Výsledky cytologie. Máte zkušenost?

fany81
20. bře 2008

Ahoja, nedavno jsem byla na gynekologii na prevenci a ted mi volala sestricka, at prijdu za pul roku na kontrolu, ze nebyly uplne ok vysledky z cytologie a povidala neco o zanetu. 😒 Vubec netusim, o co by se mohlo jednat 😅 . Nemate nektera podobnou zkusenost?

sunny222
1. únor 2012

ahojda díky moc za odpovědi už se to táhne dva roky já doufám že se dám dokupy i po ty čínský medicíně věřím tomu!!!Už minule jsem psala mejla do onko centra do Brna a tam mi doporučil certifikovanýho lékaře který se na čípky specializuje a má na ně atestaci tak budu ráda že budu pod dohledem někoho zkušenýho a má samý pozitivní recenze a prý odborník na svým místě

michaelazuskova1
3. led 2013

Dobrý večer, chtěla bych poradit. Moje paní gynekoložka mi našla cytologii stupně 4, když mi dělala vyšetření měla jsme potíže s pálením moči při močení, bohužel jsem to neoznámila a proto bych se teď chtěla zeptat jestli je možná mít vysokou cytologii díky tomuhle. Předem děkuji. 🙂 🙂 🙂

audrey44
4. led 2013

@michaelazuskova1 Tak to bohužel nevím ☹ Ale myslím si, že pálení při močení s cytologií nesouvisí. Ale nejsem odborník, jen můj názor. S doktorkou jste to nekonzultovala?

baru7
4. led 2013

@fany81 taky jsem měla podobný nález a časem se to spravilo...musí se to jen hlídat, mně Dr. udělala ještě odběry na HPV, aby měla klid a bylo to OK, takež se to neřešilo...

eatygrenee
15. bře 2013

Ahoj, tak já mám po dvou porodech, po prvním vše ok, po druhém taky a po 4 měsících najednou mě našly na cytologii H-Sil IV., po dalších 4. měsících opět to samé ☹ Příští týden jdu na biopsii, je nějaká šance, že to není způsobené virem HPV? na konizaci se mi moc nechce, a bojím se 😒 Má pak smysl ještě očkování, i když mi je 30 a HPV bych opravdu měla?

regi777
10. dub 2013

Ahoj holky, je mi 28 let a při posledních 2 výsledcích cytologie jsem měla 2. Nyní si mě pozvali na kontrolu po 6 měsících, prý mám degenerativní změny na děložním čípku. Řekli mi, že se nemám strachovat, že se uvidí přšíště. Co to ale přesně znamená. Je to snad věkem?

pajush
28. dub 2013

@eatygrenee No u HSILu se biopsie udělat musí. Ale nemusí dopadnout jako cytolka, ne vždy to koreluje.

eatygrenee
29. dub 2013

tak biopsii mám nakonec uplně v pořádku. tak to nechápu.... tak za 4 měs. znova cytologie 🙂

jujky
20. čer 2013

Ahoj holky byla jsem před měsícem na vyšetření a mám také lehkou odchylku na cytologii. Mám přijít za půl roku. Jinak nic se ted dělat nebude, ale beru antidepresiva a 4 roky nemenstruuji. Myslíte že to může být i tím vynecháním menstruace? Díky.

661996
28. bře 2014

Ahoj, dnes mi volala sestra a říkala ze má o něco zvýšenou cytologii a že mám hned v pondělí přijít. Ale prý se mnou chce doktor jen mluvit a nic to není..ale bojím se, nevíte jak se to řeší?

kacajam
28. kvě 2014

Měl někdo zhoršenou cytologii a zároveň si našel nebolestivou bulku??

kristatyna
29. dub 2015

Ahoj holky prosinm vas moc o radu ... Tet mi pani doktorka poslala e-mail ze se mam dostavit na kontroli byla jsem tam v listopadu 2014 a p. Dr jsem volala a oznamila mi zze mam zvysenou cytologii.. Holky kdBy mi neco vazneho bylo dala by mi doktork vedet? Driv nez za pul roku

rennu
14. kvě 2015

@kristatyna ahojky, určitě by ti dala vědět dřív 😉 taky to ted řeším, mě si pozvala po 3 měsících, ale moudrá z toho nejsem.....udělala kontrolní cytologii a uvidí se, 😉 držím pěsti

zlatulka89
17. zář 2015

Ahoj holky, před týdnem jsem byla po roce na CT a přišla mi jen sms ,že mám za 3m přijít na KO znovu, takže soudím ,že výsledky jsou špatné. vymizelo to někomu samo,ikdyž to měl horší ? na jaře jsme se chtěli začít snažit o druhé mimino, může to nějak ovlivnit?

anettka01
1. říj 2015

Dobry den, mam prosbu. Dnes jsem byla na sterech a rekli mi at za mesic prijdu znovu ze se jim to nejak nelibi. Mam strach. Byl jste nekdo hned po mesici na sterech? :(