Vřídek na děložním čípku, měla jste to některá?

barusinecka
30. dub 2012

Ahoj holky.Chci se zeptat.Asi pře 4 lety mi dr.řek že na děložním čípku mám vřídek,ale že to není nic vážného a že to budeme řešit až po dětech.Moje 3 kamarádky to taky měly,ale jejich dr.to řešil hned a byly to odstraňovat,nějak vypalovat.Měla jste to některá taky?A jak to řešil váš dr?

pajiskazemlyna
30. dub 2012

ahojky, taky jsem měla na čípku vřídek, lékař mě o něm jen informoval, ale více to neřešil ...
říkal, že je to celkem běžná záležitost, tak nevím 😖

romca13
30. dub 2012

@barusinecka já měla vřídek na čípku asi před 9-10ti lety,,, tak mi ho dr vypaloval,,, ale bolelo to jako prase, tak mi to neudělal celý, jen část,,,, a teď o tom už nikdo nemluvil, že by to tam něčemu vadilo, a když jsem se ptala svého současného Mudra, tak mi řekl, že je to teď v pořádku, sice tam je, ale ničemu nevadí....

barusinecka
autor
30. dub 2012

@pajiskazemlyna
@romca13 Holky děkuji za zkušenosti,pořád nad tím uvažuji a říkám si jestli někde dr.neudělal chybu,ale asi né 😉.Hned jsem klidnějšííí 😀

romca13
30. dub 2012

@barusinecka mě tenkrát řekl, že se to většinou vypaluje až po porodu,ale že jsem ho měla docela velkej, tak mi část vypálil už tenkrát a teď se nový dr k tomu nějak nevyjadřuje,ale po porodu, jak půjdu na preventivku, tak se ho znovu na to asi zeptám, jak to s tím vřídkem vypapá

ashlee
30. dub 2012

@barusinecka ja jsem si na čipku nahmatala vřidek a šla ke gyn. dr. ale nic mi neřekl že tam mám vřidek.

pavluska01
30. dub 2012

Mně to moje dr. taky jednou na kontrole řekla, že ho tam mám. Že prý to nic není, že jen kdybych špinila, tak mám přijít. Nešpinila, nepřišla a na další kontrole za rok už nic. A teď na kontrolách v těhu u nové gyn. v pohodě 🙂

lucille85
30. dub 2012

Nic to není, taky se mi o tom MUDr. kdysi zmínila, že to občas může dělat špinění (po sexu, po vyšetření), ale nic mi s tím nedělala...Před rokem jsem řešila zánět čípku, ale o tom vřídku už mi nikdo nic neříkal tak třeba zmizel sám...ale prý to má skoro každá druhá...takže pokud máš výsledku cytologie ok, nešpiníš a jsi bez problémů, tak bych to nechala být...

barusinecka
autor
30. dub 2012

@romca13
@ashlee
@pavluska01
@lucille85 Holky moc děkuji za odpovědi,jsem už klidnější.Jinak žádné problémy s tím nemám,ani nešpiním takže děkuji za uklidnění 😅 😅 😅 .Někdy jich tam cítím dva i tři,ale pak zmizí,jeden ale pořád zůstává.No,po porodu to snad vyřešíme.Děkuji holky ještě jednou a přeji krásné slunečné dny 😎 😎 😎 ...

slundo
1. kvě 2012

Taky jsem to měla, nebo ještě mám, nevím....dr. se jen zmínila při prohlídce, měla jsem jít na kontrolu po 6m, ale nic s tím nedělala. Nová dr. se o tom nezmiňovala vůbec. Teď mám doma prcka a chcem ještě další, tak nevím jestli to vůbec něčemu vadí. Někde jsem slyšela, že se s tím něco dělá právě až když žena nechce mít děti a nebo když to dělá neplechu. Ale jak už tu psaly holky, je to celkem běžná záležitost 🙂

fiallinka
1. kvě 2012

Ahoj, měla jsem to, držívaly se mi na něm záněty - byly jsem na konizaci, ve 21 letech. Docela mne naštvalo, že mne o tom nikdo víc nepoučil, přece jenkonizace může trošku komplikovat těhu (to se naštěstí nestalo)... takže asi je dobře, že se čeká.

romankalea
20. kvě 2012

Ahoj holky koukam ze nejsem jedina kdo ma problemy☹chci se jen optat....je mi 28 let mam dve deti 2 a pul roku od narozeni dcery mam telisko bez hormonu... zadne problemy dokonce mi delala utz zda telisko me telo prijalo a vse v poradku,byla jsem v rijnu 2011 na preventivce a doktorka mi rekla ze nasla vridek na cipku to by mne az tak nezarazilo...rikala ze to neni vazne dokonce i prevence byla v poradku ,ale ja v unoru 14 dni po mesickach zacla spinit 2 dny pak nic tak jsem to neresila,nyni jsem 6 kvetna dostala mesicky mela jsem je 5 dni a nyni po tydnu opet krvacim silne.-(tak mam strach...... 😖 zitra jdu volat na gyndu a objednat se chtela jsem jen vedet zda s tim mate nejaka zkusenost????