Užíváte Clostilbegyt? Kolikátý DC máte ovulaci?

amona
7. kvě 2012

Dneka jsem dobrala 5 denní dávku clostilbegytu, jsem 7 DC a mám bolesti v podbřišku, tak si tak říkám, jestli ovu nebude třeba už tak 9-10 DC...jaké máte zkušenosti?

alushka
7. kvě 2012

Brala jsem Clostibegyt od 3-7 DC a ovu mi to nijak neposunulo, mela jsem ji normalne 14 DC, ale podle me je to individualni,rozhodne bych byt tebou zkusila OVU testy🙂

amona
autor
7. kvě 2012

já právě na ovu testech jedu už od začátku roku a bez uspěchu. Minulý měsíc jsem měla MS dokonce až 24 DC z běžně 30 denního cyklu, takže mi to mudr. chce posunout na dřív...tak jsem zvědavá kdy to asi bude. V pátek jdu na sono, ale abych do té doby něco nepropásla...:D

amona
autor
7. kvě 2012

@amona a myslíš, že ti clostík v něčem pomohl?

amona
autor
7. kvě 2012

@alushka a myslíš, že ti clostík v něčem pomohl?

alushka
8. kvě 2012

@amona myslím, že jo, pak jsem otěhotněla, ale asi až 3 cyklus, co jsem to brala, ale u mě bylo víc problémů než že bych neměla ovu, takže záleží, kamarádka měla endometriozu a neměla ovulaci a pro Clostilbegytu otěhotněla, ale dr. ji nasadila rovnou 2 tbl. (mělo by se zaínat1 tbl.) a má dvojčata🙂

lenuli123
25. srp 2012

@alushka
@amona Ahojky HOLKY. Vím, že už je to dlouho, co jste se bavili o clostilbegytu, ale já bych měla také dotaz... Jak to tedy zabralo na Vás? Já v pondělí jdu na KO ultrazvuku, jestli rostou, nebo nerostou vaječníky moje, ptž mám první cyklus s clostibegytem za sebou. Měla jsem utrogestan a pak ten clostilbegyt. Měly jste nějaké vedlejší účinky. Já mám návaly, což vůbec neznám, takže je mi to dost nepříjemné a jinak mi příjde, že malinku, ale přibírám, tak nějak se začínám oplacávat. 😖 NO, jsem fakt zvědavá, co mi v pondělí řekne. Prosím napište, jak jste na tom, at v tom nejsem sama, díky moc, LENKA. 😵

amona
autor
25. srp 2012

@lenuli123 Ahoj Leňuli, můj první cyklus s clostilbegytem byl hrůza. Nejen že ovulace (kterou jsem normálně mívala kolem cca 20 DC nebyla vůbec), ale měla jsem docela výrazné bolesti podbřišku a to celou druhou půlku cyklu...:( Druhý kolo už bylo co se týče bolestí lepší, navíc už byly i výsledky stimulace a to krásná ovulka. Třetí cyklus byl asi nejlepší, ovulka proběhla 2 dny po předpokládaném termínu- výpočet mojí mudr., tělo bylo pěkně nachystané, dokonce jsem měla i pár dní slabě pozitivné těhu testík, ale nakonec to nedopadlo... Teď se nesnažíme, hormony jsem vysadila, ihned jsem shodila 2 nabraná kg...🙂 ..... Opravdu ti mohu říct, že celé 3 měsíce co jsem clostík užívala , jsem byla hrozně nafouklá...:( A ty návaly jsem taky měla ale jen první cyklus. Ale co bychom pro to miminko neudělaly, že! 🙂)

lenuli123
26. srp 2012

@amona Ahojky Amonko 🙂 díky za odpověď. Já vím, že to na každou zabírá jinak, ale vidím, že ani u Tebe nebyl úspěšný... já jsem opravdu zvědavá, jak to bude u mě. Ještě k tomu všemu mi zjístili sníženou funkni štítné žlázy, takže beru prášky, každé ráno půl prášku, takže nevím, jestli ty nevolnosti, jak jsem psala, nejsem i z toho, ale když jsi měla návaly z clostíku, tak to bude něco z toho a něco asi z toho. ACH JO. 🙄 Cítím se fakt děsně,jím normálně, hodně piju, ale cítím se, jako před MS, nebo v průběhu a to mám už dávno PO. Ach jo, fakt. Máš pravdu, co bychom pro mimi neudělaly - ale zase na druhou stranu, než se nám to povede, tak opravdu nechci být 100kilová holka. 🙄 😔 přece když nám ty prášky nesedí, tak nám musejí dát stejně dobré, ale jiné...tak se to dělá i s ANT, ne? 😨 No, uvidím...zítra jdu na tu KO, myslím a cítím to tak, že mi nic dobrýho neřekne. Jinak bolest v podbříšku mám taky..některé dny je to šílený a někdy jen tak píchání, ale fakt se dá říct, že mě to bolí stále. Uvidím no. A ted mi prosím tebe napiš, proč už se nesnažíte? Nějaké problémy máš, nebo co? 😨 😒 Ještě jednou díky za odpověd a napiš, děkuji. 😵 😵

amona
autor
26. srp 2012

@lenuli123 Poraď se s mudr. uvidíš, co ti řekne. Mně se má mudr. přímo zeptala jak clostík snáším, a když jsme ji řekla, že žádná sláva, tak mi řekla, že zkusíme max 4 cykly a pak přejdeme na jiné způsoby...🙂
No a my se nesnažíme proto, že jsem po ukončení RD v červnu dostala v práci nečekaně výpověď pro nadbytečnost, takže jsem byla k tomu datu nezaměstnaná a do této situace jsem nechtěla přivést na svět další dítě...🙂 Naštěstí jsem brzy získala práci jinou (paradoxně lepší, zajímavější..🙂, takže jsme se s manželem domluvili, že budu nějaký čas pracovat, užijeme si dovolený u moře, já si projedu kurzy NJ, Aj abych si "oprášila" znalosti, dokonce kvůli práci plánuji i naučit se částěčně italštinu..🙂)) Asi to tak mělo být...snažili jsme se rok a stejně nic, tak teď je čas asi na rozvoj sebe sama a za čas (dávám tomu max 2 roky...:DD), se začneme snažit znova...🙂

lenuli123
27. srp 2012

@amona Díky za vyčerpávající odpověd 🙂 já tetím k dokt. a uvidím, co mi teda řekne, zatím 😵

amona
autor
27. srp 2012

@lenuli123 Tak pak písni jak jsi pořídila...🙂

lenuli123
27. srp 2012

@amona Ahojky, tak dneska jsem tam byla. Ach jo..vajíčka nerostou,clostík nezabral. Tak mi řekla, že by bylo nejlepší, aby jsme to do Vánoc nechali odpočinout a všechno dozrát, až se mi ta štítná žláza dá do kupy a pak mám přijít, nasadíme clostík a snad to půjde. Jsem malinko zklamaná,smutná...ale hned jsem si zase řekla, tak budu ještě pracovat, pošetříme penzíky ze dvou platů...užijeme ještě jeden druhého a prostě pak to půjde. No booože, nejsem jediná, co to nemůže mít, jak si řekne. 🙄

amona
autor
27. srp 2012

@lenuli123 Ach jo...Tak to mě mrzí! :( Ale i když je to těžké, tak mudr. má asi pravdu. Pokud jsou tam nějaké problémy se štítnou žlázou, tak to na to může mít velký vliv a je potřeba napřed vyřešit toto a pak se vrhnout na "další"...🙂 Já si to naše neuspěšné snažení taky pěkně oplakala a teĎ jsem s tím už vcelku smířená, že hold otěhotněly skoro všechny moje kamarádky v okolí, jen nám se to prostě nepovedlo. Ale není všem dnům konec a za rok už můžeme mít obě v náručí nějakýho toho mimoša! :D Hlavu vzhůru, užívej si nákupy, výlety, diskošky....... a až bude ten pravý čas, tak objevíš nA testíku // ! 🙂) Držím pěsti!

lenuli123
27. srp 2012

@amona Díky moc!!! 😵 já to taky se aspon snažím také tak brát...prostě až to má přijít, tak to příjde. Jsem ráda, že to tak i přítel bere a je v pohodě. Ona mi říkala, že kdyby jsme to hnaly hodně práškama, tak by se nám to MOŽNÁ povedlo, ale není 100%, že mimiša donosím a bude zdravé, nemá to smysl. Huntovat své tělo a pak nervy...víš, jak. Dohodly jsme se, že štítnou žlázu spravíme práškama, euthyrox jím už 3týdny a v říjnu jdu na KO, tak uvidím. A v lednu na gyndu, díky ještě jednou moc!!!!!!!!! 😵

maximka33
6. zář 2012

ahoj holky, přidávám se do diskuze. od soboty beru clostilbegyt a 12. den cyklu mám jít na utz. netuším,kdy asi bude ovulka? normálně u mně tak 20. den..

maximka33
10. zář 2012

berete někdo clostilbegyt?

maximka33
12. zář 2012

nikdo nebere clostylbegyt?

mijunek
16. říj 2012

maximko já ho beru, teda mám za sebou první cyklus, kdy jsem brala 1-0-1 třetí až pátý den cyklu 😉 a čekám, co se bude nebo nebude dít..., na UTZ mám přijít až po třetím cyklu, když se nezadaří...a v mezičase si budu hledat práci, bo jsem za 14 dní po 11 letech nezaměstnaná... 🙄

nikolav
16. říj 2012

Taky mám nasazení Clostilbegyt první cyklus. Dělám si od 8DC ovu testy a zatím jsem neměla testovací čárku stejnou a nebo silnější než je ta kontrolní. Ta čárka je tam dost viditelná, ale jak říkám nedotáhla jsem to ještě ani na úroveň té kontrolní. Dnes jsem 15 DC. Tak jsem zvědavá co z toho bude :-/. Jinak já jsem měla návaly taky a dost blbou náladu!

mijunek
16. říj 2012

@nikolav tak já jsem dneska 10 DC a nějak se mi ovu testy dělat nechtějí, no nevím, ale takový to "z povinnosti" mě "přejde chuť" na cokoliv, ale nepůjde-li to jinak... 😒

nikolav
16. říj 2012

@mijunek já ovu testy dělám, ale přijde mi, že se vůbec nic neděje. Což mě sere fakt!

mijunek
16. říj 2012

@nikolav no a proto já je nedělám 😀 bo bych se leda tak nasrala 😀 ale ono to nějak dopadne, nebudu to hrotit, ikdyž je mi 31, v květnu samo odešlo...od té doby se mi rozhodil totálně cyklus, včil jsem bez té práce, jedno k druhýmu - musela bych se zbláznit, pokusím se najít si druhou práci, teda o to se pokouším už delší dobu a bohužel marně a pak třeba někdy...

nikolav
16. říj 2012

@mijunek No já mám i jiné zdravotní problémy a bylo mi doporučeno, že bych měla otěhotnět co nejdříve. Proto mám Clostilbegyt jen na dva cykly a pak mě čeká CAR. Naštěstí máme oba dva práci na dobu neurčitou. Dům a tak. Takže nám brání už jen to, že to nejde.

mijunek
16. říj 2012

@nikolav ty tak mě napadlo, když máš jenom na dva cykly, jeslti by nebylo lepší "nesledovat" ovulku tak přehnaně a spíš sexovat, jakože psychika podle mě dělá taky hodně, beru to tak, že já jsem typ - ve všem - když něco "musím" tak tím spíš mě to dopředu otráví a já se na to vykašlu... 😉 každopádně ti držím palce, aby se co nejdřív zadařilo

nikolav
16. říj 2012

@mijunek sledovat to musím už jen proto, že já i manžel máme směny. A já mám teď hodně nočních a dost se teď míjíme. Takže asi tak.

maximka33
16. říj 2012

holky, já jsem 12DC, a v pátek bude inseminace, čili někdy kolem poledne ovulace! zítra si tedy dát ještě injekci na uzrání vajíčka. tentokrát clostil asi zabral, ovulace vychází na 15. den cyklu, minulý cyklus to bylo 19. den.

mijunek
16. říj 2012

@nikolav aha, tak to potom jo...
@maximka33: tak ti v pátek budu držet palce, aby bylo vše ok....

anulaa
3. led 2013

@mijunek
@amona
Ahoj, Clostil jsem užívala tento cyklus poprvé, a to 2.-6. DC. Většinou ale čtu, že se užívá 5.-9. DC, a tak se chci zeptat, protože vidím, že jste jej braly taky dřív než 5. DC, jesli vám uspíšil ovulaci? Přijde mi, že jsem ji měla už 11. DC, oproti nestymulovanému, kdy byla cca 13.-14. DC. Díky předem za odpověď...

amona
autor
9. led 2013

@anulaa Ahojk,y neřekla bych že mi ovulku nijak uspíšila...ale každý na ty hormony reaguje jinak...:( Přeji ti pěknou ovulkua brzy // ! 🙂)

lanyz
14. led 2013

Ahoj holky, tak vám musím napsat jak jsem na tom já. 2 měsíc beru clostybegyl to 3 - 7 den cyklu vždy 1pilulku. 1 měsíc jsem myslela, že se zblázním, bolest podbřišku a tlaky na vaječníkách. 12 den jsem šla na uz kde doktor zjistil vajíčko 1,8cm velké a tak píchl pregnyl. Bolesti jsem měla až v podstatě do další mestruace. Teď mám 2 měsíc za sebou i pregnyl, vajíčka pěkně dozrálá, ovulace úžasná a tak čekám co bude. testovat budu o tomto víkendu, protože po pregnylu je skoro až do 10 dne test pozitivní. Už 3 den mě lehce tak krásně šimrá pod žebrama, mám návaly na zvracení, bolesti a tlaky taky, tak jsem sama zvědavá, jak dopadnu. Na to, že jsem ještě před 3 měsícema ovulaci neměla vůbec, tak to zabralo dost dobře. Máte někdo zušenosti s pregnylem? díky za info Zuza