Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

kristinatynus
18. čer 2016

@sies Mně určili v CARU, abych clostík brala od 3. - 7. DC. Ovulku jsem musela mít po 15. DC, protože 15.DC jsem teprve dostala pregnyl, tak počítám, že ovulace byla tak o den nebo dva později. Myslím, že ten clostík upraví MUDr. podle délky cyklu. Ačkoliv u mě tedy nevím. Bez duphastonu jsem MS dostávala hooodně nepravidelně.

kristinatynus
23. čer 2016

Ahoj. tak jsem byla na kontrole a skutečně jsem těhotná. Jsem mezi 4. - 5. týdnem. Na ultrazvuku byl gestační váček 🙂

klara39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fabola
25. čer 2016

Ahoj, užívám clostilbegyt a 2x se nezadařilo, máte někdo podobnou zkušenost? Říkám si jestli to má cenu...

sies
26. čer 2016

@fabola zkus ještě 3.cyklus, pak to nemá cenu, je to stejně svinstvo,při dlouhodobém užívání se tvoří cysty ☹

kastanek87
29. čer 2016

holky, mám dotaz 😀 stalo se vám někomu, že jste po pregnylu neměly zvýšenou BT? Respektive MUDr. mi potvrdil proběhlou ovulaci, ale BT je stále někde okolo 36,5. Dnes bych měla být nejspíš 3DPO.

amoorkaa
2. črc 2016

Ahoj holky, o miminko jsme se snažili rok, pila jsem bylinné čaje na podporu, kyselinu listovou, pak mi doktorka napsala untrogestan pro srovnání MS, začínala jsem se bát ze snad neotehotnim. Nakonec mi napsala clostik brala jsem ho první mesic dvakrát denně po dobu pěti dnů a povedlo se!! 🙂 Takže za mě clostik funguje ;)

cocochanel85
11. črc 2016

Ahoj 🙂 tak i my po roce snažení (a to máme všechna vyšetření skvělá) zkusili clostik a vyšlo to na první pokus 😎 začala jsem ho brát od 5DC a Ovu dorazila mezi 16 - 17 DC, dnes 32 DC mam 149 Hcg jednotek 🙂

kastanek87
11. črc 2016

@cocochanel85 tak to moc gratuluji! A měla jsi clostil bez pregnylu?

cocochanel85
11. črc 2016

@kastanek87 chtěla jsem to první měsíc zkusit bez pregnylu, i tak mi clostik dost dal zabrat, neskutečně se mi motala hlava. Ale 14 DC jsem byla na UTZ a jeden folikul měl 25 mm a asi tři další byly menší o dost. Doktor říkal ať se snažíme: 15, 16, 18 DC jsme nevylezli z postele 😀 19 DC žádný folikul..Tak uvidíme, ještě je vše v úplném začátku a raději se ani neradujeme, bojíme se to zakřiknout.

kastanek87
12. črc 2016

@cocochanel85 fakt? Mně clostík jen dost nafoukl břicho 😀 jinak teda nic, za to ten pregnyl mi dal zabrat hodně, takže to zkusím bez něj. A brala jsi jednou denně? Nebo dvakrát? To chápu, po roce snažení... moc na tebe myslím, určitě bude vše v pořádku!

cocochanel85
12. črc 2016

@kastanek87 Děkuji, doufám také že vše bude ok! Brala jsem ho ráno a večer. Dala jsem mu šanci ten cyklus, příští jsme byli odhodlaní jít na IUI 😠 a jak dlouho se snažíte vy?

kastanek87
12. črc 2016

@cocochanel85 no teď to bude 10.cyklus myslím, už to ani nechci počítat 🙂 tak jsem volala k doktorovi a říkal že mám zase brát 1x denně, minule jsem měla jeden dominantní 25mm a druhej 15mm, 10DC, tak že nechce, aby jsme to nepřestimulovali 😀 pregnyl mi sám řekl ať ho vynechám, po té zkušenosti a mám zas dojít 10-12 DC na utz. Tak mi prosím držte pěsti děvčata ať už to konečně vyjde 😅

katkaticha
14. črc 2016

Ahoj holky,
mám na Vás dotaz, i když úplně nevím, zda patří sem. Přesto budu ráda za Vaše postřehy. 🙂
S manželem se snažíme rok o miminko. Teď v červenci jsem brala Clostyl 1-0-1, je to po 5 co ho užívám (brala jsem ho 3 měsíce, pak pauza a teď zase). V květnu jsem prodělala biochemické těhotenství.

V úterý jsem byla na UTZ, děloha v AVF (nevím co to je), endometrium 6mm a vpravo fol 15mm jeden a 13,5 druhý, vlevo drobné. Lékař mi předepsal injekci Ovitrellu, kterou jsem si dnes ráno měla aplikovat.

No a teď můj dotaz, včera odpo jsem začala slabě krvácet, večer to ustalo, ráno jsem si píchla injekci a teď zase slabě krvácím. Našla jsem si, že se může jednat o tzv. ovulační krvácení (jen teda nevím, zda probíhá před, v době nebo po ovulaci). Nikdy se mi nic takového nestalo, tak jsem volala doktorovi a ten řekl, že se může jednat buď o pokles estrogenu, nebo o hodně předčasnou ovulaci... Jak jsem z toho zblblá, tak sem se ani nezeptala, jestli pokud ovulace proběhla, jsem si teď nějak tím ovitrellem nemohla spíš ublížit... 😒

Máte některá podobnou zkušenost? Budu moc ráda za Vaše odpovědi. 😉

Díky Katka

fabola
15. srp 2016

Tak clostil 3x nic. Ted cekam co bude ze ctvrteho

kastanek87
16. srp 2016

@fabola počkej, ty budeš brát v tahu 4 měsíce clostil?

katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobbyna
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
merilina
3. únor 2017

Zdravím a oživuji diskuzi. Jsem 14 dni po vyvolavacce a už 8. den špinim. Problém je ten, ze jsem 2. den začala brát clostik a brala ho až do včera. Považovala jsem to totiž za MS. Dneska však spineni zesílilo a zda se mi, ze MS teprve přijde. Co teď s tím?? Díky 🙂

nikola_w
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horvi02
30. dub 2017

@merilina Ahoj, měla jsem to s clostíkem úplně stejně - špinění přišlo na den přesně dle očekávání a tak jsem nasadila clostilbegyt a dnes jsem dobrala a bolest břicha a vypadá to, že to teprve přijde. Jak to u tebe v únoru dopadlo?

merilina
30. dub 2017

@horvi02 Ahoj, došla jsem na gyndu a tam mi rekli, abych v žádném případě Clostyl znovu nebrala... zas až další cyklus.

horvi02
1. kvě 2017

@merilina Díky za info - no mi se včera rozjela solidně MS (po týdnu špinění! což se mi nikdy nestává) a ve středu mám jít na UTZ a pak na IUI... tak to vypadá, že mám smůlu, protože do středy ještě určitě nebudu ready na ultrazvuk :(

evousek25
15. kvě 2017

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, zda můžu kombinovat clostilbegyt s inofolicem? Inofolic beru třetím měsícem ráno a večer - četla jsem na něj dobrý recenze,tak jsem ho chtěla zkusit. A dr. mi teď napsala clostilbegyt, který mám brát 5 dní (3. - 7. DC). 13. DC mám jít na UTZ. Jen nevím, jestli tyto dvě věci můžu smíchat?

merilina
15. kvě 2017

@evousek25 Ano, můžeš.. jedu ve stejném režimu. Inofolic jsou vitaminy.

evousek25
15. kvě 2017

@merilina Díky za odpověď. Tak jsem na to teda zvědavá.

merilina
16. kvě 2017

@evousek25 No já už takhle jedu 3 měsíce a nic...

evousek25
16. kvě 2017

@merilina já jsem dneska 1 DC. Tak od čtvrtka začnu. Mám ten clostilbegyt zkoušet max. 3 cykly, pak nás dr. pošle do centra na Ivf. Budu věřit, že se zadari.

merilina
17. kvě 2017

@evousek25 tak tak... my už jedeme do Gennetu příští týden.

evousek25
18. kvě 2017

@merilina budu držet palečky, ať vám to dobře dopadne. Pak dej vědět 😉 Já si dneska ráno vzala první tabletku. Snad nebudou žádný vedlejší účinky, jak jsem se dočetla :D