urcite budu cekat na zpravu 😉

lucielle123
15. lis 2013

Jasmiku, jak to s Tebou vypada? Neco noveho?