Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

najkyna
27. dub 2014

@lenuli123 ahoj chci se zeptat je to uz tyden co sedobrala prasky clostik a od vcerejska mam boleni prsou a citlive bradvka muze to byt tehotestvi bolen i prsou mam asi pulhodiny pak to prestane apak zas diky za odpoved

najkyna
27. dub 2014

@maximka33 ahoj chci se zeptat je to uz tyden co sedobrala prasky clostik a od vcerejska mam boleni prsou a citlive bradvka muze to byt tehotestvi bolen i prsou mam asi pulhodiny pak to prestane apak zas diky za odpoved

najkyna
27. dub 2014

@fialovetrenky ahoj chci se zeptat je to uz tyden co sedobrala prasky clostik a od vcerejska mam boleni prsou a citlive bradvka muze to byt tehotestvi bolen i prsou mam asi pulhodiny pak to prestane apak zas diky za odpoved

maximka33
27. dub 2014

@najkyna ahoj, u mně bolest prsů těhotenství nesignalizovala. prsa bolela až pak na začátku těhotenství. držím palce.

najkyna
28. dub 2014

@maximka33 ahoj takze si myslis ze muzu byt tehotna ze to mam take male priznaky a nevadi ze ty bolesti nemam porad jako mam je kazdy den ale pak bolest prestane a pak zase takze muze to byt tehotenstvi jo

maximka33
28. dub 2014

@najkyna no udělej si test a bude jasno. můžeš mít tisíc příznaků a nemusí to nic znamenat.

evelinask
29. dub 2014

@najkyna Ahoj. Jestli můžu, tak dle mého názoru, pokud jsi před týdnem dobrala Clostilbegyt, tak by příznaky ktere popisuješ, mohli signalizovat spíš ovulaci než těhotenství. Zkus si udělat ovu test a nebo jít k Dr.na kontrolní sono a tam ti potvrdí, jestli ovulace probiha. Tyden po dobrani Clostiku těhotenství asi nečekej. Jinak držím palce, ať se brzy zadaří.

najkyna
30. dub 2014

@evelinask a proc by to nemohlo byt tehotenstvi vzdyt od tohoty tabletky sou abysme ponich zapadli ne protoze je mi poad spatne chvilkami me pali zaha boli me prsa je mi nazvraceni mozna sem a mozna ne cetla se tolik diksuze na internetu anektere psali ze po nicj zapdli hned tak proc by to nemohlo byt i ume

evelinask
30. dub 2014

@najkyna ja neřekla, že po nem nemůžeš byt těhotna již první cyklus uzivani..!!!. Clostilbegyt se uziva na vyvolani ovulace, není to carovna pilulka na otěhotnění. A podle toho, co tady pises, tak jsi tak v pulce, nebo tesne za pulkou cyklu. Promiň, ale neznám nikoho, kdo za dva týdny odmenstruuje, proběhne mu ovulace a hned ma tehotenske příznaky. Od ovulace a pripadnem oplodnění probehne minimalne 6 až 10 dnu ,než se vajíčko zahnizdi v děloze. Tak promiň za muj názor, ale 4-5 dni po dobrani Clostiku nastává ovulace, a z te můžeš mit vsechny ty příznaky, ktere popisuješ. Samozrejme, jestli jste se v te době snažili o mimi, tak teď už tehotna byt můžeš.

najkyna
30. dub 2014

no vis my sme meli sex kazdy den a za den sme to delali i trikrat tak si myslim ze by sme se dotoho mohli trefit kdyz sme meli kazdy den sex si myslim

najkyna
30. dub 2014

@evelinask no vis my sme meli sex kazdy den a za den sme to delali i trikrat tak si myslim ze by sme se dotoho mohli trefit kdyz sme meli kazdy den sex si myslim

evelinask
30. dub 2014

@najkyna no pokud jste sexovali každý den, tak se to určíte povedlo. 😉 . Podle toho jak si tu psala, tak menstruaci čekáš tak za týden? Tak už si jen držet palce a když to nedostaneš, tak si udelej testik a uvidíš 🙂 . Držím palečky aby byl testik pozitivní

najkyna
1. kvě 2014

@evelinask no opravdu sme meli sex kazdy den ja sem si chtela udelat tedka test ale myslim si ze je nato jeste cas ze by se mi to nemuselo ukazat kdyz sem mozna malo vis tak pockam natu menstruaci a pak udelam testik jinac ti moc dekuji za rady 🙂

najkyna
1. kvě 2014

@evelinask jeste neco v ptaek du na injekci agolutin cetla sem internete ze pokud tehoztna sem tak mi ta injekce neublizi myslis si to taky

evelinask
1. kvě 2014

@najkyna to vůbec nemáš zač. Někomu se ukáže slaba čárka na testu už před dnem ocekavane menstruace a někomu třeba až týden po vynechání menstruace. Ideální je začít měřit ode dne, když ti prvne vynechá.

Agolutin se picha na vyvolání menstruace, když máš třeba nrpravidelny cyklus a nebo ti to dlouho zpoždění a negativní test. Je to tak, že pokud bys nebyla tehotna, tak do 10 dnu se dostaví menstruace a pokud tehotna jseš, melo by to těhotenství posílit. Miminku by to ublížit nemělo 😉

najkyna
1. kvě 2014

@evelinask aha no mozna tehotna sem a kdybych si udlelala test trebas dneska tak by mito asi jeste nic neukazalo ze

evelinask
1. kvě 2014

@najkyna no teď je to asi ještě brzy. Na tvem miste bych třeba počkala týden a pak to zkusila, ať teď zbytecne nevyhazujes penízky za testy 😉 ..

najkyna
2. kvě 2014

@evelinask chci se jeste zeptat jestli se nam to podqarilo a sem tehotna tak toí je asi jeste brzo abych mela nake stale piznaky vid prsa me uz neboli a jeom obcas me pali zaha bojim se ze se nam to nepovedlo ale muselo se to podarit ne kdyz dva lidi maji kazdy den sex ze

ebro
2. kvě 2014

@najkyna Tak mě naopak dr.řekl abychom měli sex tak ob dva dny. Jinak nestíhá dozrát sperma. Snažili jsme se rok a nic. Pak mi dali clostal.a to hned dvě tabletky. Dělala jsem si ovul. testy a byla jsem dvakrát na kontrolním UV a ovulace byla až někdy 19.den. Teď už se chystame na příchod dvojcecich holcicek. Mám trochu pocit že dvojčata zavinil ten clostal.když jsem ho brala hned po dvou.

ebro
2. kvě 2014

@najkyna mě vyšel až třetí test a to až 40 den od MS. Na testech sice někde píšou že už za 5 dní se to pozná, ale podle dr. Je to možné až 10 ty den od oplodnění. Já měla každý z měsíc pocit že jsem těhotná, ale asi jsem si to vždy jen vsugerovala.

ivet1987
2. kvě 2014

@najkyna Tos mě pobavila že když mají lidi každý den sex, že se to musí povést 😀 Držím pěsti ať to vyjde, taky jsem teď v očekávání, jestli menses dorazí nebo ne 😀

najkyna
3. kvě 2014

@ivet1987 nevim co ti je smesny a nevim proc nato ty zrovna ragujes kdyz tobe ten odkaz odeslan nebyl

ivet1987
3. kvě 2014

@najkyna No názor že když je pořád sex, že otěhotníš, když to tak není. A nevím proč bych nemohla reagovat. Toto téma mě zajímá a proto jsem četla.

najkyna
3. kvě 2014

@ivet1987 a proc by to tak jako nemelo byt ty neidis do toho druhe cloveka a nekou se to povede hned na popprve tak proc bych to nemela byt i j a to ze mame sex kazdy je jenom na vec

ivet1987
3. kvě 2014

@najkyna Jo však někomu se to povede hned, ale víš jak, jsou páry, které se snaží, roky, měsíce. Tys to napsala jak kdyby to bylo pravidlo, tak se nezlob 🙂 Držím pěsti, ať to vyjde. Za jak dlouho plánuješ testík?

najkyna
3. kvě 2014

dobry nebudem to uz resit no mesicky mam dostat asi tak toho 12kvetna tak si skusim udelat den pred tim
@ivet1987

evelinask
3. kvě 2014

@najkyna no nektere holky popisují, že se jim objevuji příznaky už 7-10 den po ovulaci, v době, kdy se vajíčko zahnizduje. Takže jo, objevit se muzou ,ale taky se nemusí kromě vynechání menstruace objevit žádné, treba i několik týdnů, ci měsíců. Takže i když třeba teď žádné nemáš, tak nezoufej , stejne se to mohlo podařit 😉. Počkej týden a udělej si testik. Budu držet palečky, ať jsou tam dvě // 😉

najkyna
4. kvě 2014

@evelinask dekuji ti moc si fajn holka ale jak se zahnizdi vajicka tak 1-2 dny krvacis vis ja zadne krvaceni jeste nemela je mozny ze krvacet nemusim

evelinask
4. kvě 2014

@najkyna no pri zahnizdovani vajíčka, můžeš špinit. Nema to byt žádné velka krvácení. Ale není to žádné pravidlo. Ne kazda holka špiní. Takže vajíčko se muže zahnizdit i uplne nepozorovane ,bez špinění 😉

sykorkaa
4. kvě 2014

Holky beru clostil a proveru, a nevim kdy ovuluju..ale dneska sem uz 37 DC a mesicky porad nikde.,ale bricho poboliva jako kdybych to mela uz dostat a porad nic..test jsem jeste nedelala,nechci byt opet zklamana.