Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

ebro
11. kvě 2014

@najkyna No každý ti má jinak. Ale počítá se ti od prvního dne menzes. Takže já měla ovulaci 18ty den,ale nejběžnější je ten14. proto je dobré dělat si ovul. testy, nebo nejlépe k tomu doktoru na ultrazvuk, ten mi řekl kolik a jak dozrává folikul. Tak doufám holky že vám to oboum dopadne dobře 🙂

evelinask
12. kvě 2014

@najkyna ahojky. Ja byla v lázních, tak pisu az teď. Co menstruace, dorazila a nebo jsis uz dělala testik. Urcite napiš, jsem strašně zvedavá a moc na tebe myslím, aby ti to dobře dopadlo. Me menstruace zatím nedorazila, ale testik si nechám az na později. Ještě pořád muže mrcha dorazit, tak nechci byt zbytecne zklamana. Počkám ještě pár dni. Tak se urcite ozvu, když bude něco nové. I ty napiš, budu čekat a moooc ti držet palečky 😉

najkyna
13. kvě 2014

@evelinask ahojky no me mela dorazit v pondeli menstruace a jeste nedorazila tak mam 1den spozdeni ale to jeste nemusi nic zamenat porad to muze dorazit ja si taky jeste nedelala testik nechci nato spechat jinac ti taky drzim palečky aby ti to dobre dopadlo 😉

pigi18
14. kvě 2014

Ahoj holky jsem tady nová a budu velice ráda,když mě mezi sebe přijmete.

Minulý rok v dubnu jsem měla mimoděložní těhotenství,přišla jsem o vejcovod,s tím,že ten druhý je bohužel nějaký pry poškozený endometriozou,ale je průchozí,špatně akorat pulzuje :( ale šanci na otěhotnění přirozeně mám 80% s tím,že 20% riziko mimoděložní. Chtěla bych poradit,už je to dva roky co se snažíme. Beru clostilbegyt,který mi vajíčká vytváří a dost velké na to,abych dostala injekci Pregnyl,vše funguje doktor nám vždy řekne,kdy je nejlepší den otěhotnět,ten den tak nějak vyjde,ale i přesto se nezadaří zapadnout jak je to možné?co je špatně?šla by některá z vás na umělé i když stále má šanci přirozeně?

Mnohokrát děkuji za odpověď

evelinask
14. kvě 2014

@pigi18 ahojky. Urcite se přidej 😉 . My se snažíme přes rok a bohužel zatím nic. Před měsícem a půl jsem byla na laparoskopii a odoperovali mi endometriozu, naštěstí jen povrchovou. Ale i když jsem po operaci, oba vajecniky, vejvovody i deloha jsou v pořádku, tak mi bylo řečeno, že vzhledem k věku-36 a endometrioze je šance ba prirozene otěhotnění mala. Zatím to ale nevzdavam. Ted jsem po prvním cyklu s Clostikem a Duphastonem, ale zrejme to nedopadlo ☹ . Tak budu zkoušet ještě 2 cykly a pak asi navštívím CAR, i když do umělého se mi zatím moc nechce. Ale když se ani přes léto nezadaří, tak asi budu muset. Muzu se zeptat, kolik ti je? Když máš dobrého gynekologa, tak ti urcite poradi, co je pro tebe nejlepší. Ja moc spokojena nejsem, tak zvažuji, že moji Dr.vymenim . Kolikátý cyklus bereš Clostik? Jinak držím palečky, ať se brzy zadaří 😉

evelinask
14. kvě 2014

@najkyna ahojky. Tak u me to bohužel vypadá špatne. Včera jsem si dělala testik a byl tam docela slusne vidět dušik druhe čárky. A dnes jsem mela od rána křeče a pobolival me podbřišek. Ted večer jsem začla malinko špinit, takže zítra to zrejme dostanu. Jen me mate ten slabe, ale přeci pozitivní test. Možná tam neco bylo, ale neudrželo se to ☹ . Tak doufám, že ty máš vice štěstíčka 😉 . Me teda čeka další měsíc s hormony. Snad bude úspěšnější 😉

pigi18
14. kvě 2014

@evelinask
Ahoj,
Bude mi letos 28let,snažíme se už dva roky a clostillbegyt beru snad už 3cyklus po třech,takže po 9té...můj gynekolog je super,řekl,že už nemá cenu mě takhle trápit ať jdu na CAR máme poslední cyklus tak uvidíme,pak volám a objednávám se tam. Taky to je to poslední co bych chtěla,ale miminko si moc přejeme a když to už ani takhle nejde i přesto,že vajíčka rostou,pichají mi injekce na prasknutí,vím,kdy mám největší šanci a milujeme se v ten den a pořád nic,tak už tam je něco asi špatně :( bohužel jsem taky prošla endoškou,která mi zavinila to první mimoděložní a ten druhý zničený vejcovod,takže asi takhle no :( takže už asi budu přemýšlet o tom umělém není na co čekat....děkuji i tobě přeji mnoho štěstí,hlavně psychika je důležitá,vím,že se to říká snadno,ale je to tak....

evelinask
14. kvě 2014

@pigi18 no podle toho, co pises, je to uměle asi dobra volba. Ja vim ze Clostik nasazuji nanejvýš 2x 3 cykly, nejlépe 2 tbl denne. Takže jestli jsi už musela absolvovat 9 cyklů po třech tabletách denne, tak je to pro tělo asi hodně velka zátěž hormonů. Uměle bude větší šance na úspěch. A myslíš, že bys zkoušela IUI a nebo rovnou IVF. Ja když to totiž zvažuji, že bych do toho šla, tak bych rovnou chtěla IVF. Ja si totiž myslím, že když jsem teď v pořádku, presne vím kdy je ovulace, snažíme se v ten den a přesto nic, tak by i ta inseminace nedopadla. A byl bylo by to jen delší čekání a stres. Je mi tak smutno, jak vsechny me kámošky kolem tehotni a rodi a ja pořád nic. Jen pořád slisim, jak na to nemam myslet. Copak to jde, když pořád sleduji ovulku, abych ji neprosvihla a pak následuje planovane tulenicko a znovu 2 tydny čekání, jestli mrcha dorazi a nebo ne. Jsi statečná, že už to zvládáš takhle dlouho. 😉

pigi18
14. kvě 2014

@evelinask
Taky si myslím,ze už je na čase do toho jít a myslím si,ze u me by asi taky IUI neuspělo,takže rovnou IVF. Je to těžké na to nemyslet, i když psychika taky děla hodně ;( no už pomalu a jistě to nezvladam jsem vyčerpána ;( ale pro miminko vše ;)

najkyna
15. kvě 2014

@evelinask ahoj tak toje mi lito ale pokud se ti ukazal tests pozitivni mozna se mimi zahhnizdilo a spinis neztracej odvahu muze to dopadnout ze dobre

evelinask
15. kvě 2014

@najkyna Ahoj. Tak dnes mi ta mrcha dorazila v plne sile, takže od soboty začínám brát znovu Clostik. A co ty? Už jsis dělala testik? Držím palce, aby tam byly // 😉

najkyna
16. kvě 2014

@evelinask aoj e to taky vcera dorazilo a ja zacnu brat clostik az paty den menstruace tedy az mito skonci ja uz nemuzu fakt pritel de na ten speriogram tak uvidime jestli je trabs nema slabe nevim ja nevim co cely mesic sme se snazil denne i 3x za den nekdy jenom 1x ale byl to celi mesic neni mozny abychom se do toho etrefili neco asi neni v poradku 😢 😢 ☹

evelinask
30. kvě 2014

@najkyna ahojky. Tak jak se máš? Absolvoval přítel ten spermiogram? Jestli jo, tak doufám, že dopadl na výbornou 😉 . Jinak ja mela v týdnu ovulaci, i když teda přesně nevím kdy. Něco jine řekla gyndarka, něco jine ovulační testy, tak jsme se snažili pořád. Teď už jen čekat 2 týdny, a doufat, že se to povedlo. Moc na tebe myslím a doufám, že to nevzdavate a pěkně se snažíte. Tenhle měsíc ti to urcite dopadne a budou tam dvě // 😉.

michelka01
24. črc 2014

Ahoj holky jsem tu nova..brala jsem 3 měsíce HA kvůli cyste a 19.6. Jsem mela normální menstruaci.začala jsem brát clostik 5.-9.Z ovulacnich testu jsem byla zmatena.takže ani pořádně nevím kdy jsem ji mela.ted už mám 8. Den zpoždění ale poboliva me v podbrisku.test mi vyšel negativní. myslíte ze je ještě třeba na test brzo?s přítelem se o mimi snažíme.je mi i chvílema na zvracení a porad brkam...díky za odpověď

ominki
20. srp 2014

@michelka01 Ahoj Michelko, tak co, těhule anebo stále snažilka? 🙂

michelka01
21. srp 2014

Ominki: tak nic.po 10 dnech zpoždění přišla mrcha ☹ tak asi posunuty cyklus...uvidíme ted.podle délky cyklu bych to mela dostat 4.9.tak uvidíme no

michelka01
21. srp 2014

@ominki tak nic.po 10 dnech zpoždění přišla mrcha ☹ tak asi posunuty cyklus...uvidíme ted.podle délky cyklu bych to mela dostat 4.9.tak uvidíme no

veruvac
3. únor 2015

ahoj. takže už druhý měsíc beru clostib. první měsíc nevyšel a ani na ovulačním testu se nic neukázalo..bolest břicha mám stále a to jsem měla i než sem ho začala brát - vždy po menstruaci...je mi blbě, jsem bez nálady a dr. má dovču..navíc mě zaráží že všechny píšete že chodíte na sono a ona mě ještě nic nedělala, ani nějaké testy z krve nic, prostě jen prášky..no v pondělí jdu zase tak jestli se nic nezmění tak zkusím změnit gyn.. jedno dítko už doma mám a to bylo bez problémů tak proč u druhého fakt nechápu..no ale do těla nikdo nevidí..už jsem z toho unavená...těhotenství si přeji, ale snad malinko víc ať skončí všecky tyto prášky a bolesti atd..

katkavfr
16. bře 2015

ahoj zlaticka prosim nemate nekdo prebytecnych 5tbl clostiku?? :-*

valeri10
2. lis 2015

ahoj holky prosím mám dotaz - přišla po clostiku ovulace dřív nebo naopak později?

lenusaak
4. lis 2015

@valeri10 ahojky🙂 asi ti uplně neporadím, ale ja užívala ted clostilbegyt prvni cyklus 3-5 DC 1-1-1 a 5-7DC 1-0-1, ovulace ale u mě neprobíha, takže jsem byla na meřeni folikul 14 DC a byly už krásne dozrálé , takže kdyby u mě probíhala ovu měla bych ji kolem 14-16 DC, takhle jsem musla dostat Pregnyl na vyvolaní. Asi záleží hodne na davce jakou máš. Zkoušej ovu testíky🙂))) 🙂

jituli10
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
veruncik12
1. bře 2016

dobrý den já beru teprve 10 dni utrogestan a dostala jsen o 5 dni menstruaci dřív to se mě srounala ale do toho budu brát clostilbegyt tak se chci zeptat kdo stim máte skušenosti a jestli nekdo brzo otěhotnel?

taramix
19. kvě 2016

@veruncik12
Dobrý den, my se snažili o mimčo 3 roky. Už jsme to vzdávali nakonec nám dr. předepsal clostilbegyt a hned další cyklus se povedlo a čekáme dvojčátka 🙂 Neztrácejte naději 😉

kristinatynus
26. kvě 2016

Ahoj holky, hlásím se mezi Vás. Tento cyklus jsem brala clostík od 3 - 7.DC. Dneska jsem byla v CARU na měření folíků a mám jeden 17,5 mm. Dostala jsem injekci pregnylu, takže po nadcházejícím snažení se uvidí co z toho bude. S přítelem se snažíme 21 měsíců a pořád se nic nedělo, tak jsem vyhledala CAR a clostík byl první věc, co mi napsali a taky inofolic. Zjistili mi také syndrom PCO, takže mi hned vlastně odpověděli na otázku proč se mi tak dlouho nedařilo otěhotnět.

kaktusy
2. čer 2016

JÁ. .JE. UŽÍVAL.A.:3.-7. DEN :14 .OVULACE A TED JE MÉMU SYNOVY 6 MĚSÍCU 🙂 DRŽÍM.. PALEČKY AT SE ..VÁ.M ZADAŘÍ 😉 JAKO MĚ

sies
14. čer 2016

Holky myslíte že když budu používat clost 5.-9.DC tak by mohla být ovulka 14 DC?

katkavfr
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kristinatynus
15. čer 2016

Holky, nechci dělat ukvapené záběry, ale asi se mi zadařilo. Mám pozitivní testy, ale MUDr. na ultrazvuku zatím viděl jen zvětšenou dělohu a zvýšenou sliznici. Příští týden jdu na kontrolu, tak snad už půjde vidět mimi.

sies
15. čer 2016

@kristinatynus tak to je pozitivní zpráva,gratulace. A kolikátý den cyklu jsi měla ovulku při brani clostiku? Taky mě to teď čeká..ale někdo píše dávkování clostiku 3.-7.DC a někdo 5.-9.DC, jsem z toho jelen.