• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vřídek na děložním čípku, měla jste to některá?

20. května 2012 
Ahoj holky.Chci se zeptat.Asi pře 4 lety mi dr.řek že na děložním čípku mám vřídek,ale že to není nic vážného a že to budeme řešit až po dětech.Moje 3 kamarádky to taky měly,ale jejich dr.to řešil hned a byly to odstraňovat,nějak vypalovat.Měla jste to některá taky?A jak to řešil váš dr?
30. dub 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky jsem měla na čípku vřídek, lékař mě o něm jen informoval, ale více to neřešil ...
říkal, že je to celkem běžná záležitost, tak nevím :confounded:
30. dub 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusinecka já měla vřídek na čípku asi před 9-10ti lety,,, tak mi ho dr vypaloval,,, ale bolelo to jako prase, tak mi to neudělal celý, jen část,,,, a teď o tom už nikdo nemluvil, že by to tam něčemu vadilo, a když jsem se ptala svého současného Mudra, tak mi řekl, že je to teď v pořádku, sice tam je, ale ničemu nevadí....
30. dub 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajiskazemlyna
@romca13 Holky děkuji za zkušenosti,pořád nad tím uvažuji a říkám si jestli někde dr.neudělal chybu,ale asi né :wink:.Hned jsem klidnějšííí :grinning:
30. dub 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusinecka mě tenkrát řekl, že se to většinou vypaluje až po porodu,ale že jsem ho měla docela velkej, tak mi část vypálil už tenkrát a teď se nový dr k tomu nějak nevyjadřuje,ale po porodu, jak půjdu na preventivku, tak se ho znovu na to asi zeptám, jak to s tím vřídkem vypapá
30. dub 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barusinecka ja jsem si na čipku nahmatala vřidek a šla ke gyn. dr. ale nic mi neřekl že tam mám vřidek.
30. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to moje dr. taky jednou na kontrole řekla, že ho tam mám. Že prý to nic není, že jen kdybych špinila, tak mám přijít. Nešpinila, nepřišla a na další kontrole za rok už nic. A teď na kontrolách v těhu u nové gyn. v pohodě :slight_smile:
30. dub 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic to není, taky se mi o tom MUDr. kdysi zmínila, že to občas může dělat špinění (po sexu, po vyšetření), ale nic mi s tím nedělala...Před rokem jsem řešila zánět čípku, ale o tom vřídku už mi nikdo nic neříkal tak třeba zmizel sám...ale prý to má skoro každá druhá...takže pokud máš výsledku cytologie ok, nešpiníš a jsi bez problémů, tak bych to nechala být...
30. dub 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13
@ashlee
@pavluska01
@lucille85 Holky moc děkuji za odpovědi,jsem už klidnější.Jinak žádné problémy s tím nemám,ani nešpiním takže děkuji za uklidnění :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Někdy jich tam cítím dva i tři,ale pak zmizí,jeden ale pořád zůstává.No,po porodu to snad vyřešíme.Děkuji holky ještě jednou a přeji krásné slunečné dny :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ...
30. dub 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Taky jsem to měla, nebo ještě mám, nevím....dr. se jen zmínila při prohlídce, měla jsem jít na kontrolu po 6m, ale nic s tím nedělala. Nová dr. se o tom nezmiňovala vůbec. Teď mám doma prcka a chcem ještě další, tak nevím jestli to vůbec něčemu vadí. Někde jsem slyšela, že se s tím něco dělá právě až když žena nechce mít děti a nebo když to dělá neplechu. Ale jak už tu psaly holky, je to celkem běžná záležitost :slight_smile:
1. kvě 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, měla jsem to, držívaly se mi na něm záněty - byly jsem na konizaci, ve 21 letech. Docela mne naštvalo, že mne o tom nikdo víc nepoučil, přece jenkonizace může trošku komplikovat těhu (to se naštěstí nestalo)... takže asi je dobře, že se čeká.
1. kvě 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky koukam ze nejsem jedina kdo ma problemy:frowning2:chci se jen optat....je mi 28 let mam dve deti 2 a pul roku od narozeni dcery mam telisko bez hormonu... zadne problemy dokonce mi delala utz zda telisko me telo prijalo a vse v poradku,byla jsem v rijnu 2011 na preventivce a doktorka mi rekla ze nasla vridek na cipku to by mne az tak nezarazilo...rikala ze to neni vazne dokonce i prevence byla v poradku ,ale ja v unoru 14 dni po mesickach zacla spinit 2 dny pak nic tak jsem to neresila,nyni jsem 6 kvetna dostala mesicky mela jsem je 5 dni a nyni po tydnu opet krvacim silne.-(tak mam strach...... :confounded: zitra jdu volat na gyndu a objednat se chtela jsem jen vedet zda s tim mate nejaka zkusenost????
20. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek