• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyvolávácí injekce, antikoncepce, už týden mám menstruaci

2. května 2013 
Předem všechny zdravím :slight_smile:
12.4 jsem byla na gynekologii. Tam mi dali vyvolávací injekci protože MS se opozdila asi tak o 2 měsíce. Taky mi doktor předepsal HA. MS se dostavila zhruba po 3 dnech, a tak jsem začala brát HA,jenomže týden už uběhl a já mám ,,MS´´ až doteď ( Je to takový krvavěhlenový výtok,docela silný). Nemáte s tím některá zkušenost,není to třeba tou injekcí? Neptala bych se, jenomže už toho mám pomalu a jistě dost a k doktorovi se mi dvakrát moc nechce :slight_smile: Děkuji moc a přeji krásný zbytek večera :sweat_smile:
1. kvě 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,k doktorovi jdi.Prostě potřebuješ jiný prášky HA. Ne všem všechno sedne. Pokud mají tyhle takový vedlejší účinky,tak jiný je mít nebudou.Některý se berou 3 týdny a pak týden pauza,jiný se berou v kuse pořád,záleží na složení.Ale taky je možný,že se to do 3 měsíců srovná.Pro tělo je to šok,takováhle hormonální bomba.Ale moc bych na to nespoléhala.Spíš to bude chtít změnit značku HA. Jedinej průšvih je,že to leze do peněz.. :frowning2:
Jo,doktor tě nejspíš znova prohlížet nebude,jen Ti napíše jinej recept.Tak tam klidně jdi,v poho.. :wink:
2. kvě 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek