Výsledky cytologie 2-3. Je možné mít děti?

2910
26. kvě 2008

Prosím o pomoc, jestli se vám přihodilo něco podobné. Po návštěvě mého gynekologa, jsem se dozvěděla výsledky cytologie 2-3, což je špatně. Moc se bojí rakoviny děložního čípku. Co tento výsledek znamená, můj doktor zatím nic neřekl, jen mi před 10 dny zopakoval stěr a prý mám počkat na výsledek. Taky se chci zeptat, je možno mít pak děti a za jak dlouho po lečení? Jestli nějaké pomáhá 😢

krista
26. kvě 2008

Zkus napsat do IP ilonam v jednom tématu se zmínila že je gynekologožka, ta by to mohla určitě vědět co dál 😉
Jinak moc držím palečky, aby bylo všechno v pořádku!! 😉

2910
autor
26. kvě 2008

Moc děkuji za radu, jen jsem tady po 3 a ještě nevím jak někomu napsat do IP? 😖

krista
26. kvě 2008

Napravo od příspěvku jsou tři ikonky - foťák, obálka se šipkou a vykřičník, klikni na tu obálku se šipkou a objeví se ti okénko kam napíšeš svůj vzkaz, do kolonky příjemce samozřejmě napíšeš ilonam a až ti odepíše tak se ti nahoře vprostřed (kde máš teď nejspíš 0) objeví "Interní pošta: 1" a bude ti to svítit červeně 😉

dida_tn
26. kvě 2008

Klikni si na obálku so šípkou vedľa príspevku holky, ktorej chceš napísať - tak je to najjednoduchšie..alebo keď nevieš, v ktorej je diskusii, tak klikni hore na interná pošta, do kolonky komu napíš jej nick (ale musíš ho vedieť presne) a odošli to tak.

kacka.va
26. kvě 2008

2910: já to měla taky, ale po druhém stěru to bylo dobré, akorát jsem pak chodila na prev. prohlídky po půl roce, kdyby se náhodou něco objevilo, aby to podchytili včas.

2910
autor
26. kvě 2008

Kacka.va : To jste mě naličko uklidnila, lékař mi k tomu nic neřekl, prý nemá ještě vše potřebné 🙄 . Smím se zeptat, zdali vy jste dostala nějaké informace, kdyby stěr nebyl v poho?

kacka.va
26. kvě 2008

mně tehdy taky nechtěli zbytečně děsit, tak mi to vysvětlila až po tom druhém odběru, co by mě jinak bývalo čekalo. kdyby i druhý dopadl špatně, zak by mě poslali na odběr tkáně, kde by zjistili přesně co a jak a pak by se to teprve řešilo.

kropinka
26. kvě 2008

2910 😉 já měla 3 asi půl roku,pak jsem šla na konizaci čípku ,udělali histologii a bylo to v pohodě. Od té doby mám 1.

2910
autor
26. kvě 2008

Kropinka: děkuji za odpověď, můžu se zeptat jde mi o mimi? Jde to po zákroku nebo je nějaký problém?

kropinka
26. kvě 2008

Tak mě doporučili 3 měsíce pauzu ,aby se všechno zahojilo. 😉 Po zákroku musíš dodržet šestinedělí!

iva88
14. led 2013

ahoj,ted jsem se dozvedela ze vysledky cytologie nejsou dobry,mam se zastavit za 3 mesice,pry tam mam nejakou divnou bunku,nevite holky co to muze znamenat???ja ted budu akorat na nervy.