• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výsledky cytologie. Máte zkušenost?

1. října 2015 
ahojda díky moc za odpovědi už se to táhne dva roky já doufám že se dám dokupy i po ty čínský medicíně věřím tomu!!!Už minule jsem psala mejla do onko centra do Brna a tam mi doporučil certifikovanýho lékaře který se na čípky specializuje a má na ně atestaci tak budu ráda že budu pod dohledem někoho zkušenýho a má samý pozitivní recenze a prý odborník na svým místě
1. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, chtěla bych poradit. Moje paní gynekoložka mi našla cytologii stupně 4, když mi dělala vyšetření měla jsme potíže s pálením moči při močení, bohužel jsem to neoznámila a proto bych se teď chtěla zeptat jestli je možná mít vysokou cytologii díky tomuhle. Předem děkuji. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaelazuskova1 Tak to bohužel nevím :frowning2: Ale myslím si, že pálení při močení s cytologií nesouvisí. Ale nejsem odborník, jen můj názor. S doktorkou jste to nekonzultovala?
4. led 2013 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fany81 taky jsem měla podobný nález a časem se to spravilo...musí se to jen hlídat, mně Dr. udělala ještě odběry na HPV, aby měla klid a bylo to OK, takež se to neřešilo...
4. led 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám po dvou porodech, po prvním vše ok, po druhém taky a po 4 měsících najednou mě našly na cytologii H-Sil IV., po dalších 4. měsících opět to samé :frowning2: Příští týden jdu na biopsii, je nějaká šance, že to není způsobené virem HPV? na konizaci se mi moc nechce, a bojím se :unamused: Má pak smysl ještě očkování, i když mi je 30 a HPV bych opravdu měla?
15. bře 2013 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je mi 28 let a při posledních 2 výsledcích cytologie jsem měla 2. Nyní si mě pozvali na kontrolu po 6 měsících, prý mám degenerativní změny na děložním čípku. Řekli mi, že se nemám strachovat, že se uvidí přšíště. Co to ale přesně znamená. Je to snad věkem?
10. dub 2013 ve 12:30  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (46. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eatygrenee No u HSILu se biopsie udělat musí. Ale nemusí dopadnout jako cytolka, ne vždy to koreluje.
28. dub 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak biopsii mám nakonec uplně v pořádku. tak to nechápu.... tak za 4 měs. znova cytologie :slight_smile:
29. dub 2013 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky byla jsem před měsícem na vyšetření a mám také lehkou odchylku na cytologii. Mám přijít za půl roku. Jinak nic se ted dělat nebude, ale beru antidepresiva a 4 roky nemenstruuji. Myslíte že to může být i tím vynecháním menstruace? Díky.
20. čer 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes mi volala sestra a říkala ze má o něco zvýšenou cytologii a že mám hned v pondělí přijít. Ale prý se mnou chce doktor jen mluvit a nic to není..ale bojím se, nevíte jak se to řeší?
28. bře 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měl někdo zhoršenou cytologii a zároveň si našel nebolestivou bulku??
28. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky prosinm vas moc o radu ... Tet mi pani doktorka poslala e-mail ze se mam dostavit na kontroli byla jsem tam v listopadu 2014 a p. Dr jsem volala a oznamila mi zze mam zvysenou cytologii.. Holky kdBy mi neco vazneho bylo dala by mi doktork vedet? Driv nez za pul roku
29. dub 2015 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristatyna ahojky, určitě by ti dala vědět dřív :wink: taky to ted řeším, mě si pozvala po 3 měsících, ale moudrá z toho nejsem.....udělala kontrolní cytologii a uvidí se, :wink: držím pěsti
14. kvě 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před týdnem jsem byla po roce na CT a přišla mi jen sms ,že mám za 3m přijít na KO znovu, takže soudím ,že výsledky jsou špatné. vymizelo to někomu samo,ikdyž to měl horší ? na jaře jsme se chtěli začít snažit o druhé mimino, může to nějak ovlivnit?
17. zář 2015 v 10:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, mam prosbu. Dnes jsem byla na sterech a rekli mi at za mesic prijdu znovu ze se jim to nejak nelibi. Mam strach. Byl jste nekdo hned po mesici na sterech? :(
1. říj 2015 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek