Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

eemilka
Autor odpověď smazal
Zobraz
lanyz
18. led 2013

Ahoj, já beru 3-7 den 1 pilulku a ovulace naskočila super, pak dostanu pregnyl, takže plodné dny mám pod kontrolou, předchozí měsíce mě bolelo v podbřišku a vaječníky ale tak to 5 dnech to přešlo a pak mestruace přesně 24 den, tento měsíc bolesti nepřetali jsem 22 den po menstruaci takže za dva dny bych měla to dostat, ale mám ty bolesti podbřišku pořád, vaječníky taky bolí, bradavky citlivé, zvedá se mi žaludek, a lechtá mě v bříšku těsně pod žebry, ale test je naegativní, já vím, že by se mělo s testováním počkat až do vynechání, ale je mi zle tak nevím. co to je. jsem těhotná??????

fialovetrenky
13. únor 2013

Ahoj, brala jsem 3.-8. DC Clostilbegyt 1tbl. Dnes jsem 31DC, menstruace nikde a TT negativní. Dříve jsem měla cykly 40-45 dní - anovulační. Je možné, že se mi po něm cyklus vůbec neupraví? Měla jsem jít na kontrolní UZV 12.-14.DC, ale bohužel to vyšlo na víkend a pátek, kdy Dr. neordinuje, takže ani nevím, jestli proběhla ovulace.. Nebo je možné, že se ovulace objeví až při delším užívání Clostilbegytu?

denike
18. bře 2013

dievcence, a ako ste nakoniec dopadli? podarilo sa?

tesinka3842
6. kvě 2013

Ahoj holky, byla jsem na hormonálních testech.. testosteron mám v poho ale progesteron pry jen 11,5 což je údajně málo.Prý mám zřejmě anovulacní cyklus.(na změnách v těle to nepoznám nic mě nebolí, ale podle debaty s lékařem, pokud mám bezbarvý a tahavý výtok cca 12.den tak ovulaci mám (a ten mám)... jen ty hormony na to moc nesedí.) napsal mi Clostilbegyt že to prý způsobí ovulaci..(ale co když už ji mám?), že prý mi to nijak nemůže ublížit.. ale mluvil i o Nosifolu. Chci se zeptat, máte někdo podobnou zkušenost? Můžu to kombinovat dohromady? a jak dlouho se ten Nosifol má brát?
Vím, je to zmatené, ale děkuji za případnou reakci.. jsem docela bezradná.. snažíme se sice teprve 3 měsíce ale nechci nic podcenit.. a fakt netuším jak poznat tu ovulaci..:-/ pak mám 15.25. den brát utrogestan jsem z toho docela rozhozená

eemilka
Autor odpověď smazal
Zobraz
tesinka3842
20. kvě 2013

@eemilka ahoj.. už mam v sobě první cyklus braní... ovulaci jsem měla 14. den resp pozivitvní ovulační test... takže teď jen čekat, jestli se zadařilo nebo ne :.) pojištuju to ještě utrogestanem.. tak snad mě takověj příděl léků nezlikviduje 😀 díky za reakci 🙂

eemilka
20. kvě 2013

@tesinka3842 No tak to je bezva, že clostilbegyt zafungoval a ovulace se dostavila. Držím palce, ať se dostaví pozitivní výsledky i na těhotenském testu 🙂

darazv
20. kvě 2013

@fialovetrenky ahojky kukam ze si tehulka tak nakoniec si bola tehotna hned po clostilu?gratulujem 😉

fialovetrenky
20. kvě 2013

@darazv Ahoj, děkuju. už ani nevim, že jsem sem psala 🙂 jj Clostil zabral, akorát ovulace neproběhla ten 12.- 14. DC, ale někdy kolem 29 DC, proto jsem na testu měla sněhobílo a pobolívalo mě břicho.. to jsem čekala MS, a ona ovulace 🙂 Takže mě zabral hned napoprvé 🙂

darazv
20. kvě 2013

@fialovetrenky fuuha dost neskoro ovulka 🙂 ale hlavné je ze si tehotna 😉

darazv
20. kvě 2013

@fialovetrenky este som sa chcela opytat jak si zistila ovulaci?robila si si ovu testy?

fialovetrenky
20. kvě 2013

@darazv Hele, ovulaci jsem právě nezjistila, jak mě bolelo břicho a já to přičítala přicházející MS, tak jsme na to ještě jednou skočili, pak jsem šla na gyn, tam jen ztluštělá sliznic a asi za 4 dny //. Že to byla ovulce mi došlo až potom, když jsem se koukala, kdy asi mohlo dojít k oplodnění, že ta bolest břicha byla u ovulace a ne před menstruací.. Jinak ovu testy jsem nedělala.. neměřila jsem ani BT.

jzizala
24. kvě 2013

ahoj , chtěla bych se zeptat ,jestli jste měli při ovulaci,taky tak nafouklé břicho a jestli to potom po ovulaci taky přešlo. Měla jsem ovu po clostilbegytu v sobotu podle ovu testů a v neděli výrazná úleva,břicho trochu splasklo a už mě to přestalo bolet. Jinak pátek a sobota byly teda výživný.Pořád ale kalhoty nedopnu,ale už nic nebolí.Snažili jsme se jen v sobotu tak doufám,že to nebylo málo🙂

esperanza1
24. kvě 2013

Ahojte!!!Viete mi poradit? Dnes som v 24.DC. Od 2.-5.DC som brala clostilbegyt (4. mesiac). Dnes mi doktorka povedala, ze ovulacia este neprebehla (2 folikuly), a ze to moze byt sposobene uzivanim clostilu...Citam, ze eemilka ovulovala po clostile az 25. den... Tieto dni mam vsak skor pocit, akoby mi mala uz prist ms (nejake to pichnutie v podbrusku, citlive prsia), co by za normalnych okolnosti matematicky aj malo byt.
Zaroven som sa dnes dozvedela, ze mam ureaplazmaticku infekciu, a tak nam aj s manzelom dr. predpisala antibiotika. Dohodli sme sa na dalsej navsteve, ked pride menstruacia alebo po uziti antibiotik na ureaplazmu pocas 10 dni. Myslite, ze by som mala zacat brat hned antibiotika alebo radsej pockat, kym pride ms, popripade po prebehnuti ovulacie (hmm, bazalna teplota u mna velmi nefunguje, tak zistit presne, kedy ovulujem, je tiez tazke). Dr. mi tiez povedala, ze pri brati antibiotik sa nemame snazit....

eemilka
25. kvě 2013

@esperanza1 jj, je to tak, já jsem měla ovulaci až na samém konci cyklu a ještě k tomu byla doprovázená slabým špiněním, které jsem přikládala blížící se menstruaci. Takže fakt, že jsme v těch dnech zplodili potomka, mě velmi překvapil 🙂

dinnuska
27. kvě 2013

Děvčata kolik v lékárně doplácíte za Clostík?

johanka139
27. čer 2013

nezbyl některé z Vás Clostilbegyt? Stačí jedno balení, cenu repektuji. Děkuji. krodosky@seznam.cz

nelamas
17. črc 2013

Ahojky, jsem tady nová, ale s clostylem už nějakou zkušenost mám. Jen teda s tou ovulkou je to divný. Teď jsem 15 DC a testovala jsem od zacatku uzivani 5DC až do 14 DC a pokaždé na testu vyskočily dvě čárky, tak jsem z toho zmatená.
Jinak loni v srpnu asi po dvou cyklem jsem s clostíkem otěhotněla, jen to nedopadlo dobře, takže teď od května se snažíme znovu a tento cyklus je už třetí a pak už ho nemám tak nevím, co se bude dít. Jsem už z toho psychicky vyčerpaná. Přeji nám všem ať se, co nejdřív zadaří !!!! Jinak já mám pocit že jsem doplácena kolem 70 Kč, ale nevím to jistě. Hezký den!

kocka5
31. říj 2013

Ahoj, tento měsíc jsem poprvé brala Clost ..... 5-10 den, pak jsme se pro jistotu snažili a protože mám obvykle ovu 17-18 den, dělala jsem testy na ovu od 15 dc.............a vůbec nic.

MS nikde, jsem 42 DC.....dnes jsem si dělala těhu test a byl pozitivní. Nic si o tom nemyslím, hodněkrát neukazoval nic a já byla z toho špatná. Teď něco ukazuje a já se bojím. Hrůza....asi to nechám tak..... a počkám. Mám strachy. 😒

fifa79
11. lis 2013

@johanka139 :je to ještě aktuální

zuzkazuzu88
3. pro 2013

ahojky holky,tak se taky přidávám mezi uživatelky clostilu 🙂 Brala jsem 1tbl denně 4-8 DC,dneska jsem 11 DC,zítra jdu na pregnyl tak jsem zvědavá kdy přijde ovulka.UTZ mi dr. zatím dělat nebude.Doufáme,že nám clostík pomůže,snažíme se už dýl jak rok 😒...jinak jsem za něj doplácela 6 Kč 😀 😀

petusinkaa
3. pro 2013

Ahoj holky, také bych se chtěla přidat jako nový uživatel Clostilu. Beru od 5DC 2x1 5 dní. Dnes jsem 7DC. Na UTZ jsem pozvaná 13DC. O mimi se snažíme už dva roky. Ještě žádné nemáme. To čekání je hrozný. Doufám že clostil zabere.

najkyna
24. dub 2014

Reakce na protoze nevim jiste jestli to je timze sem tehu ale myslis si ze kdybych la ted na kontrolu tak by asi nic nepoznal kdyby byla jenompardni tehu nemyslis

najkyna
25. dub 2014

@alushka chci se zeptat kdo mi poradi 21.4. sem dobrala prasky clostik adneska je to 4 den co me porad boli podbriskem je to ztech prasku nebomuzu byt tehotna chvilkami jemi ipsatne a chodimporad na zachod prosim o radu

najkyna
25. dub 2014

ahoj chcisezeptat spis zadnou anakou dobrou radu ci zkusensot 21.4. sem dobrala prasky clostik adneska je to 4den come boli v podbrisku ajemi chvilkami spatne je to tema praskama nebomuzu byt tehotna
@eemilka

alushka
25. dub 2014

@najkyna a kolikaty jsi den cyklu? Ja jsem ho brala pri prvnim mimi 3-7 DC a pri druhem myslim 5-9DC a ovulace byla 14, resp. 15 DC a v den ovulace me bolelo bricho a citila jsem tzv.ovulacni bolesti. Nezadouci ucinky jsem nemela.
Podle pribaloveho letaku: Vzácné nežádoucí účinky (<1 %)
Gastrointestinální poruchy: zácpa, průjem, akutní břicho.
Takze to muze byt z toho

najkyna
26. dub 2014

no ja sem brala clsotik 5dni a ja toi prave neumim pocitac kdy budu mit ovulaci mohla bys mi poradit ja zacala brat clostik 17dubna a brala sem ho 5dni a dobrala sem prasky 21dubna sem dobralůa mohla bys mipoct dekuji kdy asi mam ovulaci mela sem strasne bolesti bricha tak to bylo asi ovulace vcera
@alushka

alushka
26. dub 2014

@najkyna to těžko říct, kdy a jestli budeš mit po clostilbegytu ovulaci. Ovulace se nejlíp určí, když se meri bazální teplota a používají ovulační testy nebo to vidi lékař na utz.
Ja jsem mela ovulaci za 7, resp.za 6 dni po dobrani poslední tablety. Ale je to hodně individuální. Mohla jsi mit ovulaci včera. Muzes ji mit az zitra.
Zkus si udělat ovulační testy

najkyna
26. dub 2014

@alushka no je tomozny protoze vcera semmea strasne bolesti v podbrisku a mam ty bolesti tebas dva dny po sobe a takhlenc ja mam tedka ocekavat mestruaci 9kvetna a pred menstruaci mame ovulaci ale ja neim to sepoci 14 dn pred nez dostanu menstruaci to semusime snazit od tedasi az do toho 9kvetna vid abych to nedostala a dnska rano semmela takove boleni prsou jak bysemi napinali chvilkami muz to byt nakypriznak ze sem teohtna dekuji